Jump to content

Moto Zajednica

IV Akcija dobrovoljnog davanja krvi 1. Maj 2009. i svečani defile kroz grad

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Evo ja krecem lagano za koji minut,vidimo se kod perionice.

(Jel to isto mesto gde je bilo okupljanje za deda-mraz akciju,raskrsnica pre hotela Jug.?)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

moje pitanje: jel' mislite da u defileu o bezbednosti saobracaja ima mesta motoru bez tablica?

U tom se slucaju nesto opasno ne razumemo, sve je to deo ideje bezbednosti saobracaja, ove voznje kao i okupljanja uopste imaju svoj cilj, ne treba ga narusavati samo zarad masovnosti price. Isto je i sa davanjem krvi, ko je hteo da da krv u septembru prosle godine, dosao je, kisnuo i vozio se kroz grad, drhtao ispod satora scruci vruc pasulj da se zagreje, ali je dosao d da krv i obavi voznju kroz grad tokom koje smo predali pismo o cemu je vec bilo reci. Slicno je i sada, nebo jeste malo tmurno ali izgleda da nece padati kisa dok smo mi u akciji, amo to ne bi trebalo da bude razlog davanja krvi ili odustajanja od toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Evo ja krecem lagano za koji minut,vidimo se kod perionice.

(Jel to isto mesto gde je bilo okupljanje za deda-mraz akciju,raskrsnica pre hotela Jug.?)

 

Да, то је та.

Мада, нажалост, нисам учествовао у деда мраз акцији...  :(

 

Видимо се!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Bili :). Vrlo ok, sto se i podrazumeva ;)

 

Alo! Još ste kući u pola deset? Pa jel vi helikopterom dolazite sa Avale? Ajde vamo brzom brzinom!!! ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Sada se vratio, sve je bilo OK, organizacatorima sve pohvale. Pozdrav do sledeceg puta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Da se prijavimo i nas dvoje. Bili (na žalost kolima jer sam sinoć video probušenu zadnju gumu na motoru  :( ), mada smo i tako učestvovali u defileu  ;D. Vozili smo novinarku Studia B, prilog će biti u vestima u 7, ja dao krv a gospoDŽa Jeca učestvovala u akciji deljenja flajera. Evo i neka sličica. Izvin'te gospodo profići na lošem kvalitetu.  ;)

 

post-4952-12879031064541_thumb.jpg

post-4952-12879031065259_thumb.jpg

post-4952-12879031065792_thumb.jpg

post-4952-12879031066244_thumb.jpg

post-4952-12879031066681_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Svaka cast na akciji, u buduce cemo i mi iz "provincija" da ucestvujemo u akcijama! Veliki pozdrav, i samo nastavite sa pozitivnom propagandom. Sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Sad bio prilog u Beogradskoj hronici. Nije loše urađen. Bile izjave Saxija, Scube, tetka Scube, Viktorije i Abdullaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Hvala Vam drugari svima koji ste za zajednicko dobro nasli da odvojite "malo" vremena  ;)

Jos jednom smo uspeli svima da pokazemo koliko smo pleme4niti i humani ali i da iskazemo zahteve i stavove u pogledu saobracajnih nezgoda i visokih taksi i neopravdano viskoih putarina za dvotockase.Mislim da smo medisjki ovaj put bili pokriveni vise i bolje nego ikad pre, malo pre smo imali poduzi prilog u BEOGRADSKOJ HRONICI RTS-a, u toku dana smo bili i na radiju sa direktnim ukljucenjem u akciju UPOZORENJA, veceras cemo biti u dnevnicima.... :) :) :)

      Timski smo odradili sve, odsustvo redara nam je zadalo malo problema pa smo se vijali i preticali ko rastimovani orkestar, al cemo i to da odradimo za medalju do sledeceg susreta i zajednickog druzenja  ;)

 

  Zaista je bilo zadovoljstvo voziti se i druziti sa svima Vama uz legendarni pasulj i tople lepinjice  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sve je solidno ispalo, sve smo bolji i bolji, to je ono sto odmah pada u oci. Koliko god novih da se prikljuci i po prvi put, toliko se i oni stari nametnu nekim nasim inidzom i nacinom ponasanja, da naprosto uticu na novo-prikljucene da na isti nacin svi funkcionisu. Pojedinci su u ovoj prici samo oni neophodni tockici koji pomazu da se celokupna prica zvana timski rad odradi sve bolje i uigranije svaki naredni put.

 

Zao mi je sto smo sa prijavljivanjem dolaska ovde na temi toliko omanuli da smo, i pored daleko vece projekcije pasulja od najavljenih dolazaka, ostali kratki za poneku porciju. Licno sam video da je Koci i njegovoj supruzi prakticno sastrugano za dve poluporcije, a moguce je da nekome nije ni toliko dopalo. Zbog toga sam svojevremeno zamolio za ozbiljnost kod prijavljivanja jer je na prethodnim davanjima krvi ostajalo mnogo viska pasulja, a sve to ipak direktno kosta pa smo morali da se probamo malo racionalizovati, sto je u skladu sa prijavljivanjem u ovoj temi, rezultovalo ruznom greskom u proceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Evo i malo slicica,sve u svemu nije bilo loshe...Lalajko je iskrvario 101. put, ako me vara racunica...zamalo da zakasni na pasulj...neizvsnost traje....

 

 

 

post-621-12879031104592_thumb.jpg

post-621-12879031105134_thumb.jpg

post-621-12879031105589_thumb.jpg

post-621-12879031106142_thumb.jpg

post-621-12879031106694_thumb.jpg

post-621-12879031107249_thumb.jpg

post-621-12879031107846_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odlična akcija, medijski dobro propraćena i odrađena, svi učesnici  odlični u zajedničkoj vožnji i dokazano humani u dobrovoljnom davanju krvi.

 

Ja sam slikao samo lepše polovine - bajkerke, naše prelepe i drage akcijašice, bez kojih bi ova akcija sigurno mnogo izgubila na efikasnosti a naročito na lepoti :D

 

01052009181.jpg

01052009182.jpg

01052009183.jpg

01052009184.jpg

01052009185.jpg

01052009186.jpg

01052009187.jpg

01052009188.jpg

01052009189.jpg

01052009191.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja