Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R600 SRAD 1997-2000

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Suzuki GSX-R600 SRAD 1997-2000

 

1998_GSX-R600_450.jpg

 

 

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki V strom 650 XT

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1997

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Jedan sezona, za sada

 

 

3. Sta mi se dopada:

Ciklistika, potrosnja ukoliko se ne preteruje sa gasom, veoma povoljna cena ovih dana,pouzdanost. I posle skoro 20 god. performance gotovo u rangu aktuelnih modela a u rukama iskusnog vozaca, identicne.

Dizajn ( stvar ukusa ), u danasnje vreme kada svi lice kao jaje jajetu podseca me na neka vremena kada su motor I imali karakter.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Zavrsna obrada pojedinih detalja

 

 

5. Moj utisak:

Imao sam fond od 4k Eur I bio spreman da kupim mladji motor. Ali na nagovor starijeg kolege bajkera nasao sam odlican primerak za 1400 Eur I uz nove gume, lanac veliki servis I neke estetske detalje izasao me je oko 2k Eur I sada je u stanju novog. Ukoliko niste u fazonu da je naj novije I najbolje mozete se jednako lepo I sigurno voziti I za mnogo manje para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec
1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1997

2. Vrijeme provedeno na motorciklu: Sezona, *10000km

3. Sta mi se dopada: Povozit, startan, 200kg ali opet lak za voznju, slusa u krivinama.
Jedan od lepsih motocikala iz tog doba ('97). Jednostavan za odrzavanje. 
Potrosnja u zavisnosti od voznje, a ima i dusu za stazu. Ima snage sasvim dovoljno..

4. Sta je moglo biti bolje: Kao i svaki -R nije preterano udoban za duza putovanja, ma sta
nije preterano, nije uopste za duze puteve (800+km). Predjes jedan dan 1000km posle 
tri dana na masazama! 

5. Moj utisak: Odlican motor cena/kvalitet. Mogu se naci kako kod nas tako i preko primerci
u ekstra stanju, za relativno male pare 1200-1600e..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja