Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1789 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Evo posto sam se i sam `okinezio` prijavljujem se za voznju po okolini. Tesko da cu nociti ali za sve ostalo sam prisutan :)  Moj predlog je da se nekako u rutu ubaci i onaj spust sa Partizanskog puta do Beocina, to je verovatno najlepsi komad asfalta na FG. Nisam bio motorom tu ali sam ga biciklom prosao mnooogo puta. Dakle spisak sada izgleda ovako:

 

1. Slayer

2 .Dzoks + Violeta

3. anton

4. Zoli + Kaya

5. Blackbite

6. Zoltan

7. Dzax

8. Wolflord + Wolfica  (jos nisam 100% siguran ali najverovatnije dolazimo)

9. Ivan8

10. wllada (palim u nedelju ujutru ali idem sigurno!)

11. Gliga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel' ima nekih troškova prijave? Ulaznice, hrana, neznam već šta (pošto nas 3 dolazimo na sat dva, pa palimo dalje)?

 

I još jedna molba! Da neko, za nas sa ove strane Dunava i Save, da malko bolje objašnjenje kako da stignemo do Vas?

 

POZDRAV!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Evo i mene da se prijavim...Pa bi spisak sada izgledao ovako:

 

1. Slayer

2 .Dzoks + Violeta

3. anton

4. Zoli + Kaya

5. Blackbite

6. Zoltan

7. Dzax

8. Wolflord + Wolfica  (jos nisam 100% siguran ali najverovatnije dolazimo)

9. Ivan8

10. wllada (palim u nedelju ujutru ali idem sigurno!)

11. Gliga

12. Blajbinger

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Evo i mene da se prijavim...Pa bi spisak sada izgledao ovako:

 

 

12. Blajbinger

Znaci imamo muziku  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Bratac,muzikica moze da bidne...Al da bi ga posle upalio na kablove,moraces pola motora da raskupusas da dodjes do akulumatora! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bratac,muzikica moze da bidne...Al da bi ga posle upalio na kablove,moraces pola motora da raskupusas da dodjes do akulumatora! ;D

Na svakih pola sata provozas krug i nema problema. Eto npr. nekom ponestane nikotina i skoknes da napunis baterije. Dve muve jednim udarcem. ;D

 

Mada kad malo bolje razmislim, mozda jos nije vreme za te planove, ako ovako nastavimo neces se ni pojaviti. ;)

 

Nego nesto se ne javljaju Forrest, R.I.P i pocasni kinezi Oblak i Djole grunf. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

@Wllada

ides u nedelju ujutru, a kad se vracas za BG?

 

Mozda sam se lose "odrazio".

Idem u subotu, nocim pa palim oko 7:30 od prilike za BG.

 

Ja kapiram da je to ok! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Jel' ima nekih troškova prijave? Ulaznice, hrana, neznam već šta (pošto nas 3 dolazimo na sat dva, pa palimo dalje)?

 

I još jedna molba! Da neko, za nas sa ove strane Dunava i Save, da malko bolje objašnjenje kako da stignemo do Vas?

 

POZDRAV!

Stignite do Stare Pazove, a posle idemo zajedno. Preporucujem Novosadski autoput zbog guzve kroz Batajnicu, iskljucite se za S. Pazovu, pa cemo vec smisliti gde bi se nasli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Mislim da je polako vec vreme da se dogovorimo gde cemo se naci u Fruskoj Gori i u koliko sati otprilike.Valjalo bi da se oko 11-12h vec nadjemo u Pazovi i cim se okupimo da palimo.Mozda da se nadjemo na Iriskom Vencu pa posle da nas vodite do kampa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Jbg-a ja u subotu nemogu ali cu rado poraniti u nedelju pa bar jedan dan da se iskoristi.Dzoks izbaci ovde ili nmi posalji na pp br. telefona da uspem da vas nadjem tamo na toj "divljoj"F.G.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Neka bude Venac, kod spomenika, zgodno je mesto za okupljanje, a ima i gde da se sedne i odmori ekipa koja prva stigne, a mozemo malo i da se zadrzimo . Predlazem da okupljanje na Vencu bude oko 12.00-12.15, a u Staroj Pazovi oko 11.00.

 

Do Stare Pazove mozete doci Autoputem. Kada se iskljucite precicete preko nadvoznjaka i videti dva paralelna puta koja odvaja jedan metar. Desni rasturen, sa puno rupa, neravnina i losih i raspalih zakrpa, i levi koji je fenomenalan, tamniji ravan asfalt bez i jedne rupe (tu su se odrzavale trke ubrzanja, ako je neko bio na skupu).

 

Rasturen put je rezervisan za obicne smrtnike i zabole ih da ga popravljaju, a onaj novi  za privatnike koji su tu sagradili hale. Ne znam da li je neko nekad kaznjen zbog koriscenja normalnog puta, ali sam video da pojedini idu tuda i nema cesto milicije, a ako vas bude vise od 3, nece vas zaustavljati cak i ako ih bude.

 

Da skratim pricu, cekamo vas na ulasku u S.P. na prvoj raskrsnici tj mestu gde se ova dva puta spajaju, odnosno bolji prestaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Meni vreme odgovara...

 

Samo da najavim da cu povesti ortaka sa skuterom,nije kinez,ali malo da ga uvedem u svet nas kineza.

Nadam se da nije problem :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Povedite koga god hocete, nije problem, samo da ponovo napomenem kao i u prvom postu

SVAKO obezbedjuje SEBI pice i hranu.

Sada da li ce poneti svako sebi, ili kad dodjem tamo i nadjemo se dogovoriti pa otici i kupiti

to je vas izbor....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

mozda dodjem,ali nije sigurno,volela bih - ne zavisi od mene :)

Svi sa "mozda",  "ako" ," ali"... upisujte se na spisak......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

da zavisi od mene sigurno bih doshla, ovako postoji mogucnost.... ali,ali.. :D necu da se upisem dok ne budem sigurnija :) kako god bilo,nadam se da ovo nece biti poslednji skup kineza ove godine  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Neko me prozvao?  :D

1. Slayer

2 .Dzoks + Violeta

3. anton

4. Zoli + Kaya

5. Blackbite

6. Zoltan

7. Dzax

8. Wolflord + Wolfica   (jos nisam 100% siguran ali najverovatnije dolazimo)

9. Ivan8

10. wllada (palim u nedelju ujutru ali idem sigurno!)

11. Gliga

12. Blajbinger

13.Forrest Gump (mozda,ako,ali....)

znate da bih rado dosao,ali zaista zavisi od puno stvari,ako se pojavim,ispricacu vam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Brate forest nemoj sad da izvrdavas, dolazim u cetvrtak da te vrbujem....:)

Drugovi kinezi dan okupljanja se pprimakao...meni je sator razapet u dvoristu....malo da ga kisa ispere.

da se ponovi jos jednom

STARA PAZOVA (imate u predhodnim postovima gde) u 11.00 casova

IRISKI VENAC (ja vas cekam ) 12.00 casova. Zaboravih reci subota je u pitanju....

Za prvu ruku poneti sator i pica sto cete popiti prilikom smestanja. Posle se dogovaramo i idemo po ostalo (motorima)

Ja cu poneti koju svecicu i stosta jos (zlu netrebalo) vi nemojte da oskudevate u tome takodje.

Sto se hrane tice takodje ce mo se provozati po nju, ali to ne znaci da ne mozete poneti od kuce npr zaledjeno PILe ;D ili nesto

tome slicno. Naravno kolicine cipsa, stapica, smokija su dozvoljene u neogranicenim kolicinama....

sto se tice muzike tu je Blajbinger, a sto se tice ostalog kamperskog luksuza , snalazite se sami... ;D Kada se vidimo

objasnicu vam i zasto...

ovo je pocetak kineske revolucije......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Brate forest nemoj sad da izvrdavas, dolazim u cetvrtak da te vrbujem....:)

Drugovi kinezi dan okupljanja se pprimakao...meni je sator razapet u dvoristu....malo da ga kisa ispere.

da se ponovi jos jednom

STARA PAZOVA (imate u predhodnim postovima gde) u 11.00 casova

IRISKI VENAC (ja vas cekam ) 12.00 casova. Zaboravih reci subota je u pitanju....

Za prvu ruku poneti sator i pica sto cete popiti prilikom smestanja. Posle se dogovaramo i idemo po ostalo (motorima)

Ja cu poneti koju svecicu i stosta jos (zlu netrebalo) vi nemojte da oskudevate u tome takodje.

Sto se hrane tice takodje ce mo se provozati po nju, ali to ne znaci da ne mozete poneti od kuce npr zaledjeno PILe ;D ili nesto

tome slicno. Naravno kolicine cipsa, stapica, smokija su dozvoljene u neogranicenim kolicinama....

sto se tice muzike tu je Blajbinger, a sto se tice ostalog kamperskog luksuza , snalazite se sami... ;D Kada se vidimo

objasnicu vam i zasto...

ovo je pocetak kineske revolucije......

Ne izvrdavam,objasnicu ti sve u cetvrtak.Sto se svecica tice,ja to ni za Umag nisam nosio,a tek mi do FG ne pada na pamet! ;D ;D

Ljudi bre,uzmite se u pamet,pa nasi kinezi su ozbiljne i pouzdane masine. ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ako me primate, ja bih dosao sa najboljim kineskim motorom ikad, a uz Tomerca sa njegovim autenticnim V kinezom. Naravno, zbog neizostavnih obaveza, mogao bih da se pojavim tek u nedelju recimo...ako me primate, jelte....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja