Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

ova dva sam odgledao, mislio sam ko ima ovaj motor da snimi jedan klip da vidim sa svih strana :)

mnogo mi se svidja i kupicu ga ovih dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

:D Ee ljudi kakav "danak neiskustvu"...!

Danas krenem malo da prodjiram po kraju, jakna rukavice kaciga i- nece da upali.  >:(

Vergla lepo al ni da stucne. Proverim on/off za gorivo-ok; sauh gore 1 stepen 2 stepena- ma nista se ne desava; dsplej lepo svetli; aj na kurblu- mjok. Da probam na gurku- kontakt i u drugu sa kvacilom, zalet i- cvrc; goriva ima. Batalim, odem kolima po drugara automehanicara, proverimo svecicu- ne baca. Cacka on nesto i- broom  ;D Upali!  ???

I nece da mi kaze kako, samo se smeje. Sacekah ga da likuje i popije pivo, i rece mi- killswitch, na denoj rucki narandzasti, neko od dece mi je cackao i sve ispritiskao...

A ja se toga nisam setio.

Eto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

;D ;D ;D ;D e koliko puta me to zajebalo,jednom kurblo do modrice na nozi  ; :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Pancevo

:D Ee ljudi kakav "danak neiskustvu"...!

Danas krenem malo da prodjiram po kraju, jakna rukavice kaciga i- nece da upali.  >:(

Vergla lepo al ni da stucne. Proverim on/off za gorivo-ok; sauh gore 1 stepen 2 stepena- ma nista se ne desava; dsplej lepo svetli; aj na kurblu- mjok. Da probam na gurku- kontakt i u drugu sa kvacilom, zalet i- cvrc; goriva ima. Batalim, odem kolima po drugara automehanicara, proverimo svecicu- ne baca. Cacka on nesto i- broom  ;D Upali!  ???

I nece da mi kaze kako, samo se smeje. Sacekah ga da likuje i popije pivo, i rece mi- killswitch, na denoj rucki narandzasti, neko od dece mi je cackao i sve ispritiskao...

A ja se toga nisam setio.

Eto.

 

ista prica :D trebalo mi je dosta vremena da zapamtim u kojoj poziciji pali, a na kojoj ne ???

;D

vr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Heh. I ja isto tako. Doteram Princa, izvadimo ga iz kombija, ja sav nestrpljiv, skupili se moji i pola komsiluka kad on nece da upali. Tek posle par minuta sam provalio u cemu je problem  :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

svi me nesto odvracaju da ne kupim ovaj motor a ja toliko zelim da ga kupim

sta vi mislite?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ja bih kupio ali polovnog. Ako ti se slucajno ne posvidja mozes da ga prodas a da ne izgubis nista na ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

svi me nesto odvracaju da ne kupim ovaj motor a ja toliko zelim da ga kupim

sta vi mislite?

 

 

 

mozes od mene da kupis havarisanog,da malo pojuris te zupcanike i da imas motor za 800-900ewra...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

svi me nesto odvracaju da ne kupim ovaj motor a ja toliko zelim da ga kupim

sta vi mislite?

 

 

 

mozes od mene da kupis havarisanog,da malo pojuris te zupcanike i da imas motor za 800-900ewra...........

Pa da, to mu i jeste cena. Svakako bolje "rabljen" nego nov, al neko ko je izmenjao sve vitalne delove (jednom)...Dzaba ti pitas nas "da li da kupis". Zavisi sta volis, koliko si visok&tezak, stil&potrebe.

Npr Mojim ljudima je cudan moj izbor vrste motora (jer se lozim na SM :D), a svidja im fazon; njima je normalno uzeti neki Kaw, Suz ili Yam od 600 pa cak i ako ti ne treba toliki prevoz. Ja zamisljam vec neki KTM u buducnosti, a ne sport/supersport/sportenduro vrstu (osim Nakeda -"Monster"-a  ;D, njemu je sve oprosteno).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

visok sam 187, a tazak 80kg. nasao sam polovan presao 800 km. pa me zanima sta da gledam kad ga budem uzimao da nije nesto sjebano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Obrati paznju da li curi zadnji amortizer. Ako je skroz crn racunaj da ce procureti u nekom skorijem periodu. To im je fabricka boljka (prvoj seriji motora). Ostalo nema nista specificno da crkne. Povedi nekog ko se generalno razume u motore da vidi neko opste stanje, cudne zvuke i slicno...

 

Proveri da li je servisna knjiga overena, tj da li je obavljen servis na 100km (obavezno pecat mora da ima u knjizici) jer ti bez toga garancija nece vaziti.

 

Bice ti dobar po dimenzijama motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Da mu ne bude "mali"? Ja sam 180/75 pa mi taman, mozda 1-2 cm da je nizi za svaki slucaj ali uopste mi ne smeta nizasta.

Koliko para je taj sa 800km i odakle je?

Ajd ja cu sutra mobilnim da snimim motor i zvuk, mozda ce se i razumeti nesto...Cuje se na kilometar (mighty)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

e hvala vam 1000 e je motor, a imam i ponudu quingqi 200ccm isto za 1000e on je vozen godinu dana pa se pitam koji je bolje da uzmem meni se vise svidja apollo jel je veci, ajde ubaci taj klip da ga cujem, oni na netu klipovi sve je kratko i nije bas apollo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Nemogu da verujem da ceo sat vremena pisem i ubacujem slike, i na kraju kaze 'vasa datoteka je prevelika'...! Dugme "nazad" i- ceo trud ode u pm... ??? >:(

Elem, za soma E nemoj da razmisljas vec uzmi Gligin- imas celu istoriju, sve mu je promenjeno sta je trebalo i nema da brigas!

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=54646.0

Q. ce ti biti nizak, ova naprava je momacka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Da mu ne bude "mali"? Ja sam 180/75 pa mi taman, mozda 1-2 cm da je nizi za svaki slucaj ali uopste mi ne smeta nizasta.

Koliko para je taj sa 800km i odakle je?

Ajd ja cu sutra mobilnim da snimim motor i zvuk, mozda ce se i razumeti nesto...Cuje se na kilometar (mighty)!

Zasto bi mu bio mali?  Nije to Varadero jbg, pa da ga ima sa svih strana. Ustvari, svojim proporcijama mozda cak i vise lezi njemu nego tebi.  :)

 

e hvala vam 1000 e je motor, a imam i ponudu quingqi 200ccm isto za 1000e on je vozen godinu dana pa se pitam koji je bolje da uzmem meni se vise svidja apollo jel je veci, ajde ubaci taj klip da ga cujem, oni na netu klipovi sve je kratko i nije bas apollo

Pazi, Qingqi se jeste pokazao kao veoma pouzdan i bez problema i sa te strane je po meni bolji izbor, ali ako ti se Apollo vise dopada uzmi njega, pa kako bude. Bolje to, nego da posle patis za njim.  :)

 

Najbolje bi bilo svakako da provozas oba koja imas u ponudi i ispipaj ih sa svih strana. Mnogo se razlikuju ova dva motora iako u istoj klasi kako fizicki, tako i u voznji.

 

Tako ces najlakse odluciti, a ne da preko neta slusas kako koji zvuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

@Delijo, jos uvek ti stoji u potpisu Sprint Apollo?  :D Menjaj!

 

Ма дај, имаш нов мотор, а делова има (само не где би требало и у време када ти треба). Ако је заиста разбијен само сноп зупчаника, ниеј немогућа мисија наћи их. Ако нисам нешто погрешно запамтио, велико складиште "Аполо" има у Аустрији.

 

Pa za mene je to ne moguca misija,jos od kad.... mislim da vredi oko 550-600 evra,pa ko je zainteresovan nek` se javi....moguc svaki dogovor...

Mozda ti je ipak bolja varijanta da das nekom boljem ovlascenom serviseru da ga sredi pa zatim da ga prodajes ako ti je bas zapelo.Naravno pretpostavljam da je motor jos uvek u garanciji. Bilo bi jako lepo da malo detaljnije objasnis sta se  dogodilo i sta je sve stradalo uz pokoju propratnu sliku ako si u mogucnosti.

Takodje bih zamolio ako ima neko tehnicki potkovanije lice koje prati temu da kaze koju rec,Delija npr.

Posle cele ove price sve vise postaje cista hrabrost kupiti ovaj motor.  >:(

 

Sta kazes ti na ovo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

ne trazim ja da se ubaci klip motora da bi izabrao nego cisto da bi cuo njegov zvuk interesuje me.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

ne trazim ja da se ubaci klip motora da bi izabrao nego cisto da bi cuo njegov zvuk interesuje me.

 

Postavio bih ja odavno snimal ali nemam. Jednom sam samo snimao ali to nije bilo ni blizu pravom zvuku tako da ti opet ne bi nicemu sluzilo :) najbolje je da odes kod nekog ko prodaje ili u radnju pa da ga uzivo cujes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

a pederi u salonu nece da upale motor. meni bi bilo kakav klip bio od znacaja.

znam sta sve eba da uradim da bi prevezao motor posto je iz drugog grada a i nije registrovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja