Jump to content

Moto Zajednica

Novi Sad , težak udes (15.04.2009.)

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Danas  u 16časova na raskrsnici ulice Petefi Šandora i Šarplaninske vozač škode nepoštujući pravo prvenstva frontalno udario našeg drugara Stevu /84 godište/  koji je  trenutno u urgentnom centru.

    Povrede su teške , težak potres mozga,prelom podkolenice ,posle CTF utvrđena povreda jetre,

Ineče Steva je radio u QINGQI moto servisu

post-6304-12879028990415_thumb.jpg

post-6304-12879028990816_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Ma daj bre pretpostavljam da je ovo teska dezinformacija....Ne kapiram sto moraju da lazu i zbog koga se sve to izmislja............A nije prvi put ??? ???Zelim brz oporavak stevi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ne razumem te ljude koji izazovu nesrecu pa pokusavaju lazima da se izvuku! >:( Pa ako je stvarno stao na linijku preglednosti Steva se ne bi zakucao u njega, ta linija nije na sred puta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Ne razumem te ljude koji izazovu nesrecu pa pokusavaju lazima da se izvuku! >:( Pa ako je stvarno stao na linijku preglednosti Steva se ne bi zakucao u njega, ta linija nije na sred puta!

Upravo tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ma šta je mnogo mnogo je,još će biti da je ovaj stao uredno a Steva ga iza ugla namerno udario,mislim želudac mi stao...kada čujem da su motoristi po difoltu krivi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Ma šta je mnogo mnogo je,još će biti da je ovaj stao uredno a Steva ga iza ugla namerno udario,mislim želudac mi stao...kada čujem da su motoristi po difoltu krivi...

 

e, uze mi rec sa tastature.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Decka znam iz vidjenja jer sam kod njega radio servise na motoru i stvarno mi je zao sto mu se ovo desilo. Nadam se da ce se potpuno oporaviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Sezona lova je otvorena, istrebice nas sa foruma, posto nas utepaju sve po ulicama, strasno je koliko je niska svest ljudi koji zarad senzacionalizma objavljuju ovakve vesti, a mladi Stevac verujem izgurati do kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Mnogo sam se iznervirao. Opet lazi i to sve na stetu motorista. Delom krivim i ekipu televizije koja je poslala ovu ribu da izvestava sa mesta dogadjaja, jer bi prenela bilo sta sto je vozac Skode rekao. Mogao je da joj kaze, eto on je pao sa Marsa i udario u mene, sto bi i ona ponovila pred kamerama.

 

Stevi zelim brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Mislim da Novosadjani znaju ali ajd da kazem par reci o situacijama na naselju Telep, vise puta sam prolazio i vidjao kako kolima iseku put sa prvenstvom prolaza, prodju i ne osvrnu se, jednom mi je neka zena izletela iz sporedne ulice i presekla glavnu da sam dve sekunde bio brzi prosao bih ovako kao steva, prosle nedelje idem iz sporedne ulice na glavnu a ovaj sto dolazi iz suprotnog smera i isto ide na glavnu zaleteo se sa bmw-om kao manijak ja snimim situaciju i usporim, poceo je da koci pred raskrsnicu jer je kasno skontao znak, ista prica, falila je mili sekunda da ga pokupi ovaj sa glavne ulice,gledam i ne verujem.

 

Stevi zelim brz oporavak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

nazalost steva nije dobro, sinoc je operisan..izgubio je mnogo krvi, stavljena mu je sipka u nogu, operisano mu je oko nosa jer je i te kosti slomio..ima i unutrasnje povrede tacnije jetra mu je jako povredjena i to je ono sto ga zivotno ugrozava, doktori cekaju kako ce jetra reagovati, jer sad samo od njega  zavisi da li ce se izvucii..drzi se brate moj  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja