Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

rado al ja sam blize vama nego moru :D al u svakom slucaju kad budes tu kod vukovara/vinkovaca javi se i imas jelo i pice :D

 

rjeseno,dao mi je tetak neku adresu i u ponedeljak decko salje kaze da je u utorak u sidu tako da u utorak idem po to. Jos jednom hvala meteorolog :))

 

Eto, i Vukovar bih voleo da posetim :)

Opušteno, pomažemo se...

Sve je dobro kad se dobro svrši! :sampion::lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

evo da se javim svima :D tek u petak u 1h sam iso po alnaser itd i naravno odma sarafanje jer je u sub(jucer) motorijada bila haha..mogu vam rec da sam prezadovoljan motorom,malo me pati akumulator al dobro,sitnica :D ima jos nesta za rjesit tako da je sve dobro,vec sam oko 160km napravio i stvarno super ide za moje potrebe :D

hvala svima i posebno meteorologu ;) bit ce nekih slika :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Ljudi jel moze neko da mi kaze za koliko apollo stize do stotke, i kakvo mu je ubrzanje, mislim odziv na gas, znate ono kad ga puknete po gasu, kako povlaci u odnosu na neki drugi motor, a posebno me zanima u vecim brzinama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Sasvim ok ubrzanje evo na pocetku klipa sam ga pustio do 100tke ali ga nisam cimao max, osrednje - malo jace gas . Moze jos nego necu da razdrndavam motor, treba da me sluzi :D.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav, da li ima neko ko je rasturao apola da prodaje menjac, treba mi par zupcanika. Na zadnjem pogonskom snopu mi fali zupcanik prve brzine, a na prednjem snopu svasta fali :( evo slike u prilogu, pa ako je neko voljan da proda neka javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

evo da se javim malo sa slikama :D znaci od petka do dns sam napravio oko 220km,sasvim dosta sto se mene tice u tih par dana haha :D vise smo se vozali kroz sumu i izmedu sela,tj precaci koje mi znamo(sve je asfaltirano) zato sto ja nemam regu a prijatelji vozacku :D 

 

u planu mi je sad mozda za dan-dva promjenit ulje i filter da se ak ima sta prljavo ispere itd posto je sve novo..

 

evo stali na kavu :D 

or1.jpg

or2.jpg

 

pa mi otpala plastikica zmigavca hahaha,zagoriooo :D 

or3.jpg

 

or4.jpg

or5.jpg

or6.jpg

 

 

i evo ekipa na okupu :D 

or7.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

@dachi

Au lep, lep... :jee1:
Što se tiče migavaca, to nije rešeno ni na novim modelima izgleda, hahah :lol:
To možeš da rešiš tako što ćeš da spustiš lonac, to je Mile uradio, ili da staviš malu lulicu na auspuhu kao ja, pa da ti ne bije direktno u migavce :takoje:

Uh što je dobar čiroki na kacigi tog lika što vozi skuter...opasno sam se popalio na taj dodatak :jee5:

 

@Milankoki

Imaš u mojim ranijim postovima (ova stranica), okačio sam broj lika koji prodaje apollo-a u delovima pa ga možeš nazvati i proveriti šta još ima na stanju :takoje:

 

@Pandur
Sasvim lepo ubrzava, nema veliku krajnju brzinu ali jbg, za 18 konja je pristojno :D

Ustalom rekao bih da nijedan SM motor ne služi za postizanje velike krajnje brzine već za krivinarenje, ubrzavanje, neko zezanje, itd... :hej::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

hvala,ti si najzasluzniji sto vozi :D

ma nisu,al za 30€ ima kupit isti takav stop al sa zmigavcima unutra,imo sam takav na skuteru pa znam,tako da se dvoumim sada..

ma vidio sam,al neznam jos nista,vidit cu :D 
hahahaha,a on to uzeo za 10€ i nabacio,nije lose samo da je kaciga bar u toj boji il nesta :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

@dachi

Au lep, lep... :jee1:

Što se tiče migavaca, to nije rešeno ni na novim modelima izgleda, hahah :lol:

To možeš da rešiš tako što ćeš da spustiš lonac, to je Mile uradio, ili da staviš malu lulicu na auspuhu kao ja, pa da ti ne bije direktno u migavce :takoje:

Uh što je dobar čiroki na kacigi tog lika što vozi skuter...opasno sam se popalio na taj dodatak :jee5:

 

@Milankoki

Imaš u mojim ranijim postovima (ova stranica), okačio sam broj lika koji prodaje apollo-a u delovima pa ga možeš nazvati i proveriti šta još ima na stanju :takoje:

 

@Pandur

Sasvim lepo ubrzava, nema veliku krajnju brzinu ali jbg, za 18 konja je pristojno :D

Ustalom rekao bih da nijedan SM motor ne služi za postizanje velike krajnje brzine već za krivinarenje, ubrzavanje, neko zezanje, itd... :hej::D

Ja nisam spustao lonac kod mene je to reseno fabricki ne duva u zmigavac, samo sam ja pre 200-300km skinuo top cisto da se jace cuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

@MileM

Znam da si skinuo zbog toga, ali kao da se sećam, kad smo pričali da si ih ti spustio malo da ti ne biju u migavce.

Ona priča kad sam ja rekao da top bije u retrovizore...ahahahah :lol3: :lol3: :lol3::lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Da to kad sam ga skidao ali to sam ti reko samo da postoji mogucnost stelovanja gore dole 2-3cm ali meni je fabricki bio lepo postavljen i nije duvao u "retrovizore" :sampion: ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

@ Dachi

U krajnjem slucaju ako nista ne naleti moracu da porucim sa ebaya mada gledao sam ni tamo ih nema, ovo sam video ali pitanje da l' salje u Srbiju, to bih vec morao da kontatiram prodavca

 

@Meteorolog

Pozvao sam lika.. na zalost rasprodao je sve, tako da ni od toga nista

 

Najvise bi mi odgovaralo da kompletiram ove moje, ako je neko rasturao/menjao, nadam se da ce videti ovaj post

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

ako nista,ja cu narucit za hr,otic do sida i poslat ti :D 

 

 

ja sam kreten sto za 200€ nisam uzeo kompletnog orion crosa 2009 god bez papira,ispravan itd,mogo sam si ostavit sitnice a ostalo rasprodat i zaradio bi si vec oho ho hah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

@Milankoki

Šalju sa ebay-a u Srbiju, a ako ti to nije sigurno onda imaš i likove ovde na forumu koji ti donose robu sa ebay-a... :takoje:

 

@Dachi
Jbg, što se kaže, kasno Marko na Kosovo stiže :)

 

@MileM
Hahaha, tvoj je fabrički apgrejdovan, hhaha, ''retrovizori''' :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Hvala Dachi :) videcemo nesto ako ude bas zapelo 

Pokusacu i ja da se iscimam malo ovde po Srbiji mozda naidje nesto povoljno

Naravno da salju u Srbiju sa ebaya i sam sam narucivao vec neke sitnice, mada sve zavisi od prodavca, neko salje..neko ne.. i Do kuriske sluzbe. Znm da je DHL skup. Mada ima i dosta stvari sa free shiping, to provereno radi 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

ako bude trebalo tu sam :) dhl je oko 5€ tak nesta..

 

jucer sam se provozo i vidim malo mi kapa voda,skinem poklopac vodene pumpe brtva itd super sve,al kapa na onom drugom dijelu,bas kroz koji osovina prolazi i di propeler stoji..zanima me dal je neko repariro  vodenu? ovaj decko mi je reko da zna otic semering pa da odem prvo njega promjenit pa dalje da vidim sta ce se dogadat..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Počeo je od juče da me zajebava brzinomer i kilometar sat. Čas radi, čas ne, poludeo sam... :tras2:

Ne mogu da vozim bez tih podataka :lol:

Odmah sam posumnjao na one magnete na točku i na onu sondicu tu (možda se zove i pinjon).

Posle jutrošnje vožnje od 50 km, koji su ostali ne zabeleženi i bez znanja o brzini kretanja, rešio sam da to malo pročačkam.

Očistio sam ih benzinom i blagom šmirglom (baš laganim trljanjem), vratio sam sondu nazad, malo je odaljio u odnosu na prethodni položaj.

Sad sve šljaka kako valja, pa sam srećan!!! :D :D :D

Eto, morao sam to da podelim sa vama... :dobar:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Jesi imao problema sa obrtajima mozda da ti padnu na 0 ili da skacu sami ? 

 

Nisam. Samo mi nije pokazivao brzinu kretanja i nije povećavao kilometre. Sve ostalo na displeju pokazuje kako valja. :takoje:

Sada već i brzinu i kilometre opet :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Počeo je od juče da me zajebava brzinomer i kilometar sat. Čas radi, čas ne, poludeo sam... :tras2:

Ne mogu da vozim bez tih podataka :lol:

Odmah sam posumnjao na one magnete na točku i na onu sondicu tu (možda se zove i pinjon).

Posle jutrošnje vožnje od 50 km, koji su ostali ne zabeleženi i bez znanja o brzini kretanja, rešio sam da to malo pročačkam.

Očistio sam ih benzinom i blagom šmirglom (baš laganim trljanjem), vratio sam sondu nazad, malo je odaljio u odnosu na prethodni položaj.

Sad sve šljaka kako valja, pa sam srećan!!! :D :D :D

Eto, morao sam to da podelim sa vama... :dobar:

 

 

E imao sam isti prooblem.Meni nije bilo do sonde niti do magneta,vec prekid u zici,malo prodrmam zicu i ono proradi,predjem brze preko lezeceg i opet ne radi hahahaah. 

Bas me nerviralo,na kraju sam zamenio ceo kabal od cajgera do sonde i sad radi kao doksa  :)  :)  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee:  :jee:  :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja