Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnica prepuna delova za kineske motocikle

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

      Evo kako sam i obecao da cu kad prodjem pored ove radnje da okacim telefone i slike  :)  Prodavnica ima sve vrste prednjih i zadnjih lancanika svih velicina i broja zuba, pravi raj za grunfovanje ( promena odnosa brzine i snage) plus ima svega, paljenja, delova agregati , plastika......... Nalazi se na Cukarickoj Padini, preko puta ulaza na Adu Ciganliju, ulica Radnicka 51, Broj telefona 011/3571-957 ; 063/ 48 11 85  Ono sto moram da naglasim da ljudi koji drze prodavnicu nisu mnogo upuceni sta je za sta pa preporucujem da kupujete po uzorku :)

post-1192-12879031674366_thumb.jpg

post-1192-12879031675354_thumb.jpg

post-1192-12879031677038_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Sunce ti, ovde ima kojecega. Ova prodavnica ce se posetiti pre ili kasnije, makar turisticki ako nista drugo, a koliko vidim ni cene nisu opasne.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Pitanje jel uzimao neko za neki skuter ili neki drugi motor CDI u ovoj prodavnici. U cilju povecanja broja obrataja hocu da uzmem CDI bez limitera. Zvao sam radnju kazu da imaju CDI-jeve sa 4 pina + 2 ona zenska valjda, Isti takav je raspored pinova je i kod mene, medjutim kada sam piato da li je CDI limitiran odgovor mi je bio malo nesiguran (naravno odgovor je bio "neeeee"). E sad kada se kupuje nezavisno kao deo da li uopste ima limitiranih CDI-ova. I josh jedno pitanje kolika je kompatibilnost raznih CDI-eva sa raznim motorima tj jel svaki moze se nabudzi na bilo koji motor (pitanje se odnosi na "kineze"), posto mi svecice deluju poprilicno slicno na raznim modelima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Pitanje jel uzimao neko za neki skuter ili neki drugi motor CDI u ovoj prodavnici. U cilju povecanja broja obrataja hocu da uzmem CDI bez limitera. Zvao sam radnju kazu da imaju CDI-jeve sa 4 pina + 2 ona zenska valjda, Isti takav je raspored pinova je i kod mene, medjutim kada sam piato da li je CDI limitiran odgovor mi je bio malo nesiguran (naravno odgovor je bio "neeeee"). E sad kada se kupuje nezavisno kao deo da li uopste ima limitiranih CDI-ova. I josh jedno pitanje kolika je kompatibilnost raznih CDI-eva sa raznim motorima tj jel svaki moze se nabudzi na bilo koji motor (pitanje se odnosi na "kineze"), posto mi svecice deluju poprilicno slicno na raznim modelima

Mozda bi vise pomoglo da bacis temu u Garazu, da ti neki iskusniji elektronicari odgovore (ako ima nekog upucenijeg u ovu problematiku).

Iako ima iste konektore ne mora da znaci da su izvodi isto povezani, to je ono oko cega bi se brinuo, ili nekako da probas da izmolis da konektujes na tvoj motor za probu da vidis da li pali uopste.

Moguce je da postoji i mogucnost da prevezes tvoj CDI i skines blokadu, ali opet, samo nagadjam jer na nekima postoji i ta varijanta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Колико сам виђао по Нету, тај хоризонтални мотор као на твом моторину је доста чест, па га и буџен. Потражи по Нету - уверен сам да можеш да нађеш "отворен" ЦДИ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

otvoren CDI hmm ima firma u zrenjaninu koja prodaje aftermarket delove za kineze http://www.lineamoto.co.rs/rezervni_delovi/cdi_paljenje_index.html        probaj kod njih ili robaj da ischupash braon zicu sa cdi ja ako je ima ... kod mene npr ima zica ali nema pin na cdi-ju tako da probaj

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja