Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Kupiš flašu od litar,i kad ispustis sve,tolko ces i sipati.ali obavezno da isperes prvo motor od tog predhodnog antifriza ako sad stavljas drugi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Jel' zna neko ko menjao tecnost u hladnjaku,ili nebitno ko ,da li zna neko koliko tecnosti staje u hladnjake?

 

Lelelel, pa sipas dok ne prelije onda upalis motor sa otvorenim cepom i gledas dok ne pocne da se dize nivo i kad se zagreje to sto je prelilo pocistis i zatvoris hladnjak i to je to...

 

 

 

I da zaboravih da ti kazem ne trebas nista da sipas u onu ekspanzionu bocicu koja je zakacena za desni hladnjak ona treba prazna da bude i kad se sistem zagreje nivo se podigne i onda se visak prebaci u tu bocicu a ako ti je puna i plus sistem krene da je puni kad se greje moze da pukne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Sprint Apollo RX 250

Hvala,nego ja vas razumem,nije problem,nije mi prvi put da radim takve stvari,ja menjam i u kamijone i u vozila stalno,nego me je interesovalo da bih znao koliko da kupim antifriz,i da li da pravim pola pola tecnost,ali videcu i sam,nije problem,ali mislim da je meni malo izgubio tecnosti,pa sam zato pitao,ali napunicemo ga,hvala jos jednom 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Taman litar staje.

 

Mile neće bočica da eksplodira ima rupicu pri vrhu na koju izlazi vazduh kad se puni a ako se prepuni tuda izadje antifriz,ali nikako neće da eksplodira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Moj problem je, kad god pipnem dugme on upali,. Haha,sala malo.

Ne sećam se da je neko imao takav problem na forumu, čuo sam ovako,al uglavnom koji su mnogo prešli.kako se to tebi dešava kad je tvoj nov?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Taman litar staje.

 

Mile neće bočica da eksplodira ima rupicu pri vrhu na koju izlazi vazduh kad se puni a ako se prepuni tuda izadje antifriz,ali nikako neće da eksplodira.

 

A ako stavis petardu u nju!

 

 

Znam da ima, ali bilo bi glupo da kazem krenuce da curi napolje... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Aaaa,znaci ti znaš, ali ja nisam mogao da znam da ti znaš,a da li si ti znao da ja ne znam da ti znaš?i šta mi sad znamo?

Hahaha ;-)

 

Jes bolje zvuci kad eksplodira nego kad procuri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Sprint Apollo RX 250

Djuka,sta te interesuje oko paljenja,posto sam ja ocigledno ovde jedini najvise muke propatio oko paljenja,jer mi se cesto desavalo da je tesko palio,i desavalo mi se vise puta da mi je lomio zupcanik koji ide posle anasera,i posto jedno vreme sam ga palio na kurbli ,kada mi je polomio zupcanik,ja sam tada uspeo da polomim i kurblu pa tada vise nisam mogao ni da ga palim,jer je sve zdrobio unutra,posto sam polomio osovinu kurble,pa sam zavario tu istu,sve mi uradio majstor,pa kad je probao da ga upali,onda je ponovo iskrivio tu istu,pa sam narucio novu,ali najvise kvraova sam uglavnom imao u vezi paljenja motora,a i cesto imam problema jer ima poteskoca pri paljenju.Ali posto sam sad sredio zupcanike,smatram da to vise nce biti problem,i cim otopli ,nastelovacu ga ponovo lepo,stavicu jaci akumulator,od 9Ah ,posto u papirima pise da treba takav ,a meni je fabricki dosao od 7Ah,i mislim da bi trebao lepo da ga pali.Ali me i dalje nesto buni,kao da se motor cesto muci,da ima neku muku,jer mi se ne desava da pali iz prve ,ponekad kao da ga nesto muci,ili da mu ne odgovara,pa kad mu se namesti lepo oon upali,mnogo mi je cudno,ali nikad nisam imao prilike da budem u prisustvu nekog drugog Apola,da cujem nekog drugog,onda bih znao da li je to normalno,ili sa mojim nesto nije uredu,ali inace on pali lepo,samo sto ga muci nekad da mora da okrene jednom ili dva puta ,pa onda upali,a nekad prosto upali odmah.Mozda jednostavno mora tako 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova

Taj problem mi se pojavio od pre neki dan,teze mi je palio i resio sam da kupim nov akumulator,uzeo sam od 9ah varta,kad pretisnem dugme za paljenje nece uopste ni da zavergla da mi nije otiso mozda taj zupcanik anlasera ili da se neka zica otkacila ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Ma to sigurno tako treba dok se ne razradi akumulator. :lud:

Jel se čuje bar nešto kad pritisnes dugme?svašta je moguće,ako se ne čuje ništa onda ti je samo otkacena neka žica pa neki to pregledaj,a ako se nešto čuje,kvar zavisi od zvuka.možda su ti zapekle četkice. :P

Sve ti to dodje od starosti i kineskog kvaliteta :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Nisam ni cuo da ljudi farbaju kineze,otkad su izmisljene jeftine folije.1staa.gif

 

zasto bi se mucio oko skidanja predhodnje farbe i svega toga sa pravljenjem zeljenje farbe pa farbanje pa cekanje da se osusi pa plastificiranje i sve te gluposti koje ne izadju jeftinob1neznam.gif

 

a imas lepo u prodavnici folija izaberes koju god pozelis razlicitih boja,hvaliteta,izadje te mnogo jeftinije da to izlepis.i sa malo truda i maste motor ti je za krace vreme sredjen nego da si farbao,mnogo manje muke imas.0takoje.gifklovn.gifrat2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

kako moze da se spoji migavac sa plastikom kod displeja,pokusao sam sa super lepkom i nece a sraf ima zategnut je,samo na donjem delu pukla plastika,kako da se zalepi ?

 

glue-gun-425.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Taj problem mi se pojavio od pre neki dan,teze mi je palio i resio sam da kupim nov akumulator,uzeo sam od 9ah varta,kad pretisnem dugme za paljenje nece uopste ni da zavergla da mi nije otiso mozda taj zupcanik anlasera ili da se neka zica otkacila ?

Ako nece uopste da zavergla proveri starter anlasera,prespoji one dve debele zice i vidi dal ce da zavergla :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Колико ми се чини, исти такав прекидач је и на пулсеру, па види да купиш од њега, само не знам дал је иста дебљина кормана..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Ljubovija
  • Motocikl: Tomos ATX, Yamaha DT 125 R, Sprint Apollo 250 RX

Pozdrav drugari

 

Imam problem sa apolom nece da prima pun gas kao da se gusi. Pregledao sam celu instalaciju nije nista prestelovani su i ventili ociscen karburator sve sam probao i ne vredi. Ako zna neko sta moze da bude neka javi. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja