Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1200C

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Prodajem r1200c 1999 godina, 32000 km, servisna knjizica, uvezen 2007 godine iz Nemacke. Vetrobran, koferi, crash bar, ABS, 2 kormana (originalni i eurobars). Dejan 063209228

post-2536-12879028928374_thumb.jpg

post-2536-12879028928954_thumb.jpg

post-2536-12879028929681_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

E ovo ja zovem motorom. Ipak ima nesto u tom BMW-u.

 

Stvarno prelep motor.

Koja je cena?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

E ovo ja zovem motorom. Ipak ima nesto u tom BMW-u.

 

Stvarno prelep motor.

Koja je cena?

 

 

8500 eur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

nešto malo ima pređenih.....tek se ulaufovao.....

moj posle ovogodišnje restauracije ide u dnevni boravak.....neki drže vaze sa ružama, neki kipove, a kod mene biće motor.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Da li bese postoji i novija verzja ovog motora sa alu tockovima?

The BMW R1200C was BMW Motorcycles' first entry into the Cruiser market. Total production was 40,218,[1] produced from 1997 to 2004. A smaller engined version, the R850C, was manufactured from 1997 to 2000.

At the time of its introduction, the Cruiser configuration represented more than half the US motorcycle market. The R1200C represented BMW's attempt to tap into this market — and was a significant departure from their previous endeavors. The R1200C was designed by BMW head designer David Robb,[2] featuring a Cruiser riding posture and evocative styling that falls between classic Choppers and Cruiser. From its inception, the R1200C featured a passenger seat that could fold up to become a driver backrest with three different angles, adjustable while riding.

BMW first released the R1200C with an advance promotional placement of the motorcycle in the James Bond film Tomorrow Never Dies.

When BMW ended production of the R1200C lineup, Dr. Herbert Diess, (then) President BMW Motorrad cited a prime reason for the bike's discontinuance as the apparent unsuitability of the 1170 cc, 61 hp (45 kW) engine to then current market tastes and the unavailability of a suitable available engine for further development, but did not rule out BMW pursuing a reinterpretation of the cruiser idea at a later date.[1] The final model of the R1200C to be produced was the commemorative Montauk model, of which 350 examples were built.

 

Dakle postoji, zove se MONTAUK i proizvedeno samo 350 komada.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Motor je do bola dobar.Po mom ukusu.Iako imam potpuno nov bajk,ovo me ne ostavlja ravnodusnim,uvek kada vidim.Jedino sto mi je na mojih 191cm verovatno mali ali opet...Naci ce on svog kupca.Koliko je kostao nov?

Ps.zasto prodajes takav motor?Od toga nemas nista bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

Motor je do bola dobar.Po mom ukusu.Iako imam potpuno nov bajk,ovo me ne ostavlja ravnodusnim,uvek kada vidim.Jedino sto mi je na mojih 191cm verovatno mali ali opet...Naci ce on svog kupca.Koliko je kostao nov?

Ps.zasto prodajes takav motor?Od toga nemas nista bolje.

 

Kupio sam novog r1200gs u ful verziji. Ja volim bokser motor i navukao sam se na nove tehnologije, ali i dalje mislim da je r1200c najlepsi motor koji sam video. Tri puta sam isao u Nemacku da nadjem dobar komad te mi je prodaja bila teska odluka, ali nema logike da i njega zadrzim.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

r1200gs u full-u? Vidim da imamo isti ukus.Neka sa srecom!!.Samo R1200gs ima dosta kod nas ali ovaj NE.Stvarno je lep bajk u drugom stilu. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

 

Miko koje je boje tvoj C?

Ista boja kao ovaj na prodaji samo sa nekom drugom opremom kao oni sto su retkost

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

 

Miko koje je boje tvoj C?

Ista boja kao ovaj na prodaji samo sa nekom drugom opremom kao oni sto su retkost

 

 

Svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS

r1200gs u full-u? Vidim da imamo isti ukus.Neka sa srecom!!.Samo R1200gs ima dosta kod nas ali ovaj NE.Stvarno je lep bajk u drugom stilu. 8)

 

Ma znam, lomim se oko toga vec duze vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja