Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  glasam za SHANGULICA II.kao neka nova rasa prasica nastalih ukrstanjem vijetnamskog i naseg domaceg u nekom Shaolin manastiru negde u bespucima Kine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

E, ovako, nema organizatora (dovoljno mi je to sto moram da organizujem na poslu)

Fruska gora je primer, ako neko ima neki bolji predlog nek predlozi. Za sredinu maja i meni odgovara,

dok budemo kampovali organizovacemo neku voznju tipa 150-200km subota-nedelja....

Za sve ostalo dogovor pada medjusobno. Izvolite predlozite:

 

 

 

 

P.S. Naziv se prihvata jednoglasno SHANGULICA II  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  a gde kampujete da i mi dodjemo?moj predlog je carda u Banostoru.ako neko ide sa ove strane kada predje skelom u Begecu to je tu.posle mozemo i do Letenke ako je zbog pionira.

  inace svim bivsim i buducim pionirima,proleterima,i ostalima koji se secaju tekovina komunizma,Tita i Partije zelim sretan 1.maj,dan radnika i neradnika SFRJ!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Letenka,ili cardak ni na nebu ni na zemlji..

Da niste napisali vec sam poceo da mislim da sam umislio da sam kao klinac isao tamo sa skolom.Kakva su to srecna vremena bila,daleko mirnija i bogatija.

Gde se nalazi Letenka?

 

Ziveo prvi maj,da neradimo nista a da lova kaplje!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja sam razmisljao nesto i o strazilovu, ali treba mi jos jedan da malo provozamo po Gori i nadjemo adekvatnu lokaciju.

Gde ce moci da se smeste motori , satori, da ima klupa i stolova i da nije blizu nekih prometnih putica da mozemo na miru

da zuborimo bez zainteresovanih pogleda izgubljenih putnika.

 

A voznjicu cu ja da smislim, ucrtacu put i kilometrazu...ok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Joj ljudi pa ja sanjam ovako nesto!

Rado bih vam se pridruzio ako me primate!(s' obzirom da u glogonj nisam isao)

Destinacija Fruska gora je skroz ok.

16.-17.05.2009 mi savrseno odgovaraju!

Ako ste svi saglasni hajde da krenemo sa planiranjem!

 

pozzzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Primljeni su svi koji voze kineze, dvodnevna akcija Subota-nedelja samo da vidimo kada tacno....

 

@anton, sledece nedelje u nedelju ako ti odgovara da zajedno projezdimo i utvrdimo gde i kako

(ja vozim na L tablicu od kada sam pazario motor :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ja mislim da bi ovoj akciji trebalo dati neki boljii naziv... recimo "Zmajevo Gnezdo" ;D ;D Svi znamo zasto ;D ;D Legendarno je! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Shangulinci se spremaju za orgajnizaciju akcije u Zmajevom gnezdu...

Jel neko mozda zna bolje frusku goru da nam pomogne sledece nedelje?

 

Da li je to neko spomenuo Frusku goru?

Strucni savet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Shangulinci se spremaju za orgajnizaciju akcije u Zmajevom gnezdu...

Jel neko mozda zna bolje frusku goru da nam pomogne sledece nedelje?

 

Da li je to neko spomenuo Frusku goru?

Strucni savet?

 

Svrati ovih dana u crkvu na pivo i sve ce ti posle toga izgledati jednostavnije. ;D

Samo,moje misljenje je da neko mora preuzeti organizaciju na sebe jer planirate kampovanje i dva dana.Ovakva dogovaranja obicno zavrse

kao neostvarene zelje.Seti se teme "Fruskogorski manastiri".

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Da li je to neko spomenuo Frusku goru?

Strucni savet?

 

Ma jok nego sam hteo da vam se nakacim za tu malu fruskogorsku voznjicu u nedelju, naravno ako me ti i anton primate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

ok drugari, ako je dvodnevna tura za Frusku goru, valjalo bi da vidimo sta cemo i kako za klopu i za smestaj (da li satori ili postoji neki kamp sa bungalovima) ako je prva opcija ja moram da se uvalim kod nekoga u sator jer nemam svoj  :-[ , juce procitah u temi MZ ljubitelja da oni organizuju skupljanje u auto kampu u Ovcar banji i da ce uz druzenje peci neko prase i ne znam sta jos... ;D mogli bi se i mi tako nekako iskombinovati i napraviti super druzenje u dva dana (ne mora bas prase, ali rostiljcic ili neki kuvan pasulj ili riblja corba (sasvim svejedno) i pice)... a sve bi valjalo unapred proracunati da bi se znalo koliki su okvirni troskovi po motociklisti (naravno sto se tice smestaja,klope i pica sam mislio, normalno da ce gorivo i eventualne putarine placati nezavisno od ovoga)...opet i pice bi moglo da se oduzme jer moze svako na svom motorcetu da ponese sta bi pio a i verujem da po Fruskjoj gori ima prodavnica (ne zamerite mi jer nisam bio od 95-6 godine tamo a i tad kad sam bio sam bio mali)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Evo ovako posto vidim da ima malih nesuglasica:

1. Smestaj je iskljucivo po satorima a tacna lokacija ce biti naknadno utvrdjena kolegijumom shangulica u nedelju (nemam ni ja ali planiram da nabavim)

2. Klopa ce biti organizovana po principu dobrovoljni rostilj, sta to znaci :  svako donosi sebi sta ce peci ili se na licu mesta dogovaramo sta cemo peci i  to idemo da kupimo i pecemo.

3. sto se tice pica isto vazi kao i za rostilj stim da sam ja za varijantu da svako donese sta ce piti ili eventualno ode da kupi sta ce piti posto ne pijemo svi isto pice niti pijemo isto kolicinski. A bice nas tamo i treznih koji bi mogli eventualno trknuti kolegama pa dokupiti pice ako zafali. nadam se da se slazete sa do sada iznetim.

 

sto se tice plana

1. dan bi bilo okupljanje i ono bi proteklo u principu u skuljanju i dolazenju do mesta kampa SHANGULICA podizanja satora ITD posto svi ne znate gde ce biti niti poznajete F.Goru. Takodje prvi dan bi proveli u razmeni iskustava i uvideli resenja koja su pojedinci postigli kod svojih motora malo razgovora oko svega i rostilj rucku-veceri. Okupljanje bi pocelo oko nekih 12h u subotu (datum cemo naknadno utvrditi) pa dok se ne skupimo.

 

2. dan ustajanje, postrojavanje, dizanje zastave, jutarnja smotra pa dorucak i krece voznja. Po nekoj semi koju jos nisam (u dogovoru sa vama svima ) odlucio, prespartali bi F.Goru uzduz i popreko od Iriskog Venca-Zmajevac-Letenka i dalje sve do granice sa R.Hrvatskom pa odatle uz dunav sve do S.Karlovaca onda na neki rucak i posle toga da idemo istom trasom samo juzne padine (ne znam kako se zovu Mesta moram da pogledam malo kartu). Ili mozda pre rucka sve pa onda rucak i kud koji mili moji.

Posle toga na forum, nasmejani veseli da odma objasnimo i prepricamo iskustva :)

Kada budemo odredili datum tacan (mislim da ce svima odgovarati 15-16.05.) organizovacemo i malo prijavljivanje pa da utvrdimo i tacan broj.

Naravno trebao bi nam "tranzistormen" i mozda neko osvetljenje...ali otom potom...

Toliko od mene, ako neko ima jos neki predlog, prilog itd neka slobodno kaze sto se bolje organizujemo i dogovorimo lepse ce nam biti ...

Ala sam oduzio....

ajd sad vi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

svaka ti dala... svaka cast na prethodnom postu, sad se sve jasno zna, sto se tice klope i pica slazem se sa tobom i 100% si u pravu ipak svako zna koliko moze da pojede i popije...  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  ja bih prvo sa Dzoksom i Banetom,ako se slazu,da u nedelju 10.05.provozamo neku turu po FG pa da malo vidimo gde bi se to moglo organizovati.da taj dan odmah i utvrdimo mesto skupa pa da sve to stavimo na forum i odredimo detalje.mozemo uz put videti i neku lokaciju za smestaj i klopu pa se dogovoriti da li nam odgovara.krenemo ujutro iz crkve pa sve lepo prodjemo,vidimo i stavimo predlog koji ce ostali jednoglasno usvojiti.

  e sada jos samo da se Dzoks i Bane,ako hoce,sloze sa mnom pa da u nedelju odradimo izvidjacki pohod.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja