Jump to content

Moto Zajednica

GSX 600F 1998-2002

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Suzuki GSX 600 F 1998-2002

 

S5sAv_1999gsx600fkatana640809.jpg

By lalajko1

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ZZR 1400

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1999.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

13000km ili jače od 1 god.

 

3. Sta mi se dopada:

udoban, do sada samo redovno održavanje,izgleda masivno,

 

4. Sta je moglo biti bolje:

jači motor, pogotovo ako se voziš sa R-ovima

 

5. Moj utisak:

odličan odnos cene i onoga što pruža, pun oklop(ko voli) može da se juri sa njim(mada nije za to pravljen) ali isto tako da se opušteno krstari puteima i posle svega siđeš sa njega odmoran, a izgled je stvar ukusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1999

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

godinu dana

 

 

3. Sta mi se dopada:

Moze da ga vozi i pocetnik. Lep izgled, izgleda mocno i malo starinski

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Malo bolja zastita od vetra.

 

 

5. Moj utisak:

Svidja mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Godiste motocikla koji ste vozili:

1999

 

 

Vrijeme provedeno na motorciklu:

2 meseca

 

 

Sta mi se dopada:

Izgled,lakoca voznje,...

 

 

Sta je moglo biti bolje:

Jaci motor,nabavka delova.

 

 

Moj utisak:

Za pocetak,bolju masinu nisam mogao uzeti!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2001

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

15000 ili godinu i sest meseci

 

3. Sta mi se dopada:

Komforan dobar polozaj vozaca iako je kod 750 za nijansu jos da kazem ugodnije, velik, ma ladja bre, "lep" naravno nekom mozda nije ali to kod mene nije slucaj. I pored njegovih 210kg veoma je upravljiv u voznji dok je manevrisanje u mestu prilikom parkiranja malo teze zato sto je sam motor dosta dugacak a i tezak medjutim vremenom se i to savlada, za stazu je vec malo nezahvalniji ali moze se lepo zabaviti i na njoj. Takodje moram dodati da me za ovih 15000 nije nijednom izneverio na putu iako ima skoro 60000km na satu, naravno uz redovno odrzavanje. Moram spomenuti da je ovo i moj prvi motor pa bih poucen svojim iskustvom mogao reci da nije los ni kao pocetnicki ako bas hocete odmah na neki jaci motor. Jos neke prednosti: podesavanje tvrdoce prednjih vila, zadnjeg amortizera i opruge, plivajuci diskovi napred. Na nasem trzistu a i na stranom moze se naci dosta povoljno s obzirom na godiste i sta pruza.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Mozda malo jaci motor odnosno vise konja mada ukoliko to zelite onda uzmete 750. Ono sto mu je mozda mana, mada mozda i nije, zavisi ko vozi posta ja imam nesto malo preko 190, je zastita od vetra koji bije tacno u grudi ali na kom motoru to nije slucaj. Fabricki auspuh je dosta tih sto je nekima verovatno prednost medjutim ja volim da se cuje te stoga ko zeli zvuk morace menjati i auspuh. Hladnjak motora je malo siri i u gornjem delu nalazi se tik ispod plastika sto pri padu ukoliko nemate neke slajdere uzrokuje ostecenje istog(iz izkustva kolege koji vozi isti). Jedna od mana je ta sto su delovi skupi, bar za mene a i nema ih svuda, nadam se da ce se to promeniti posto ih ima sve vise.

 

5. Moj utisak:

Moji utisak je pozitivan u potpunosti i verujem da ce ostati.Motor ce ispuniti zahteve vecine bajkera koji vole da putuju kako sami tako i sa suvozacem, a ako se vodim svojim iskustvom nece vas ni izdati negde na putu ako se lepo ophodite prema njemu (citaj:redovan servis:)). Toliko od mene za sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: SUZUKI GSX 600f

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1998

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

2000km ili četiri meseca (prva sezona)

 

3. Sta mi se dopada:

Komfornost je na zavidnom nivou, lak za voznju (iako ima 210kg), jak, lep ...

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Da je malo više konjske snage bilo bi odlično.

 

5. Moj utisak:

Motor je odličan za duža putovanja, jako mala potrošnja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]1998

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:3godine u vlasnistvu

 

 

3. Sta mi se dopada:Odlican za duga putovanja, stabilan , malo trosi

 

 

4. Sta je moglo biti bolje: Malo jaci agregat

 

 

5. Moj utisak:Ekstra je za duga putovanja, dugacak i udoban. Malo tezi za manipulaciju prilikom parkiranja. Presao sam sa njim 20000km. sada je na satu 72000km. Redovno menjanje ulja i filtera i bez nekih posebnih problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

1. Godiste motocikla koji ste vozili

1999 32.000 km

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Od skoro ga imam nekih mesec dana

 

 

3. Sta mi se dopada:

Njegov izgled pre svega.Motor koga zavolis ili mrzis,neko je to rekao i to je tacno.Meni se ovaj model odavno svidja i moja zelja je bila da kupim 750

medjutim ovaj mi je ispao tako povoljno da sam ga odmah kupio.Jako lepo lezi na putu,udoban je bas ono sto meni treba.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Auspuh i vizir.Auspuh je bas necujan fali mu malo te ostrine iz auspuha :moto3: Ali uskoro ga menjam pa ce

biti po mojoj zelji.Vetar me udara ispod brade zbog originalnog vizira.I njega uskoro menjam pa ce i to biti reseno :takoje:

 

 

 

5. Moj utisak:

Pa prvi utisak je odlican za dalje ce da vidimo.

Mnogi kazu mali agregat :zbunjen: Pa zar je 80 ps malo??

Zar je 200km koje sam ja vozio malo :zbunjen: Pa kakav vi to agregat ocete :zbunjen:

Meni je ovo dovoljno i ne planiram preko 200 da ga vozim.

Uskoro planiram jedan put od 850km pa cemo videti dalje utiske.Za sad pozitivno sve

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd, Bolec
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F Katana

1. Godiste motocikla koji ste vozili

2000

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

5000 km, manje od godinu dana

 

 

3. Sta mi se dopada:

Odlican je za pocetnike (kao sto sam ja), masivan izgled sto mu daje mocen izgled. Dosta je udoban tj posle duze voznje kad sidjes sa njega ne osecas toliko umorno. Lepo lezi na putu i lako se obara. moze da se jurca sa njim i ako nije bas pravljen za to.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Moglu su da naprave malo lepsi prednji deo tj prednja strana motora mi se uopste ne svidja. Po fabrickoj knjizi prednje kocione polocice su razlicite. Da ima vise konjskih snaga.

 

 

 

5. Moj utisak:

Pa prvi utisak je odlican, ali to je moj prvi motor tako da ne mogu puno da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Brescia,Italy
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b] 1999

 

 

[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b] Otprilike 3 godine iliti nesto oko 20 000 km

 

 

[b]3. Sta mi se dopada:[/b] Prvo izgled, malo vuce na retro stil ali sa druge strane je lepo zaobljen, masivan , deluje uradjen kao treba . Udobnost u voznji mu je jaca strana, sa dvoje bolje lezi na cesti nego samo vozac na njemu. Tek tada je odnos balansa prednji-zadnji kraj onaj pravi. Ne umara ni nakon 600, 700 km u danu, konbinovane voznje po svakojakim putevima. Odrzavanje, jeftin je iz razloga sto se ne kvari, samo mu treba redovno dati ono sto mu treba

 

 

[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b] Malo je tezak, imao sam utisak da se masin oslanja samo na prednji tocak. Grad nije za njega, lose se manevrise na malim brzinama

, kocnice bi mogle da budu bolje i jace, verzija 600 je malo slaba, ako na njega natovarite 2 osobe, 3 kofera, torbu na rezervoar,,,malo kmeci po cesti i trosiiiiii uha

 

[b]5. Moj utisak:[/b] Generalno on je motor "glumac", udoban i odan ali napravljen za duza putovanja - sa druge strane obucen u oklop i podseca na sport motor. Osoba koja trazi agresivnost od motora ili pistu, na njemu nema sta da trazi. Ako trazite nesto sto ce biti rentabilno a i pouzdano onda je serija F vas slucaj. Jednom sam ga imao i opet cu, generalno sam veoma zadovoljan .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

1. Godiste motocikla koji ste vozili: 2001.

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:12.000 km za 5 meseci.

3. Sta mi se dopada: Na prvom mestu udobnost, kako vozacu tako i suvozacu i stabilnost, Neverovatan osecaj uzivanja u voznji, jako lepo "jezdi" po putu, posebno kada je dvoje na njemu. Pouzdan motor uz redovne servise, nema "decijih bolesti" i "fabrickih mana". Takodje, posebno bih pohvalio ponasanje motora pri manjim obrtajima, ne gusi se, izuzetno lepo povuce cak i sa 3500o/m jer je redni, voznja od 4-7000o/min stvorena za uzivanje i u optimumu sto se svega tice (potrosnja, snaga ako zatreba). Na kraju, potrosnja vise nego zadovoljavajuca, posebno u vangradskoj voznji 80-140km/h.

4. Sta je moglo biti bolje:U zavisnosti od visine vozaca (preko 175cm), mozda malo poviseniji vizir, ali to je resiv problem uz promenu vizira,iako cak i kada vetar "struji" nije preterano zamarajuce.

5. Moj utisak:Nakon svih motora koje sam vozio, na ovom planiram da se zadrzim najduze, jednostavno mi pruza sve sto mi je potrebno, udobnost, stabilnost i pouzdanost sto zbog snage sto zbog rada motora. Motor je stvoren za uzivanje, voziti ga kao R-a je isto kao dati zeni vile da skuplja seno, moze da odradi posao solidno,ali duze ce trajati ako samo radi ono zbog cega je ozenis 1lol.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

kupio i ja skoro jedan plavi primerak iz bgd provozao sam oko 100 km pre ovih hladnoca i prezadovoljan sam.Mozda je nekome slab ali za vecinu je to dovoljno za voznju svuda sem po trkackoj stazi a meni za to i ne treba.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Samo BMW e39 520i :-)

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

1999 godiste

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Imam ga vise od godinu dana ali je slabo vozen zbog drugog motora i zato sam presao samo 3000 km za sad.

 

3. Sta mi se dopada:

 

Udoban,dobro se pokazao generalno,dobar za putovanje,nije veliki potrosac.Par puta sam merio potrosnju sa suvozacem i svaki put je  5.5 lit na 100 km kombinovane voznje.Kad sam sam oko 5 a ne vozi se penzionerski ali i ne divljam nesto..Nema problema sa strujom i nije kvarljiv inace.

Agregat je odlican,uz redovnu zamenu ulja i filtera moze dosta da predje.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Nemam neku zamerku,mozda  da je malo jaca prednja kocnica..

 

5. Moj utisak:

 

Odlican odnos cene i kvaliteta,pouzdan i dobar kako za pocetnike tako i za iskusne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

1998 godiste

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Sezonu i po.. oko 8500km sa tendencijom rasta! 

 

3. Sta mi se dopada:

 

Udoban,dobro se pokazao generalno,dobar za putovanje, nije pravljen za stazu, ali moze da se provoza, cisto za svoju dusu. Stabilan rad, ok ubrzanje, korektna potrosnja. Dobar odnos cena/kvalitet.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Malo jaca prednja kocnica i kada se vozis sa R-ovima fali snage ili bar obrtnog momenta.

 

5. Moj utisak:

 

Sve u svemu, ocena OK. Nije los ni za pocetnike cak i ako je malo tezi, za putovanja +, ali za grad -. Hladjenje je vazdusno/uljno sto u letnjim mesecima u gradu zna da bude jako losa kombinacija i ako mnogi kazu da taj agregat ne mozes da pregrejes! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja