Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Valencija "Odluka sampiona"

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Sutra se ocekuje odluka sampiona,ko li ce se popeti na svjetski tron Rossi ili Hayden sazancemo sutra.Staza duzine 4005 metara,sa 9 lijevih i 5 desnih zavoja i pravcem od 876 metara koja moze da ugosti oko

150 000 ljudi bice mjesto na kome ce se odluciti ko je gazda moto GP prvenstva ovoga 2006-og ljeta Gospodnjeg.

Ako je gledati po kvalifikacijama to ce biti Rossi.

Kvalifikacije su zavrsene sljedecim redosljedom:

 

lKmVO_kvalifikacijesb5.th.jpg

 

Na kvalifikacijama na 1. mjestu su se izmjenjivali:Capirossi,Rossi,Hayden,Nakano,Bayliss,ali na kraju je Rossi potukao sve,medjutim Ducatijevci su se opasno naostrili,a posebno prijatno iznenadjenje je "padobranac" na ovoj trci Bayliss,nadam se da ce i sutra biti dosta borbe i sto manje padova!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Na oficijelnom sajtu moto GP je sljedeci raspored:

8:45-9:05 125ccm warm up

9:15-9:35 250ccm warm up

9:45-10:05 motoGP warm up

 

11:00 125ccm race

12:15 250ccm race

14:00 motoGP race

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Au, nisam gledao kvalifikacije, al rezultat je totalna ludnica :)

 

Bogami bice extra trka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa i kvalifikacije su bile ludnica,Rossi prvi,ali u jednom krugu idu Capirossi,i cini mi se Bayliss jedan za drugim i jedno deset sekundi poslije njih Rossi i kako nailaze tako skidaju jedan drugog sa prve pozicije,valjda ce i trka biti tako uzbudljiva.

Sta li je Rossi pripremio u slucaju da pobjedi,da li ce Snjezana dobiti i 8-og patuljka vidjecemo sutra?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa ne znam bas da li ce biti veselo za Rossija ako se po jutru dan poznaje,jer jutro ili ti warm up je zavrsilo ovako:

 

bJd9A_warmupvalensijara8.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Izgleda da se po jutru dan poznaje:

1.Bayliss

2.Capirossi

3.Hayden

 

Bayliss rules,svaka cast na maestralnoj voznji,ostali su morali da se zadovoljavaju sa ostatkom kolaca,posto ih je od starta pomeo,Capirossi je jedini isao koliko toliko uz njega,Hayden je isao izgleda taman onoliko koliko mu je trebalo,a pogotovo jer je imao Pedrosu iza sebe. Rossi na veliku zalost pada,jedna lijeva krivina ga je odvojila od sampionske titule,posto je tada bio 7. a bilo mu je dosta i 8. mjesto,vratio se,ali tolika prednost se tesko nadoknadjuje,na kraju je samo mogao da cestita Haydenu kako je to i ucinio.

Svjetskom prvaku cestitam na tituli iako njegovo ime nije ono koje sam bar ja ocekivao.

A Baylissa cim ga vidim vodim ga na pljesku i pivo,svaka cast,majstore!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Kako bre Rosi pade onako?! :( :x :x

 

Ali' date=' sta je tu je, ipak je konstantno dobrom voznjom Hejden zasluzio titulu![/quote']

 

kao pocetnik. izgleda da je takao malo vise prednju kocnicu i samo proklizao. nisam njegov navijac al mi ga zao malo... moglo je to mnogo bolje finale da bude.

Haydenu svaka cast, skolski je odradio zadnje 10 krugova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ja sve mislim da je Rossika dobijo od honde neku lovu da uprska ovu poslednju trku. Mada cisto sumljam...

Videli ste kakav je to bio amaterski pad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Ja sve mislim da je Rossika dobijo od honde neku lovu da uprska ovu poslednju trku. Mada cisto sumljam...

Videli ste kakav je to bio amaterski pad...

 

Hahahahahahhahaahahaha :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa onda su Hayden i Pedrosa proslu trku uzeli masne pare od Yamahe!

Zajebao se,jeste da nije bilo vrijeme ni mjesto,ali desava se!

Sljedece sezone ce i Rossi i Hayden da mole Boga da se Dukatijevci ne razljute kao danas!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Sta reci, a ne zaplakati. Onaj "red neck" je sampion svijeta?! :? Sada je uzeo titulu i vise nikada, dosta srece za farmera iz Kentakija. Rossi je izgubio trku na polju dje je do sada bio najjaci, nije mi jasno, pod tenzijama je on taj koji radi, a sada se toliko prepao da je napravio totalno glupu gresku :? Koliko sam shvatio, Bejlis je u GP-u sledece sezone i mislim da imamo sledeceg sampiona, stvarno nevjerovatna voznja ovog covjeka. Ukoliko Yamaha radikalno ne promjeni nesto na bolidu, Rossi nema sansi pored Bejlisa u sezoni 2007. Jos kada se Australijanac bude lijepo upoznao sa novim motorom... Capirex takodje fenomenalan, svaka mu cast. Dosadna i tuzna trka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Ma ko ga sisa kad je izd'o Hondu. Nek pada sto se mene tice. Mada ne volim Amere a redneke pogotovo.. To vam je nesto kao Ferari. Sumaher mi se gadi a Ferari mi je simpatican... Sta da se radi... HONDAAAAAAAAA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

od ove dve scene cu da imam nocne more narednih mnogo godina:

 

404.jpg

 

Grand Prix Japan 2006, Suzuka:

 

1jY09_diapoa3413f69a8d7vj6.jpg

 

 

Ajde, jadan Shumi nije kriv ali ovog Valea bih tukao do smrti....

 

Upropastise mi godinu...a taman me krenulo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Sta reci' date=' a ne zaplakati. Onaj "red neck" je sampion svijeta?! :? Sada je uzeo titulu i vise nikada, dosta srece za farmera iz Kentakija. Rossi je izgubio trku na polju dje je do sada bio najjaci, nije mi jasno, pod tenzijama je on taj koji radi, a sada se toliko prepao da je napravio totalno glupu gresku :? Koliko sam shvatio, Bejlis je u GP-u sledece sezone i mislim da imamo sledeceg sampiona, stvarno nevjerovatna voznja ovog covjeka. Ukoliko Yamaha radikalno ne promjeni nesto na bolidu, Rossi nema sansi pored Bejlisa u sezoni 2007. Jos kada se Australijanac bude lijepo upoznao sa novim motorom... Capirex takodje fenomenalan, svaka mu cast. Dosadna i tuzna trka...[/quote']

 

Izgleda da ce voziti Stoner, mislim da je 37godisnji Troy da mu je ovo prva i zadnja pobjeda u MotoGPu.

 

Jeste Stoner talentovan i sve to (i za padanje, skrljao se ove sezone podosta puta) ali ipak mi se cini da je Troy mnogo mnogo zreliji vozac, Ducati pravi gresku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja