Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnica 'Moto Land'

Recommended Posts

  • Drug član, 1308 postova

Razocarenje...Sjebu te za akumulator a planiras da ostavis lovu za kofer, nosac kofera, rukavice, letnje pantalone itd. Inace si stari kupac.

 

Naravno, nekom drugom ostavljas te pare, njih zaobilazis, jer nisu u stanju da ti omoguce ispravan akumulator za lovu koju si ostavio posteno, a sumnjas da li su ti uopste dali drugi novi akumulator il su pokusali da te preveslaju. Retardirano braco moja, i jadno. 

 

Losa prica. Otpisao sam ih. 

 

Sto bi rekao moj matorac " dok sam ziv tim tvojim bajkerima ne verujem nista, ne zato sto imam nesto protiv vas kao ljudi, nego zato sto su bili neljubazni i debilni kad god smo majka i ja hteli nesto da ti uzmemo za poklon za rodjendan ranije, a uvek smo naleteli na gomilu neljubaznih kretena koji se ponasaju gore nego nasi preprodavci na novobeogradskoj buvljoj pijaci". 

 

Tad sam mu pricao " cale ne seri", al bogami, kako godine prolaze, sve mi je vise jasno sta je matori hteo da kaze. 

 

Kako god, njima na cast. Gube musterije na losoj robi...

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
8 minutes ago, N.F.S. said:

Pa vrati im akumulator, makar kroz izlog...

Da sam 10 dina mladji, zagrejana bezobrazna budala, svasta bi tu bilo. Al proslo je to vreme, nemam ja zivaca vise a ni realnih mogucnosti da to sebi danas dozvolim da se natezem sa neodgovornim prodavcima. :) 

 

Moje je da upozorim - pripazite gde i sta kupujete. Al to je opet cista zona srece, kao kladionica. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ni mene nisu udostojili nekakvog odgovora kada zatrazih racun za kupljeni vizir... Dva sam maila poslao, tisina... Muk...

Screenshot_20210416_215126_com.google.android.gm.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Isao par puta, u razgledanje opreme, uglavnom kupio neke sitnice i letnje rukavice ranije. Bili skroz ok, ostalu opremu nisam kupio jer Kaciga nije bila na stanju moja velicina i grafika SHOEI koju sam hteo, nedugo sam kupio na drugom mestu neku jeftiniju. 

 

Isti sam po pitanju kupovine da li to bilo za 1.000 ili 100.000, desavalo se da cifra bude i veca za opremu od pomenute. 

 

Volim da pitam o mogucnostima placanja, popustima, jer znamo svi da se moze ubosti neki popust, korekcija cene na licu mesta uz obostrano zadovomjstvo.... I naravno ako zele da daju, a umeju da daju, mozda im nije dan bio dobar. Ima svega, ne treba generalizovati... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
On 4/16/2021 at 9:32 PM, N.F.S. said:

Pa vrati im akumulator, makar kroz izlog...

Na nagovor drugara ipak otisao i vratio im akumulator. Novac je vracen jer kazu nije im u interesu da musterije koje kupuju kod njih imaju los utisak. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Moram da pohvalim ekipu. Naručio gume, čim je stiga odmah javili....još je vruća bila 01bc954154a029f6dd918b72fad44895.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 18 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Moram da pohvalim ekipu. Naručio gume, čim je stiga odmah javili....još je vruća bila emoji122.pngemoji122.pngemoji122.pngemoji122.png01bc954154a029f6dd918b72fad44895.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

Da li daju neki popust za gume?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

A kad si naručio gumu? Video sam u subotu da istovaruju ceo šleper guma.

Pitam jer sam naručio vizir u januaru, tada su rekli da stiže krajem marta, posle krajem aprila, sada kažu krajem maja.... Da budem srećan ako ga dobijem u novembru.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Svratim brzinski da uzmem sprej za lanac, kaže nema na stanju.... ima onaj prcvoljak sto moze da  podmaze pola lanca :lol3:

Reko ee kad nemate sprej za lanac, dalje neću ni da pitam .... 

Promenio član Biker Boy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 9 sati, sale-kum je napisao:

A kad si naručio gumu? Video sam u subotu da istovaruju ceo šleper guma.

Pitam jer sam naručio vizir u januaru, tada su rekli da stiže krajem marta, posle krajem aprila, sada kažu krajem maja.... Da budem srećan ako ga dobijem u novembru.

Boga mi poodavno, mada su mi korektno rekli da ako se snadjem da nema problema. Medjutim zbog izuzetno dobrog odnosa ja sam ti "lojalan kupac" 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Sad sam bio u Moto Landu. Momci kao i uvek, raspoloženi, vredni. Radnja je proširena, sad je ogromna. Kupih jaknu, kacigu i rukavice. Iako nije bila moja veličina kacige koju sam hteo, našli mi ljudi alternativu. Veoma pozitivno iskustvo :)

 

P.S. možda sam ja kriv za neko od negativnih iskustava, svakako je sad bilo sve po meri

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
32 minutes ago, Markone88 said:

Sad sam bio u Moto Landu. Momci kao i uvek, raspoloženi, vredni. Radnja je proširena, sad je ogromna. Kupih jaknu, kacigu i rukavice. Iako nije bila moja veličina kacige koju sam hteo, našli mi ljudi alternativu. Veoma pozitivno iskustvo :)

 

P.S. možda sam ja kriv za neko od negativnih iskustava, svakako je sad bilo sve po meri

Jel ja to vidim trk u najavi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Supruga poruci juce kacigu, nekakvu s cvijetnim motivima, bas zbog toga je i trazila,a oni posalju neku crnu :lud:
Mislim sta im nije bilo jasno u narudzbenici :zbunjen: Kada su vec tako krenuli, mogli su poslati razlicitu marku i broj.
 
Edit: Evo sada ih zvali i imaju na stanju trazenu kacigu, prosto nisu gledali sta je naruceno.
Pozitivno je to sto ce oni snositi troskove dostave ali cisto bespotrebno cimanje za sve

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Kawasaki ER-5, Tomos A35

Svratio danas da uzmem rukavice i pogledam kacige, uzeo kacigu, rukavice nisam :-) Prodavci ne bih rekao nezainteresovani, možda nenametljivi. Lepo mi jedan prodavac preporučio rukavice i jesu baš ono što sam mu opisao ali se nisam odlučio. Zato dok sam gledao kacige, skrenuo mi je pažnju na deo izloženih kaciga koje su na popustu, zbog šare koja se povlači iz prodaje valjda, iako sam gledao identične modele po punoj ceni s drugom šarom. Takođe pomogao mi je oko izbora veličine i ne da mu nije smetalo već je insistirao da držim kacigu duže na glavi i šetam po prodavnici. Generalno jako zadovoljan iskustvom, posebno posle priča odavde.

Koga interesuju HJC kacige, ima raznih modela na popustu od 20-30 posto, ja sam uzeo C70 sa 25% popusta. To je inače kaciga na koju sam se odlučio, prodavac mi je ponudio da razmotrim i I-70 koja jeste skuplja u startu ali ima veći popust i za razliku od C70 ima pinlock. Prevagu je odnela zvezdica više na SHARP-ovom sajtu, 5 celih za C70.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 327 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Pozdrav, da li ovi popusti na kacige u Motolandu budu svake godine, ili je ovo neko rashodovanje starijih kaciga (u okviru onog pravila od 5 godina za koriscenje kaciga ) ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Što se Motoland-a tiče, ljubaznost zavisi od prodavca na koga naletiš, barem iz mog iskustva. Nisu nametejivi ali na svako pitanje sam dobio pravi odgovor, pomogli oko izbora kacige, rukavica, pojasa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

bude na zimu popust, čisti se lager svuda.
A 5 godina je "korišćenje", ne stajala u radnji, tu nema spoljnih uticaja, temperatura je ~ konstantna..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja