Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Naravno da te primamo,a sto se Tomerca tice,mora da zna,samo je jedan Challenger u Srbiji sa prefiksom "Hadzi"!  ;D ;D

A i ja se razmisljam da promenim nik u Forrest Hadzi Gump!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pošto nam se 23. bliži onda polako i da planiramo.

Prema infromacijama koje imamo ovde na sajtu, pored mene, iz BG-a su @zoltan i @Blajbinger.

Ako i dalje stoji da oni idu, i ako ima još zainteresovanih iz BG-a evo predloga:

 

Mogli bi u subotu 23. da se nađemo u 10:00 na parkingu kod arene (tamo ka autoputu).

Taman da se sakupimo do 10:20 i da krenemo put Pazove.

 

 

Ja ću nositi šator i jednu vreću. Ako nekome treba prenoćište, ima mesta kod mene za još jednog.

Sve što treba jeste da ponese vreću za spavanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

drugari sve bolje nam ide u ovoj organizaciji a ja bih samo pomerio vreme za jedno 2 sata unazad! ako ste za da budemo kod arene u 9, a i dalje kako odlucite!Cisto da se ne vozimo kroz guzvu na 30c a i isao bih sve kroz Bataju da nas vide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Zoltane, ne bi da se vozis na 30c kroz guzvu, a hoces iza autobusa na 45c u Batajnici.

 

Kako god odlucite, ali u slucaju bataje krenite 10-15 minuta ranije. U tom slucaju mogli bi da vas sacekamo na Lukoil pumpi na ulasku u Pazovi. Prvi znak civilizacije, sa desne je strane i toce dobru corbu. Na usponima ima razlike, zato batalite fensi Beogradske sa parkinzima i sendvicima za poneti, neko se tu refilujte, ako vec zelite tuda da vozite.

 

 

Sto se tice vremena - sad si se setio ;). Ostaje dogovoreno, necemo menjati dva dana pre polaska. Ostaje kako je dogovoreno da se ne desi da neko zakasni sat vremena.

 

Dakle:

 

ARENA - 10.00

 

STARA PAZOVA - 11.00

 

VENAC - 12.00

 

 

@lancia88

 

Naravno da ste dobrodosli. :D

 

Nazovi me za svaki slucaj pre nego sto krenete, cisto da se ne zagubimo negde.

 

 

Za one koji se secaju da sam spomenuo problemcic sa motorom, da se citiram " Ako ne, idem ovako pa makar se raspali oboje (Vista i ja)."

 

Pogodite ko se raspao :-[

 

Vista sutra stize kombijem iz Nove Pazove, sezona je pauzirana na neodredjeno vreme, ali bar me Falcon  nije izdao pa imam kakvu takvu alternativu. Uglavnom pisacu o tome u posebnoj temi.

 

Sad se dvoumim da li da idem autom, ali u tom slucaju ima da crknem od muke na FG krivinama i pejzazima, ili da idem Falconom, ali ne bih preterano da vas usporavam uzbrdo. Za nizbrdo se ne sekiram, tamo cete me tesko stici ako se potrudim.

 

 

P.S.  Da nema neko nekakvu pumpu za duseke, bilo rucnu ili elektricnu?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Opa,tako mlad,a tako iskusan.... :D

Mislim da si vec dobio novi nadimak!  ;D ;D ;D

:D :D :D :D :D :D

 

 

Black, zar se skroz raspalo? :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Zoltane, ne bi da se vozis na 30c kroz guzvu, a hoces iza autobusa na 45c u Batajnici.

 

Kako god odlucite, ali u slucaju bataje krenite 10-15 minuta ranije. U tom slucaju mogli bi da vas sacekamo na Lukoil pumpi na ulasku u Pazovi. Prvi znak civilizacije, sa desne je strane i toce dobru corbu. Na usponima ima razlike, zato batalite fensi Beogradske sa parkinzima i sendvicima za poneti, neko se tu refilujte, ako vec zelite tuda da vozite.

 

 

Sto se tice vremena - sad si se setio ;). Ostaje dogovoreno, necemo menjati dva dana pre polaska. Ostaje kako je dogovoreno da se ne desi da neko zakasni sat vremena.

 

Dakle:

 

ARENA - 10.00

 

STARA PAZOVA - 11.00

 

VENAC - 12.00

 

 

@lancia88

 

Naravno da ste dobrodosli. :D

 

Nazovi me za svaki slucaj pre nego sto krenete, cisto da se ne zagubimo negde.

 

 

Za one koji se secaju da sam spomenuo problemcic sa motorom, da se citiram " Ako ne, idem ovako pa makar se raspali oboje (Vista i ja)."

 

Pogodite ko se raspao :-[

 

Vista sutra stize kombijem iz Nove Pazove, sezona je pauzirana na neodredjeno vreme, ali bar me Falcon  nije izdao pa imam kakvu takvu alternativu. Uglavnom pisacu o tome u posebnoj temi.

 

Sad se dvoumim da li da idem autom, ali u tom slucaju ima da crknem od muke na FG krivinama i pejzazima, ili da idem Falconom, ali ne bih preterano da vas usporavam uzbrdo. Za nizbrdo se ne sekiram, tamo cete me tesko stici ako se potrudim.

 

 

P.S.  Da nema neko nekakvu pumpu za duseke, bilo rucnu ili elektricnu?

 

 

Pumpa ti je obezbedjena!!! ...Mozes da duvas kolko oces ;D

Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Evo i mene da se prijavim...Pa bi spisak sada izgledao ovako:

 

 

12. Blajbinger

Znaci imamo muziku  ;D ;D ;D

 

Posto je ocigledno da svi tipuju na Blajbingerovu muziku sa

"Tranzistora na dva tocka",pomenuti je prinudjen da razjasni neke stvari...

Tokom voznje sve to ide do jaja...Ali...Jedno ALI srecu kvari...

Daklem,stvari stoje ovako...U toku kampovanja Mp3 muzikica ce da Vam svirka

odprilike 10-15 minuta i onda se aftomatski gasi...

Daleko da je problem sve restartovati,ali opet,tih prvih 10-15 muzike se ponavlja

Jovo-Nanovo...(Napisah li to vec negde???)

Jbg...Brat Kinez koji ga je pravio,malo je muckao glavom,i svatio da je to

prevencija ili resenje da "sejvuje" akulumator...

Ima li neko da ponese neki Radio/Mp3 CD player koji sljaka na baterije?...

Bas bi bilo truba da provedemo celu ovu zajebanciju u polu-tisini?

...A u posedu mi je bar tona dobre muzike!

Poz.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@Blajbinger

Odlicno za pumpu, bice duvanja. :D

 

Mislim da nisi spomenuo problem od 10-15min. Da probas da flesujes bios? :D

 

Siguran sam da su prilicno paranoicno podesili Mp3. Zvucnici sigurno nisu dovoljno velike snage da bi tako lako posrkali akumulator.

 

Onako odokativno, trebalo bi da izgura bar 4-5 i na kraju upali bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Imamo ono Slayerovo cudo sto tresti kao nenormalno! :) :) Extra stvarcica.

Nesto smo pricali o ideji da popakujemo nekoliko punjivih baterija, ali treba da nabudzim neku elektroniku za to jer nemamo odgovarajucu velicinu, a originalne ne bi potrajale. Jedino ne znam kad cu, jer sam sa vremenom izuzetno los do polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

ako neko ima telefon Sony Ericsoon novije generacije neka ga dobro napuni sa muzikom i strujom , a blajbingeru cu dati zvucnike za isti..jesu mali ali mogu posluziti svrsi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Imamo ono Slayerovo cudo sto tresti kao nenormalno! :) :) Extra stvarcica.

Nesto smo pricali o ideji da popakujemo nekoliko punjivih baterija, ali treba da nabudzim neku elektroniku za to jer nemamo odgovarajucu velicinu, a originalne ne bi potrajale. Jedino ne znam kad cu, jer sam sa vremenom izuzetno los do polaska.

Ma samo kupimo baterije i udri. Taman i da ne gubis vreme ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Hehe  :D

 

Nego jel moze neko da mi posalje broj mobilnog na pp od vas iz BG sto doilazite?Cisto da javite kad krenete,da se lakse nadjemo.I da nema neko onaj mali reso na plin?Pitam zbog kafe,meni licno nije obavezna al neko radi i trecu smenu u petak pa ce biti malo grogi.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

danas bio u poseti Beogradjanima i infiltrirajuci se u japance saznao da dolazi veliki broj i japanaca i kineza... Zbog razvoja okolnosti i situacije a zarad toga da ne bude malo mesta, prostora itd...Menjamo formaciju u sledece: necemo se okupljati na istom mestu gde ce se nalaziti kamp. Znaci okupljanje ce biti na mestu zvanom ZMAJEVAC na FG. Gde cemo se skupljati blejati, rostiljati i sprdati se a posle toga idemo na mesto na kome ce biti kamp i gde cemo zanociti. Dok sutradan po ustajanju i dorucku planirano je da se krene u jednu turu od 150km po FG. TO je bilo to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

 danas smo Dzoks i ja bili malo u BG.dogovarali smo se sa BG ekipom oko okupljanja na FG.bili smo i da se poklonimo HADZI PECI poznatom na forumu kao Forest.covek koji je kinezima osvetlao obraz.gledali smo i cuvenog kineza koji je isao u Umag i obisao celu istru.jos je po njemu crvena istarska zemlja i prasina.cuva je Forest za uspomenu a mozda ce da je struze i prodaje kao amajliju protiv uroka za kineske motore.

 usput je Dzoks uspeo da registruje motor sto je otprilike i trebao da bude cilj naseg danasnjeg putovanja.

 docekani smo kao da smo bili kod familije.ljudi iz BG su fenomenalni.ovim putem im se svima zahvaljujem.posto smo isli poslom nismo nosili aparate da slikamo a verujte da je bilo sta da se slika.

 kada vidite kineskog bobera necete moci da verujete sta je covek napravio od motora.motor je neverovatan i mora se videti uzivo jer se ne moze opisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja