Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Апола више не увозе зато што је крш... погледај им на сајту увезли су пар модела нових скутера 2014...

 

Ne vredjaj mi apolla 3motka.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Не вређам, само кажем како јесте, прочитај целу тему.. И ја сам се двоумио између апола и пулсера...

 

А ти Марко, толико си запео за то водено хлађење од апола, а то му је још једна фабричка грешка, сваки час процури хладњак :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

E sada si, Vuce, nagrabusio. Za tili cas eto ti apolaske rulje sa bakljama i vilama da te lincuje :lol::lol:

 

villagers_with_pitchforks.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Hahahahaha,Vuce nisam ja zapeo za vodeno hladjenje od apola nego mi je apolo nekako ozbiljan motor a pulser mi je nekako malo,mnogo je nizak podu i izgleda mi kao trkalica sa plastikama i amotrima za supermoto,i ne znam jednostavno mi se ne svidja pulser i nije mi hitno da kupim novi motor jedan vec imamm i vozim ga i nista mi ne fali da ga vozim jos koju godinu,valjda ce se dotle neko dosetiti da uvozi kvalitetnije i jace kineze neke kao apolo sa svim prepravljenim greskama...Daj boze 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Jebiga,to je vec druga prica to nasi uvoze dreseve,verovatno uzimaju skart robu,ono sto fabrika odbaci kao gresku oni kupe u pola cene i prodaju po balkanu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Баш сам и ја данас гледао тог, иначе на огласима има један аполо, човек ставио амортизер од неког сузукија, и средио качење хладњака, тако да не пуцају.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Znam gledao sam i ja tog apola sa amortizerom od suzukija,izgleda malo nize i vario je neke sipke oko hladnjka,ali spolja je ko da nikad nije opran i izgleda veoma zapusteno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

E јебем га људи, ја баш контао да узмем неког, па да дивљам ту по селу, ал' ето, одговориште ме.

Или можда ипак да гледам даље па да пазарим? 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Или можда ипак да гледам даље па да пазарим? :moto3:

 

Само пази да не прођеш као колега PaunX, да мало јаче додаш гас, па се агрегат распадне изнутра :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Или можда ипак да гледам даље па да пазарим? :moto3:

 

Само пази да не прођеш као колега PaunX, да мало јаче додаш гас, па се агрегат распадне изнутра :lol:

 

Е јебига, ја све гледам па није Кина преко света од Јапана, ту су, кад оно...

Значи ништа оно, лево колено на седиште, десна нога на кочници, и држиш вагу до краја улице? 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Или можда ипак да гледам даље па да пазарим? :moto3:

 

Само пази да не прођеш као колега PaunX, да мало јаче додаш гас, па се агрегат распадне изнутра :lol:

 

Zato je pulser mnogo bolji, kad mu das malo jaci gas iskrivi mu se lancanik pa landara 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Пулсер је много јачи, има снаге да ишчупа брезоне из задњег точка кад се точкира :moto3:

 

Био је линк овде на форуму, неки руси су стављали апола на ваљке, и измерили су само 13,5коња од написаних 18 :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Auu covece odakle tolika mrznja, ako ti se ne svidja apollo nemoj da ulazis u ovu temu, ne razumem sta zelis da postignes i zasto trujes volju ljudima koji imaju apolla.

 

Ponasas se kao neki klinac kome su mama i tata kupili motor i sad je taj motor najbolji i najjaci i treba svima koji nemaju taj motor da naseres kako je njihov krsina.

 

 

 

Ne znam cemu takav stav, ovde smo svi da bi pomogli jedni drugima, da damo savet. Svako ima svoji ukus i o tome ne treba da se raspravlja.

 

 

Ne zelim da se raspravljam sa tobom, niti da se prepirem koji je bolji motor, samo zelim da ti kazem da to sto radis je ne postovanje kolega sa foruma...

 

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Не вређам ја никог, ја сам само одговорио на Маркову констатацију да се мастехник распада, па зато више не увозе апола, а то није истина, рекао сам зашто га више не увозе...

 

А ово све остало што сам писао после одговора Марку је била чиста спрдња, зар не видиш смајлије у сваком посту, и ја сам твој пост за кривљење ланчаника на пулсеру схватио као спрдњу, а не увреду,, свашта. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Planiram da uzmem nove gume za apolla pa me zanima koji su vasi predlozi, ja sam gledao u motobox imaju ContiGO! gume i imaju odgovarajuce dimenzije. Da li su to dobre gume za apolla?

 

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Procitaj malo rivjue na netu, ja bih rekao da je to dobar izbor. Koja je cena? Kada sam ja svojevremeno gledao gume, nije bilo bas nekog kvalitetnog izbora u budzetskoj kategoriji. Isto su neke Conti bile u opticaju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Procitaj malo rivjue na netu, ja bih rekao da je to dobar izbor. Koja je cena? Kada sam ja svojevremeno gledao gume, nije bilo bas nekog kvalitetnog izbora u budzetskoj kategoriji. Isto su neke Conti bile u opticaju....

 

Citao sam za ContiGO gume i dosta ljudi ih hvale, kazu da su vrlo dobre da ne klizaju i moze lepo da se spusta.

 

ContiGo! 110/70-17 = 9 500din

ContiGo! 130/70-17 = 11 500din

 

 

Koliko ja znam apolo ima unutrasnju gumu, da li one mogu na njega, to su dimenzije sa njegovih fabrickih guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja