Jump to content

Moto Zajednica

HONDA XL 600 ,500,350,250,125 ...

Recommended Posts

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pa xlcica je pravljena za decu, pa je shodno tome i takvo ogibljenje, Dominator je ipak ozbiljniji motor koji je sposoban da vozi dvoje plus stvari, zato su mu opruge jace i ogibljenje tvrdje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Pa xlcica je pravljena za decu...

 

Уфф, овде већ падају тешке речи  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

 

Pa xlcica je pravljena za decu...

 

Moja Vida se slaže sa tobom  ;)

 

 

 

 

 

...dobro je ,znači tako treba ... ponavljam, meni je super što je mekana, jako je udobna ! Samo nisam bio siguran da tako treba, a ja kad ne znam - pitam !  :D

post-6653-12879043820216_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nista to nije lose, Cokolino je takodje pravljen za decu, pa ga obozavam i cesto konzumiram :)

 

Ne znam ,nikad ga nisam probao  :D :D

 

Ali ozbiljno ! Nikad u životu  :)

 

Ja u stvari na prednje amortizere nemam nikakve zamerke, ali bih voleo kad bi zadnji mogao da se malo podigne ,ili učvrsti, ali mislim da se ne podešava  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pa xlcica je pravljena za decu...

 

Уфф, овде већ падају тешке речи  ;D

 

 

Hahaha ... Iksele, prijatelju, nije Aca-PN prvi koji me zeza zbog motora ... Kad sam ga prvi put provozao po banji, skoro svi moji poznanici su imali komentare ,kao šta si to kupio - bicikl s motorom   :)

 

Ja im samo kažem vidimo se na registraciji !  ;D ;D

 

Ne, stvarno ,ne kažem ja da neću nikad da kupim nešto veće ! Naprotiv ! Ali će za lokal ikselčica (ili ikselino  ;) ) uvek da bude u dvorištu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

 

Pa xlcica je pravljena za decu...

 

Moja Vida se slaže sa tobom   ;)

 

...dobro je ,znači tako treba ... ponavljam, meni je super što je mekana, jako je udobna ! Samo nisam bio siguran da tako treba, a ja kad ne znam - pitam !  :D

 

Реши те манжетне амортизера, да не би решавао ускоро семеринге виљушака, окрени Балосавце, мислим да имају у понуди црне, само измери димензије...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Semerinzi su taze, na levom štapu je curkao pre nego je došla kod mene a i manžetna je bila pocepana , pa je majstor Srdjan poručio  i zamenio ih ...

 

Izašli su 28 e komplet, a pošto su to neki sa duplim skupljačima prašine , Srle me prvo ubeđivao da manžetne nisu ni potrebne, i kako je njemu lepša bez istih  ::)

 

Meni ovako izgleda smešno, a Zoki je najbolji, kaže izgleda ko da je go  :) Danas su stigle nove pa ćemo jutre da gi namestimo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Samo da dodam nešto, izgleda  da je prednja viljuška od male dominatorke ... kada smo trebali da zamenimo semeringe majstor je prvo došao da uzme mere, da ne bi poručio pogrešne .

 

  I bio je u pravu, mere za xl 125 godište pod kojim se vodi u dozvoli, po katalogu su fi 34 mm ,a na ovoj mojoj  38 mm ...

 

E sad, možda je prednja viljuška tih godina zamenjena onom sa malog dominatora, možda je i budžena ... ne znam, a nije mi ni bitno, bitno je da sve radi kako treba ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ne znam kako stoje stvari sa XL500. U poslednje vreme mi ta masina privlaci sve vecu paznju, ali ne kao kros ili enduro, vec kao potencijalna osnova za neki chopper. Koncept masine mi je zanimljiv, 500ccm (dobra ketegorija za registraciju), lep zvuk, jedan zilindar,4 ventila, 2 izduva, veliki prednji tocak.... ma uz malo brusilice i aparata za varenje bio bi to lep motor.

E, sada... nemam iskustva sa ovim motorom, pa me interesuje da li ima hladnjak za ulje ili je eventualno moguca njegova ugradnja, posto sam procitao da su sklone grejanju. Takodje sam po raznim forumima procitao da su masine prave mazge i da podnose dugogodisnju eksploataciju sasvim dobro.

Jos jedna stvar koja me zanima je cena za koju bih mogao da nadjem jedan los primerak koji bih sredjivao, doradjivao, prepravljao...

Mozda sam malo otisao u OFF ali je u naslovu pisalo izmedju ostalog i XL500.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Uff prodaje xl 500, ali na (tvoju) žalost njegova je u dobrom stanju ...

 

Okrad je imao xl500 kao za tebe ... kažem imao, otišla je ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Cestitam na kupovini ,dobar izbor je ako ti odgovara snaga ,ja sam zadnjih 7 god proveo na trenutno razbijenoj XL600r pouzdan ne zahtevan za odrzavanje a pruza dosta za malo para .Jos jednom sa srecom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja