Jump to content

Moto Zajednica

ZXR750 / ZX-7R 1990-1994

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kawasaki ZXR750 / ZX-7R 1990-1994

 

kawasaki_zxr_750_1994_8_lgw.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Posedujem zxr 750 93g.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Kod mene je vec treca sezona,motor koji je uvezen 96g. promenio je nekoliko vlasnika koji su ga stvarno odrzavali motor svi u zrelim godinama i iskusni vozaci. Motor je presao ukupno ali stvarna kilomotraza jer poznajem sve vlasnike 55236 km a kod mene 7632km.

 

3. Sta mi se dopada:

Kocnice prednje,posto mogu da se steluju na rucki,   podeoci od 1 do 6 koce fenomenalno doduse plocice i diskovi su dobri.Brzina kada je u pitanju tj.skidanje  iste,ja vozim do 200km,bez ikakvih  problema se staje ali da se ne zaboravi nove pirelijeve gume i uslovi vremenski pogodni za voznju. Pri mokrom kolovozu nisam vozio brzo do 80km i ne kocim naglo zaustavljanje je bezbedno. Sto se tice polozaja vozaca nije udoban za duza putovanja-isao sam na malo duze ture-Zlatibor,Petyrovac na M lavi,Ivanjica.... Potrosnja je u granicama za ovu kubikazu pod uslovom da se ne forsira oko 7l na sto kilometara. Sto se tice stabilnosti na putu,upravljivosti ponasa se dobro. Svetla tj.farovi dva kom.pogotovu duga sijaju besprekorno,migavci takodje.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Ono sto mi se nesvidja je tezina i manevar na malom prostoru, gde je tesko izvesti isti.

 

5. Moj utisak:

Opsti utisak o ovom motoru je u svakom slucaju pozitivan gledajuci sve aspekte pocev od godista,stanja motora i naravno vozaca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
Pre 23 sati, sreten75 je napisao:

Onaj gore sa crevima je naljepsi

Meni lepsi ovaj sa mackastim farovima i ususima pored...

kao neka riba...

Uvek mi se svidjao taj motor, nazalost, nikada ga nisam posedovao,

a bilo je za malo...vozio vise komada...

Ako budem imao srece da nadjem dobar primerak, ispunicu sebi zelju,

bice samo za ono,

za sta je i pravljen i gde mu je i mesto...na stazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Moj prvi i jedini ZXR. 

Nemam sta da dodam sto vec nije napisano. Eto srece da ga i sad imam.

On je sad kod drugara "kosta66".

ZXR 00.JPG

ZXR 03.JPG

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja