Jump to content

Moto Zajednica

Skuter&muzika

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom

Ma definitivno sam resio da stavim muziku na skuter.

Gledao sam neki kasteofon i zvucnike, i to cu najverovatnije i da stavim samo da skrpim malo parica!!!

Neznam da li mi je uspelo ovo sa slikom ali taj lik mi je dao inspiraciju!

Voleo bih da cujem iskustva, predloge, sugestije!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

volio bih da vidim tu sliku, jer neshto ocigledno nije uspjelo .... a shto se zike tiche meni je naj rjeshenje bilo na onim starim peugeot skutevima iz 80tih gdje su zvucnici oba iza volana a kasetofon ugradjen u fijokicu na zakljucavaje naravno isto ispod volana, tako da zvuk ide u vozaca i pristup je ispred vozaca , prakticno ako dje iskopam sliku shto sam na telefonu pribiljezio ljetos poslacu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Moj drugar je imao to na Gilleri Runner, super je bilo.

CD mu se nalazio ispod sedista a zvucnike je stavio ispred nogu gde ima otvore za ventilaciju.

Super stvar, samo napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

pazi ortak je na elyseo-u imao muziku u koferu shto je mnogo bolje od stavljanja muzike u ispod sedishta jer dobiash vecci prostor i mozzesh da ga preradish tako da ga otvarash na foru kao bubrezznjake na runner-u... tako bi se jache chulo... usto mozzesh i da stavish i pojachalo a da ne rezzesh nishta na skutu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha Thunderace 1000cc & Aprilia Leonardo 250 cc i
bikepics-2199717-full.jpgJa sam imao muziku na mom keeway matrixu. Stavio sam je u kofer jer mi je prtljazni prostor ispod sedista bio potreban. A i bolje se cuje i lepse izgleda, cak sam i ugradio tako isto jedno decku u bogaticu, isto na matrixa. Nije potrebno nikakvo pojacalo ili sta vec, nego cd player(ja sam imao pioneer) i dva zvucnika trosistemca od 60 w(takodje pioneer, jedno vreme su bili magnat od 40w) i CD player direktno sa zicama na kleme od akumulatora, ja sam tako presao 19500 km i nikakvih problema sa strujom ili cime god. Inace Sve sam sam uradio, od farbanja ploce, secenja, do ugradnje, i ideja mi je sama pala na pamet, nisam ni od koga video pa da sam kopirao, inace to je bilo 2007 god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ja sam imao muziku na skutu ! Culo se extra... U gepeku je bilo kao na prvoj slici,ispod nogu zvucnik+ po 1 sa strane u "otvorima za vazduh"! Player sam povezao sa telefonom,koji sam kacio ispod volana ili mi je bio u dzepu,tako da sam muziku saltao preko njega! ako nadjem klip postavljam... Posto je to davno bilo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha Thunderace 1000cc & Aprilia Leonardo 250 cc i

Pa ako nekog drugog zanima moze ovde da vidi sve da ne pokrece novu temu, i da se ista prica ponovo prepricava....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja