Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

evo, citavu sam temu prelisato jos jednom i opet mi nije jasno - da li se voznja na Frusku goru desava ovog vikenda ili ne?

 

KOliko kapiram, nekakva dva desavanja se pominju, jedna voznja i jedno okupljanje ali nikako da razdvojim sta je sta. Ukoliko je ikakvo desavanje ove nedelje, kako rekoh, tu se jos i mogu pojaviti, sve iza toga ne mogu. Ipak, ukoliko jeste nekakva voznja ovog vikenda, onda se hitno treba organizovati a to nije neozbiljan posao ako se zeli da to lici na nesto. Ipak, prvi korak je jasna definicija i odgovor na pitanje:

 

Da li se nesto i sta tacno, desava ovog vikenda, znaci 08.09. i/ili 10.05.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Pozdrav,

......

Da li se nesto i sta tacno, desava ovog vikenda, znaci 08.09. i/ili 10.05.?

 

Ni meni nije jasno iz ove prepiske,bas nista.

 

Inace ovog vikenda 9/10.05. prema mojim informacijama, bice tradicionalni skup na Ravnoj Gori.

A na taj skup, jednom u zivotu, bih voleo da odem :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Pozdrav,

 

evo, citavu sam temu prelisato jos jednom i opet mi nije jasno - da li se voznja na Frusku goru desava ovog vikenda ili ne?

 

KOliko kapiram, nekakva dva desavanja se pominju, jedna voznja i jedno okupljanje ali nikako da razdvojim sta je sta. Ukoliko je ikakvo desavanje ove nedelje, kako rekoh, tu se jos i mogu pojaviti, sve iza toga ne mogu. Ipak, ukoliko jeste nekakva voznja ovog vikenda, onda se hitno treba organizovati a to nije neozbiljan posao ako se zeli da to lici na nesto. Ipak, prvi korak je jasna definicija i odgovor na pitanje:

 

Da li se nesto i sta tacno, desava ovog vikenda, znaci 08.09. i/ili 10.05.?

Dzoks je za ovaj vikend (10.05) planirao da samo par nas ode na voznju po Fruskoj gori,samo da se pogleda odnosno pronadje pogodno mesto za skup, koji bi se odrzao 23.05 ili kako bi se vec dogovorili  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Upravo je zoli objasnio stvar, za sada BANEBP, ANTON, ZOLI i ja idemo da malo "izvidimo"teren i moguce relacije i lokacije, ako jos neko oce krecemo oko 11h iz crkve (caffe Fashion u NS-u) 10.05.2009.godine.

Znaci idemo u spartanje Fruske Gore izduz i popreko da bi se sto bolje pripremili i organizovali za taj predstojeci za sada 23.05.2009.godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  ja malo pogresio temu ali da se vratim na ovu.izvidnicu na FG radimo u nedelju 10.05.jeli tako?e sada ako iz crkve krecemo u 11*00 onda kada Bane i ja da se nadjemo u Palanci i gde?naravno ovo je ???? za Banete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Antone, posalji coveku privatnu poruku,

Ja sutra nisam na mrezi ceo dan i noc ali sigurno sam u crkvi u

10 - 11 h tako da se vidimo tamo. . . .

i tamo cemo sve dogovoriti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

onda kada Bane i ja da se nadjemo u Palanci i gde?naravno ovo je ???? za Banete.

 

Zavisi od putne brzine. Ako idemo do NS 80-90 kmh onda moze u pola 10 a ako je brzina manja onda moze oko 9.

Sto se tice mesta sastanka to zavisi od tebe jer ja sam sa Sinaja pa i onako moram proci kroz celu Palanku da dodjem do Novosadskog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Shangulice su danas u zelji da pronadju pravo mesto za kamp "U zmajevoj gori" uzduz i popreko prospartale F.Goruu (u daljem tekstu FG).

Ekipa se skupila u nadaleko cuvenoj Crkvi u NS i odatle obisla turu koju bi mi trebali da odvozamo kada se budemo nasli. Takodje smo nasli i vrlo zanimljivih mesta gde bi mogli da se ulogorimo to jedno vece koje cemo spavati.

Posto su BaneBP i Anton isli samonom i nosili fotoaparate molio bih ih da postave slike koje su vise nego zanimljive i da prokomentarisete iste jer ima slika mesta na kojima bi podigli satore a takodje i sa voznje koja ce vam verujem privuci paznju.

Takodje smo danas u toku voznje sreli par zanimljivih likova i svratili do rostilja koji su pravili MK COPER SRBIJA i ovim putem ih pozdravljam....

VAS dvojica dajte slike da ljudi vide sta ih ocekuje ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Izvinjavam se ali evo pre pola sata sam dosao kuci, okupao se i skacem pravo u krevet na spavanje jer je sutra radni dan. Slike postavljam sutra cim dodjem sa posla.

Jedan veliku pozdrav za danasnju ekipu. Vreme je bilo odlicno, krivine fenomenalne, drustvo jos bolje a rostilj iz kesice fantastican  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Izvinjavam se zbog mog prekomernog pojavljivanja na slikama ali sta cete kad volem da poziram  :D

 

Nismo stigli jos obici zapadnu sremsku stranu FG oko Sisatovaca i Lezimira jer i tamo ima stvarno prelepih puteva za voznju i predela za videti.

Prosli smo ceo Partizanski put koji ide po vrhu FG od skretanja za Cortanovce do Vizica. Neke deonice su fantasticne sa prelepim blagim krivinama i solidnim asfaltom (od Crvenog Cota do Rohalj baza) a neke su ocajne sa puno rupa i ostrim neobelezenim krivinama (od Iriskog Venca prema Velikoj Remeti i Cortanovcima). Pored Partizanskog puta ima i dosta regionalnih puteva koji idu sa FG prema Backoj ili Sremskoj strani sa odlicnim asfaltom i slabim saobracajem koje obavezno treba proci.

 

Mesta za kampovanje ima na pretek. Guzve su uglavnom vikendom oko poznatih mesta kao sto su Zmajevac, Brankovac, Iriski venac i Letenka ali i osim ovih postoje i manje poznata mesta duz Partizanskog puta koja bi bila idealna ja mini kamp. Ocekujem ostatak ekipe da da svoj komentar o ovome.

 

Toliko od mene

Anton ce uskoro postaviti svoj deo slika

 

Pozdrav iz Backe Palanke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

I moj kinroad ce biti kao ovaj zuti kad poraste. Fali mu jos 120ccm :D. Mesta su prelepa steta sto sam 23. na Tari al bice josh okupljanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Slike su vrh!

Okupljanje obecava!

Ja imam u najavi nesto za nedelju 24. za sta se nadam da ce nekako propasti

ali male su sanse!

U svakom slucaju bi trebalo da znam do kraja ove nedelje sta i kako!

Vrlo rado bih vam se pridruzio.

Ne znam da  li bi jos neko isao iz BG-a?

 

 

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja