Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

 i naravno da pozovemo sve zainteresovane ne kineze,i RR Duku da nam se prikljuce.ipak bez njega nema pravih izvestaja sa ovakvih skupova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

Bane i ja smo se vec dogovorili  ;D

tako je krecemo iz crkve i sve se dogovaramo...usput ;D

pa dobro.eto ja mislio ako hocete i mene da povedete...ako necete,neka ja cu ostati u crkvi pa mozda naidje neko da me vodi pa makar i na pecanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Без обзира што васм се нећу придружити, читам ово Џоксово за роштиљање, па ми се учинило боље да уместо у димљење у заје...ање са тиме, просто нађете неку печењару или тако шта у близини, да се претходно провели колико људи долази, па да се наручи раније и само покупи у договорено време. Утрошите то време за разгобвор о моторима, некој организацији "Кинезовоза" и слично.

 

Пиће није и не сме да буде проблем - у јавној је продаји.

 

И да перете руке...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Hvala Zorge ali mislim da ako izbacimo to "dimljenje " na licu mesta, onda mozemo da se nadjemo u pecenjari parkiramo ispred, posedamo i siti se ispricamo :) , mada ako se ostali slazu to je najmanji problem posto znam dobro mesto (mislim za narucivanje rostilja)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Bane i ja smo se vec dogovorili  ;D

tako je krecemo iz crkve i sve se dogovaramo...usput ;D

pa dobro.eto ja mislio ako hocete i mene da povedete...ako necete,neka ja cu ostati u crkvi pa mozda naidje neko da me vodi pa makar i na pecanje...

Ti se podrazumevas i nedelja 10.5. se podrazumeva jos samo da dogovorimo vreme polaska a to cemo tamo pred kraj nedelje.

 

Valjda cu stici jos da uradim servis kod Stanojeva pre nedelje. Anton, koliko ti je novca on uzeo za zadnji servis sto si radio kod njega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

@DzOkS je sve u principu lepo rekao!

Mislim da se svi slazemo oko toga da ce se spavati u satorima i da ce se peci neki rostilj!

Odlican je plan za drugi dan da se obidje sto sta i da se svrati u Sremske karlovce na rucak.

Sto se satora tice ja imam jedan koji je komotan za dvoje tako da kod mene ima jedno mesto!

Imam i 2 vrece za spavanje.

 

Ja kapiram da je ovo neka osnova!

Na mene mozete da racunate 100%

Samo naravno ako vremenski uslovi to dozvole!

Kapiram da se ne ide ako bude mokro vreme.

Inace 16.5 je subota!

 

pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

 

 

Valjda cu stici jos da uradim servis kod Stanojeva pre nedelje. Anton, koliko ti je novca on uzeo za zadnji servis sto si radio kod njega?

za drugi servis 35 eura.otidji do radnje pa vidi sa njima.sutra im je slava tako da sutra otpada.u petak otidji do prodavnice pa se dogovorite.a idem ja sada do Tovariseva pa cu videti sa Lazom kada moze da ti uradi posto bih i ja radio treci servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

 

 

Valjda cu stici jos da uradim servis kod Stanojeva pre nedelje. Anton, koliko ti je novca on uzeo za zadnji servis sto si radio kod njega?

za drugi servis 35 eura.otidji do radnje pa vidi sa njima.sutra im je slava tako da sutra otpada.u petak otidji do prodavnice pa se dogovorite.a idem ja sada do Tovariseva pa cu videti sa Lazom kada moze da ti uradi posto bih i ja radio treci servis.

Nije malo para za servis na tom motoru. Batali to cim prodje garancija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat
Zorge,zasto ne dolazis?

Аутом не желим, Кекецом нећу јербо није Кинез и жуља дупе, а кинеским трактором је авантура к'о "Кемел трофи"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  imam jednu molbu za sve koji su na ovoj temi.moze li taj nas skup ikako da se pomeri na 23.05.posto pre toga ja nikako necu moci.ako moze unapred sam svima zahvalan.a ono za voznju 10.05.ostaje tako kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ali svaka nedelja (kao dan) je ruzno vreme!

Pa ovo je nemoguce!

Moze 23. ja mislim.

Videcemo sta prognoza kaze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Meni odgovara da se pomeri jer ovako 16 bi samo dosao u toku dana a da je sledece nedelje pnda bi mogao i da prespavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

izvin'te na mesanju, ali obzirom da je samoorganizovanje u pitanju, eventualno par stvari, mozda nekome budu koristile:

 

1. na BJB voznji prosle godine...ako se ne varam, ne zamerite ako brkam godine slucajno....organizovan je odlazak na Frusku goru sa nocenjem i postoji mesto zgodno za takav odlazak sa sve terenom za sport, infrastrukturom u blizini i slicno, ali se dosta vozi po planini posle uspona na Iriski venac.

 

2. ukoliko se pece nesto na licu mesta, treba obavezno organizovati i nekoga da dodje kolima, ima tu dosta logistike, od hleba i pica pa nadalje.

 

3. daleko prakticnija varijanta jeste kupovina vec ispecenog sa dobrim tajmingom a narocio ukoliko dolazi veci broj ljudi.

 

4. naknadno predlozeni termin se poklapa sa prvom ovogodisnjom BJB voznjom za Strmosten, treba proveriti da li svima tako odgovara.

 

5. ne bi bilo zgoreg poneti par svecica i crevce za pretakanje goriva, eventualno jos ponesto sto ne uzima previse prostora, za slucaj da se nekome desi peh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, trebao bih, nema sumnje. Razmisljao sam o tome nekoliko puta, makar na kratko, da vidim da dodjem sa Tomercom, ali ne smem javno da obecam. Ako bude ovog vikenda, sanse postoje , ali ako se odgodi za 23-25.05. necu nikako moci zbog aktivnosti Asocijacije tog vikenda.

Hvala na pozivu, ja svakako vec debelo razmisljam o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

ja sam shvatio da ce se skup odrzati na nekoj planini. Zato pratim ovu temu, misleci da ce skup biti negde u zapadnoj ili istocnoj Srbiji (da ne pominjem Kopaonik, Rogoznu...)

Fruska Gora ima prosecnu nadmorsku visinu mnogo manju od nadmorske visine stana u kojeg zivim, a najvisi vrh Fruske Gore je na manjoj nadmorskoj visini od moje vikendice (ja ne smatram ni da mi je stan, a ni vikendica na planini).

Dakle za mene se radi o brdu, koje je od mene bas MNOGO udaljeno da bih se ususdio da podjem na put mojim vernim Chitumkom.

 

Zakljucak: Ne racunajte na mene ovog puta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Deki ovo je pokusaj nekog samoorganizovanja, Frusku Goru je neko predlozio i predlog je prihvacen, ja sam iskreno razmisljao o Rudniku ali kako svi (vecina ) tako i ja. Medjutim ovo nije razlog da mi ne odrzimo vise okupljanja, naprotiv, ja ocekujem da se uskoro i to sa ovog okupljanja rodi ideja za sledece okupljanje. Naravno moze biti i mnogo drugih ideja ali ja se nadam da ce to biti na okupljanju reseno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

  imam jednu molbu za sve koji su na ovoj temi.moze li taj nas skup ikako da se pomeri na 23.05.posto pre toga ja nikako necu moci.ako moze unapred sam svima zahvalan.a ono za voznju 10.05.ostaje tako kako je.

 

Antone,bilo bi mi jako zao da te ne vidim na okupljanju,zato i ja prihvatam da pomerimo za sledeci vikend.I Slayer ima obaveze 16,a kako DZoks kaze,tu smo da se dogovorimo.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  tako je ispalo.morao sam godisnji da pomerim za nedelju dana pa sam eto predlozio i da se to nase okupljanje pomeri.sta da se radi.

  a da li vazi sada za nedelju voznja po FG?Dzoks se ne oglasava tim povodom.malo da prodjemo i nadjemo zgodno mesto za skup.od zainteresovanih smo za sada Bane i ja.i Dzoks.pa ko hoce moze sa nama i sada 10.05.na malu turu po FG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

  tako je ispalo.morao sam godisnji da pomerim za nedelju dana pa sam eto predlozio i da se to nase okupljanje pomeri.sta da se radi.

  a da li vazi sada za nedelju voznja po FG?Dzoks se ne oglasava tim povodom.malo da prodjemo i nadjemo zgodno mesto za skup.od zainteresovanih smo za sada Bane i ja.i Dzoks.pa ko hoce moze sa nama i sada 10.05.na malu turu po FG.

Samo vas posmatram :)

Naravno da dogovor vazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja