Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Neki tvoj majstor ili ovlasceni? Da probas da narucis menjac? Komplet zupcacika?

 

Mada, nije mi jasno sta je moglo da se desi da pokida SVE zupcanike. Ajd da je jedan - dva, mozda osovina ili nesto. Pa nisi namerno pokusavao da mu sameljes sve sto ima unutra.

 

moj licni majstor...nemam vise volje da se bakcem sa ovim dobavljacima delova...cas je kamion na carini cas su svi na odmoru....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ма дај, имаш нов мотор, а делова има (само не где би требало и у време када ти треба). Ако је заиста разбијен само сноп зупчаника, ниеј немогућа мисија наћи их. Ако нисам нешто погрешно запамтио, велико складиште "Аполо" има у Аустрији.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

E ljudi meni ide kvar na kvar 550 predjenih kilometara počeo da curka zadnji a i prednji desni  amortizer nisam vozio off road samo kilometar dva da probam kako ide svakako se nisam iživljavao ali eto danas zovem da vidim šta će da mi kažu u servisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Pa zamenice ti to sve ali nije to nikakvo resenje :(  Ljubicasti zadnji amortizer imas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

Ne zadnji amortizer je onaj crni kao što si ti imao, nadam se da ću sad dobiti taj ljubičasti i da je bolji od starog. ali šta da radim za prednji pao sam u bedak totalni ako to stalno bude crkavalo......?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

ljudi ewo i mene owde procitao sam ceo forum, i moram da pohwalim gligu na perfektnim alikama od pocetka sto je postawljao, ti bas znas da uziwas, ljudi zanima me sta bi trebao da gledam na owom motoru kad ga budem kupowao a uzimam ga polownog sa 800 predjenih km. i moloooooooolim was nek neko ubaci bilo kakaw klip owog motora da mu cujemo zwuk, sa bilo koje kamere samo da ga cujem, pozz za swe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ма дај, имаш нов мотор, а делова има (само не где би требало и у време када ти треба). Ако је заиста разбијен само сноп зупчаника, ниеј немогућа мисија наћи их. Ако нисам нешто погрешно запамтио, велико складиште "Аполо" има у Аустрији.

 

Pa za mene je to ne moguca misija,jos od kad.... mislim da vredi oko 550-600 evra,pa ko je zainteresovan nek` se javi....moguc svaki dogovor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ма дај, имаш нов мотор, а делова има (само не где би требало и у време када ти треба). Ако је заиста разбијен само сноп зупчаника, ниеј немогућа мисија наћи их. Ако нисам нешто погрешно запамтио, велико складиште "Аполо" има у Аустрији.

 

Pa za mene je to ne moguca misija,jos od kad.... mislim da vredi oko 550-600 evra,pa ko je zainteresovan nek` se javi....moguc svaki dogovor...

Mozda ti je ipak bolja varijanta da das nekom boljem ovlascenom serviseru da ga sredi pa zatim da ga prodajes ako ti je bas zapelo.Naravno pretpostavljam da je motor jos uvek u garanciji. Bilo bi jako lepo da malo detaljnije objasnis sta se  dogodilo i sta je sve stradalo uz pokoju propratnu sliku ako si u mogucnosti.

Takodje bih zamolio ako ima neko tehnicki potkovanije lice koje prati temu da kaze koju rec,Delija npr.

Posle cele ove price sve vise postaje cista hrabrost kupiti ovaj motor.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Luci ako se dobro sećam ti nisi ispoštovao interval servisa u garanciji(zamena ulja na 100km pa na 1000km) ,koliko sam pratio temu ,koliko si prešao sa tim da kažem fabričkim uljem pre havarije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Luci ako se dobro sećam ti nisi ispoštovao interval servisa u garanciji(zamena ulja na 100km pa na 1000km) ,koliko sam pratio temu ,koliko si prešao sa tim da kažem fabričkim uljem pre havarije.

 

kod burazera je bio motor do 1600km (prolazio redovne servise)... kod mene od 1600km do 2000 predjenih km zamenjeno ulje na 2000km....znaci sve po ps-u....sad na 2300km havarija.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

ljudi ewo i mene owde procitao sam ceo forum, i moram da pohwalim gligu na perfektnim alikama od pocetka sto je postawljao, ti bas znas da uziwas, ljudi zanima me sta bi trebao da gledam na owom motoru kad ga budem kupowao a uzimam ga polownog sa 800 predjenih km. i moloooooooolim was nek neko ubaci bilo kakaw klip owog motora da mu cujemo zwuk, sa bilo koje kamere samo da ga cujem, pozz za swe

 

 ??? Owo mi izgwedwe kawo neka gowowna manwa, nwe wazumemw nistwa stwa owde piwse, daj mawo swpwswkogw jwezwiwka?!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

oko 1700 km....[flash=200,200]

Jeli, imas li ti garanciju za to???

 

 

ne,nije bio ni na jednom servisu...

 

@Luci666 Jbg evo tvog posta sa kraja 18-te strane da nebude da sam umislio  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

ljudi ewo i mene owde procitao sam ceo forum, i moram da pohwalim gligu na perfektnim alikama od pocetka sto je postawljao, ti bas znas da uziwas, ljudi zanima me sta bi trebao da gledam na owom motoru kad ga budem kupowao a uzimam ga polownog sa 800 predjenih km. i moloooooooolim was nek neko ubaci bilo kakaw klip owog motora da mu cujemo zwuk, sa bilo koje kamere samo da ga cujem, pozz za swe

 

 ??? Owo mi izgwedwe kawo neka gowowna manwa, nwe wazumemw nistwa stwa owde piwse, daj mawo swpwswkogw jwezwiwka?!

:D :D :D :D :D

Nesto slicno htedoh i ja da kazem, al rekoh bolje da cutim ispace da sam namcor.

Luci ovog za servise se i ja secam. Serviseri koliko god losi bili ipak pogledaju i provere stosta,pa je veoma moguce da ti se nesto nepaznjom otkacilo i napravilo belaj po motoru,ali da ne pricamo napamet bolje bi bilo da pogledamo slicice pa da neko upuceniji kaze rec dve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

nije pod garancijom na zalost..videcu da stavim slike sa tim detaljima...

Мислим нешто: ако ти је скантан читав сноп зупчаника на релативно малој километражи (Кол'ко кажеш? Две 'иљаде?), био мотор у гаранцији или не, на твом месту ја бих се обратио увознику. Такав квар ретко може да буде (мислим, може, али да си баш крвник без осећаја, па да уништиш машину) кривицом власника. То ми мирише на дефект у производњи машине, значи кривица "Лонцина". Нека се покрене и увозник мало и ангажује код Кинеза око робе коју продаје и на крају - оспособи ти мотор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

nije pod garancijom na zalost..videcu da stavim slike sa tim detaljima...

Мислим нешто: ако ти је скантан читав сноп зупчаника на релативно малој километражи (Кол'ко кажеш? Две 'иљаде?), био мотор у гаранцији или не, на твом месту ја бих се обратио увознику. Такав квар ретко може да буде (мислим, може, али да си баш крвник без осећаја, па да уништиш машину) кривицом власника. То ми мирише на дефект у производњи машине, значи кривица "Лонцина". Нека се покрене и увозник мало и ангажује код Кинеза око робе коју продаје и на крају - оспособи ти мотор.

 

ma daj,pa vucem kvar za kvarom od kako sam uzeo motor,niti jedan deo nisam dobio od tih istih koji su prodali taj isti motor....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

oko 1700 km....[flash=200,200]

Jeli, imas li ti garanciju za to???

 

 

ne,nije bio ni na jednom servisu...

 

@Luci666 Jbg evo tvog posta sa kraja 18-te strane da nebude da sam umislio  :(

 

 

pa ne mora ici kod servisera da bi se zamenilo ulje,kapiras.....pitao si me koliko se secam,da nije sve to usledilo zbog ulja,ja sam ti odg. da je ulje redovno menjano.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

nije pod garancijom na zalost..videcu da stavim slike sa tim detaljima...

Мислим нешто: ако ти је скантан читав сноп зупчаника на релативно малој километражи (Кол'ко кажеш? Две 'иљаде?), био мотор у гаранцији или не, на твом месту ја бих се обратио увознику. Такав квар ретко може да буде (мислим, може, али да си баш крвник без осећаја, па да уништиш машину) кривицом власника. То ми мирише на дефект у производњи машине, значи кривица "Лонцина". Нека се покрене и увозник мало и ангажује код Кинеза око робе коју продаје и на крају - оспособи ти мотор.

 

Agregat proizvodi bas Loncin ili je njegova kopija? Za loncin sam cuo sve najlepse, cudno da imaju takvih propusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

oko 1700 km....[flash=200,200]

Jeli, imas li ti garanciju za to???

 

 

ne,nije bio ni na jednom servisu...

 

@Luci666 Jbg evo tvog posta sa kraja 18-te strane da nebude da sam umislio  :(

 

 

pa ne mora ici kod servisera da bi se zamenilo ulje,kapiras.....pitao si me koliko se secam,da nije sve to usledilo zbog ulja,ja sam ti odg. da je ulje redovno menjano.....

 

Ok,znači nije do ulja ali svejedno mala kilometraža da se desi takav kvar očigledno ti je zapao takav primerak,mada ja mislim da dobar majstor može da sredi to za pristojne novce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Obrenovac

oko 1700 km....[flash=200,200]

Jeli, imas li ti garanciju za to???

 

 

ne,nije bio ni na jednom servisu...

 

 

@Luci666 Jbg evo tvog posta sa kraja 18-te strane da nebude da sam umislio  :(

 

 

pa ne mora ici kod servisera da bi se zamenilo ulje,kapiras.....pitao si me koliko se secam,da nije sve to usledilo zbog ulja,ja sam ti odg. da je ulje redovno menjano.....

 

Ok,znači nije do ulja ali svejedno mala kilometraža da se desi takav kvar očigledno ti je zapao takav primerak,mada ja mislim da dobar majstor može da sredi to za pristojne novce.

 

 

ne znam dal` ima neke veze sto motor nije paljen na dugme (alnaser)... znaci bukvalno od kako je uzet njemu je struja rikavela s`toga je paljen na kurblu ili na gurku...ne znam dal` je moglo to ucestvovati u tom kvaru... pa ne znam ovaj moj majstor me je posavetovao da ga prodam ili da kupim nov agregat,a to mi ne treba u zivotu uopste... ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

I drugovi Svedjani i Finci kupuju Apolla... Cena i garancija iste kao i ovde: http://www.nettimoto.com/orion/-/862416?sitelang=1 ( http://www.mychinamoto.com/forums/showthread.php?1843-Apollo-AGB-36-(Orion-RX250) ).

Nego, ova masina, cija li je kopija ili uzorni model prema kom je radjena? (kao npr Qingqi je od Suzuki Dr200)? Ili su ipak sami sve postigli? http://translate.google.rs/translate?js=y&prev=_t&hl=sr&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.loncin.com%2Fsub01.aspx&sl=auto&tl=en Ovde na njihovoj strani vidim da i za BMW prave masine od 650 ccm  :o Svasta nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: Kawasaki ZX6r SUZUKI DRZ 400 SM, hyosung gt 250

jel ima neko od korisnika apolla, neki snimljen klip sa njim

ajde ako ima nek ubaci nesto da widimo to cudo, bilo sta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja