Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Da ne pametujemo pravac električar, sigurno neka sitnica tipa prekidač jer ako kad prespojiš vergla a preko prekidača jok šta?

Meni već 9 godina ne radi prekidač-indikator a nemam ni sijalicu neutrala ( a i šta će mi), ali je uvek palio kao mina.

Dešavalo mi se da neće da vergla na alnaser ,ubacim u brzinu i u mestu ga pomerim sa spuštenim kvačilom malo  unapred ,posle vergla (kao da zalepi četkice u nestu).

Pošto ima hiljadu ali samo čika električar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Sprint Knight Adams 125cc

Mm da. Jos da nadjem majstora koji hoce da se drnda sa strujom na Kinezu... Objasnio mi doduse sad jedan telefonom kako da testiram prekidac na kvacilu i senzor neutrala da ga ne rasturam. A mogu i da proverim to sa pomeranjem u mestu. Mislim meni samo treba da vergla posto nema kik start,koji ce mi lampica i senzor neutrala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Sprint Knight Adams 125cc

E ovako drugari,hvala zaista od srca svima na savetima i zelji da mi resite problem ali nece pa nece. Dakle ovako: glavni osigurac nije,prekidac na copki nije,prekidac na kvacilu nije,senzor neutrala nije sve sam zivo navedeno i nenavedeno pokusao i ne vidi me kao vrana obran vinograd:grr: Zato sam mu doakao po Srpski,namestio prekidac direktno na automat alnasera i sad to izgleda ovako:IMG_20190520_193637.thumb.jpg.99ad65bf586b51f3aeaf9c769eace342.jpgJedino mi ne radi lampica neutrala al sto kaze @KAPETAN KOCA "a i koj ce mi":jee: Jos jednom hvala svima:jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

A nije li sam taster za paljenje riknuo?

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: BG - PN
  • Motocikl: JL 125 11 - Sprint Prince i Fuego Tekken - Peda Tek 250

Поздрав, прочитао сам целу дискусију али се не се сећам да је неко поменуо проблем који се јавља на мом Принцу 125, те ако неко зна о чему се ради нека помогне. Наиме, шрафови којима се причвршћује задњи ланчаник за точак (4 комада, кључ 14) се олабаве већ након 50ак километара вожње а након око 100 километара буду одвијени за око две лозе у просеку. Ако имате неку идеју због чега се то дешава и како да решим био бих веома захвалан....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Sprint Knight Adams 125cc

Zemo ja sam skoro kupio motor i ti srafovi su mi bili labavi. Dotegao sam ih i za sad se nisu olabavili. Dobro da znam da se desava da povedem racuna. Pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija
On 20.5.2019. at 20:01, Drokit je napisao:

E ovako drugari,hvala zaista od srca svima na savetima i zelji da mi resite problem ali nece pa nece. Dakle ovako: glavni osigurac nije,prekidac na copki nije,prekidac na kvacilu nije,senzor neutrala nije sve sam zivo navedeno i nenavedeno pokusao i ne vidi me kao vrana obran vinograd:grr: Zato sam mu doakao po Srpski,namestio prekidac direktno na automat alnasera i sad to izgleda ovako:IMG_20190520_193637.thumb.jpg.99ad65bf586b51f3aeaf9c769eace342.jpgJedino mi ne radi lampica neutrala al sto kaze @KAPETAN KOCA "a i koj ce mi":jee: Jos jednom hvala svima:jee3:

ovo jeste grunfovanje,mada mislim da nije najsrecnije resenje.po svemu sto sam procitao predpostavljam da je zveknuo start relej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Sprint Knight Adams 125cc
6 minutes ago, rex said:

ovo jeste grunfovanje,mada mislim da nije najsrecnije resenje.po svemu sto sam procitao predpostavljam da je zveknuo start relej.

Kako izgleda i gde se nalazi,za slucaj da sam ga prevideo??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja