Prodavnica 'Moto Land'

Dali neko od kolega zna sto se ne javljaju ovi iz moto land, danima zovem ali uzalud!

Radili su popis...
0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Bio sam juce da kupim jaknu u "Motoland"-u i mogu reci samo reci hvale prema opremljenosti i prema momcima koji tamo rade. Ljubazni i rado dele savete. Samo tako napred. :)

0

Jeste, super je Moto land. Dva puta sam kupovao tamo, i uvek su bili na visini zadatka.

Sto se na primer ne može reci za Kommp co kod Arene, gde radi neki nadrndani tip da se osećaš neprijatno kad uđeš tamo i još neće ni da pomogne oko robe koju prodaje

0

Za Kommp co još jedan veliki minus od mene.

Iako sam rekao da neću imati više posla sa njima ipak sam morao jer su uvoznici za Airoh kacige.

Odem kod arene, bio u prolazu i pitam za tamni vizir.

Okrene lik nabavku i reče stižu za desetak dana navrati.

Ja navratim i naravno NEMA >:( >:(>:(

Opet on zove Batajnicu da proveri kad stiže a odgovor koji dobijam je da KAO ne radi fabrika i da će viziri stići tek za tri meseca.

Ovo se dešava u julu tako da će viziri verovatno stići za novu godinu a možda i kasnije.

0

Jeste, super je Moto land. Dva puta sam kupovao tamo, i uvek su bili na visini zadatka.

Sto se na primer ne može reci za Kommp co kod Arene, gde radi neki nadrndani tip da se osećaš neprijatno kad uđeš tamo i još neće ni da pomogne oko robe koju prodaje

:lol:  :lol:  :lol: :lol:  I ja pre neki dan svratio u Kommp kod Arene da pogledam neku jet kacigu za skuter varijantu.Jeste bilo 15 min pred zatvaranje ali lik već svetla pogasio sa izgovorom da mora malo ranije da izadje. Ok rekoh nema problema.  

U moto landu sam dosta stvari kupio tako da svaka preporuka za njih

0

MotoLand poceo prodaju dva vrlo znacajna brenda za nase podrucje - Modeka i HJC. Nadam se da ce izbor Modeka jakni i pantalona obuhvatati i vece brojeve.

0

Ove godine puno para ostavili u MotoLandu.

Bio veliki izbor modeka pantalona za dame, uzeli HJC kacigu, torbicu, letnje rukavice i gomilu sitnica. Npr. otpao mi je jedan držač za bočne kofere, ljudi su ladno imali na stanju rezervne delove. Takođe, kod njih uzimam Nissin kočione pločice.

I uvek su više nego uslužni i prijateljski nastrojeni.

0

Sto se mene tice ove godine sam kod njih pazario pantalone, kisno, torbicu i rukavice :) Ekipa koja radi je vrhunska, i stvarno objasne o svakom proizvodu maksimalno :) 

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.