Jump to content

Moto Zajednica

Drugovi Kinezi, dobili smo jos jednog moderatora

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Hvala Bogu normalan covek je dobio moderaciju :) cestitam!

Pa sad, ne mogu da garantujem... ;D

 

Salu na stranu, ipak moram malo da te iskritikujem. Moras biti malo tolerantnija i manje impulsivna. Razlicita misljenja uvek postoje, a sa pisanom reci lako je skrenuti sa rasprave na svadju. Uostalom, "istina je u ocima posmatraca", razliciti ljudi ce razlicito prihvatiti razlicite stavove, i misljenja onih koji citaju ce se razlikovati.

Ono sto je neminovno u momentima teranja pravde i maka na konac je da zaracene strane narusavaju svoj ugled, a kosta i vremena i zivaca.

 

Nego devojcice, uzivaj u forumu, menjaj potpis za nesto veselije, pa da tezimo ka pozitivnom, a ne da se osvrcemo na negativno i stvaramo nervozu i pravimo stetu sami sebi. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

zato se tezi ka odabiru pravih rechi,a ako neko ima bar malo obrazovanja i bar malo osecaja za to shto pishe znace da napishe poruku a da ne bude krivo shvacen kako ti kazesh :) shto se pravde i nepravde tiche - jednostavno sam takva,u mojoj prirodi je da ne podnosim nepravdu bilo kakve vrste na to jednostavno moram da odreagujem,naravno prodje me kasnije kad se iskuliram :D a potpis je na mestu,ni jedan normalan vlasnik ne moze da dopusti da ulozi u neshto vreme i novac a da se neko bahato ponasha od njegovih admina i modova i time gazi po njegovom trudu.Shta znachi ovakav odgovor?Zalosno je.

Srecom pa je ovde na 1. mestu ljubav prema motorima i druzenja,ovde ima dosta dobrih i zanimljivih ljudi,tako da odredjeni mogu da pishu shta zele dalje - ne osvrcem se vishe :) ja sam odgovorila,ko razume shvatice  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja