Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Joj sto ti je dobra majica  :P :P :P;)

 

 

Elem izgleda da si vkinezi pucaju na more?! Da nema viza ja bi garant zapalio na Halkidiki...ali ovako i CG je dobra..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Ni ne zoves na Zlatibor!!!  >:(

prijatelju sve je ispalo na brzinu! sledeca voznjica idemo obavezno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

drugari, na mom princu doslo je do prvih (nadam se i poslednjih, zadnjih) neodstataka, posle pranja pocnje da m,e zeza automat za migavce i automat od kocnice! ovaj za migavce zeza tako sto brzina kojom trepce se povecala i sad trepce samo tako, a ovaj od kocnice nece da zasija uopste... ovo mi se jos par puta desavalo posle pranja ali dan dva kasnije sve normalno proradi, a sad vec 3 dana kako me zeza pa me zanima znate li gde se na princu nalaze ovi automati da vidim da ih ocistim (zamenim) i ako treba bolje zastitim! beda mi a oko toga cimam servisera jer je prepun posla! P.S.imam jos jednu fabricku gresku koja ce uskoro biti otklonjena, rezervoar je poceo da mi ispusta benzin (po malo na mestu gde je fabricki punktovan, ispusti mozda 1-2 kapi na dan) serviser je pisao nalog da posalju novi rezervoar, sad samo ocekujem da nov rezervoar stigne kod servisera pa da idem na montazu, sve ostalo radi ekstra da cuknem u drvo... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Bio sam na moto skupu u Sokobanji i za 3 dana presao 400km sa nesto manje od 10 litra sto izadje prosecno oko 2.5L na 100 km. Bilo je dosta gradske voznje. Pored moje vece tezine imao sam i pune kofere potrebnog i nepotrebnog alata, kamp opremu i dosta stvari. U povratku sam napravio 130 km takoreci bez stajanja. Samo sam na par mesta stao da pijem vodu i obucem i sobucem kisno odelo. Kilometar sat pokazuje 2100 km. Primecuje se da se malo razradio. Izuzetno je udoban i kad se natovari samo pliva. Za sad sam izuzetno zadovoljan. Za 900e sa registracijom nisam mogao nista bolje da uzmem. Svi koji su me pitali za motor nisu verovali da toliko kosta i da ima samo 125ccm. Jeste da mu putna brzina nije bas velika ali za laganu solo voznju je zadovoljavajuca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Jos jedno 3000km i ima da se razradi do kraja.

 

Super je sto ti je dovoljno udoban,  jer jeste najneudobniji od vecine kruzera (bar sto se tice modela koji sam imao priliku da provozam).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

za 3 dana presao 400km sa nesto manje od 10 litra sto izadje prosecno oko 2.5L na 100 km. Bilo je dosta gradske voznje.

Ovo je prava potrosnja, rekoh ti ja da je 2.75 malo mnogo za njega  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Drugari, motor je juce bio na redovnom servisu. presao sam 2200km, stigao mi je nov rezervoar, ocekujem i plastike koje je nagrizao benzin da mi stignu ovih dana, problem sa stop svetlom tako je bio smesan, jer se jedan dzek(ispod sedista) raskacio pa nije sijalica dobijala struju. inace pocele su pripreme za more, sto se motora tice skoro sve je spremno, ostalo mi je samo da spakujem nesto alata za zlu ne trebalo...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Drugari, motor je juce bio na redovnom servisu. presao sam 2200km, stigao mi je nov rezervoar, ocekujem i plastike koje je nagrizao benzin da mi stignu ovih dana, problem sa stop svetlom tako je bio smesan, jer se jedan dzek(ispod sedista) raskacio pa nije sijalica dobijala struju. inace pocele su pripreme za more, sto se motora tice skoro sve je spremno, ostalo mi je samo da spakujem nesto alata za zlu ne trebalo...

 

 

 

Kad se ide na more?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

krecemo u suboru na nedelju noc, tacnije u 3 ujutru da bi presli deo puta kopji znamo po mraku... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

drugar koji sluzi civilno vojsku mi je malopre javio da ga ovi iz crvenog krsta ne pustaju do srede, tako da se ceo put pomera...  :(  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

drugar koji sluzi civilno vojsku mi je malopre javio da ga ovi iz crvenog krsta ne pustaju do srede, tako da se ceo put pomera...  :(  >:(

 

E to nije lose, mislim po mene a ne po vas, moguce da bih i ja tada isao ka CG, pa ako primate jos jednog?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

ok, odlicno, javicu ti se ja... a sad za vikend ako nista mozemo na neku voznjicu... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Prince jl 125-11, Transalp XL 600 V

Narode imam pitanje u vezi onih creva koja idu od aspuha do filtera za vazduh, sta da radim sa njima ja sam ih samo skinuo sa one strane gde je filter za vazduh i ostavio ih tako da budu povezana sa auspuhom motor se sad malo lepse cuje i zvuci rastereceno, ali nisam siguran dali da ih potpuno skinem i zatvorim rupe ili da ih ostavim ovako?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Да убацују свеж ваздух и тиме поспеше сагоревање издувних гасова, што би требало да се одрази на њихову мању токсичност када напусте лонац.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Vec par dana cujem da mi nesti vibrira na srednji obrtajima. Prvo sam se utripovao da mi kljocaju ventili. Posle sam pretegao sve srafove na koje sam naisao. Danas kada sam se okretao ispred dvorista ispao mi je jedan sraf. Sve sam opet pregledao i nisam mogao da utvrdim odakle je, izgleda da ce da bude visak deo dok nesto vece ne otpadne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Vec par dana cujem da mi nesti vibrira na srednji obrtajima. Prvo sam se utripovao da mi kljocaju ventili. Posle sam pretegao sve srafove na koje sam naisao. Danas kada sam se okretao ispred dvorista ispao mi je jedan sraf. Sve sam opet pregledao i nisam mogao da utvrdim odakle je, izgleda da ce da bude visak deo dok nesto vece ne otpadne.

Ajde slikaj taj sraf....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja