Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnica 'Moto Land'

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Bio sam tamo pre nekoliko dana zbog bocnih torbi, koje su povoljne (koliko para toliko muzike). Momak koji radi tamo je bio ljubazan i pomogao je da montiramo torbe na motor. Nisam hteo da ih kupim dok ne vidim kako stoje na motoru. Odlucio sam da razmislim jos malo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

Kritika:

Sajt bolje iskljucite ili napisite U PRIPREMI nego da drzite onakav. Bolje iskljucite.

 

Logika je sledeca, dodje covek na sajt, vidi ono i nikad se vise ne vrati.

Ako pise "u izradi" docice jos jednom, eventualno dva puta i nikad se vise nece vratiti, jer stoji "dugo" u izradi.

Zakljucak, bolje da nista niste ni stavljali dok niste napravili CEO sajt... :)

Ujedno i moj savet. :)

 

Pohvala:

U neverici (zbog sajta) poslao sam mail, (mislio sam da odgovor necu dobiti), NAPROTIV ljubazni covek odgovorio u roku od par h... (iako je bilo posle ponoci) Jako lepo, ljubazno i uctivo... Prijatno sam se iznenadio.

Potom sam postavio jos jedno pitanje i opet dobio odgovor jako brzo.

 

Zadovoljan sam. :) Porucicu ono za shta sam se raspitivao za cenu u narednih 15-20 dana od Vas. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ja malopre prolazio pored radnje (na motoru) i vidim podignutu roletnu na vratima. Unutra jedan mladić i devojka. Momak čim me video prilazi i otvara vrata, iako ne rade (kaže- rade neki popis). Malo se porazgovaraali oko guma i reče mi da će u ponedeljak da mi pribavi cenovnike. Jako ljubazan momak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

poslao sam upit elektronskim putem za neke kofere i dobio detaljne informacije u roku od par sati. Deluje mi da su ljudi krajnje korektni i profesionalni. definitivno cu otici da kupim ono sto mi je trebalo :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Imao sam zadovoljstvo da u proteklih nekoliko meseci u Moto Landu sebe počastim Kappa-inim bisagama i koferom sa nosačem. Za korektnost imaju čistu desetku, svaki dogovor je ispoštovan, svaka informacija je bila tačna, što meni iz perspektive mušterije puno znači. Aca, momak koga ćete zateći u radnji, veoma je prijatan čovek, koji je profesionalno izlazio u susret mojim zahtevima, i na čije sam savete mogao da se oslonim

u procesu ustanovljavanja svojih potreba vezanih za grupu opreme koja mi je bila potrebna. Rado ću opet posetiti radnju.

 

Lepuškasta plavušasta devojčica svojom pojavom sprečava pospanost i dosadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Pa nije samo da sprecava pospanost i dosadu  ;), meni prodade nosac i kofer za zzr-a.

Meni je sve u principu skupo  :D, ali mislim da je to kostalo oko 170 e ili tako nesto i mislim da vredi tih para. Kofer je od 46l.

Svidja mi se sto sad u Beogradu mozes da udjes u radnju, "dobar dan - dobar dan", pazaris nosac i kofer za svoj motor, odes kuci, namontiras i sve to za par sati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Lepuškasta plavušasta devojčica svojom pojavom sprečava pospanost i dosadu.

A mogli bi i njenu sliku da prilozite, cisto da mi iz dalekih krajeva znamo da li vredi preci te silne kilometre...mislim, zbog shopinga  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Druže Đenerale, od gledanja nema selameta... Dođeš u Beegee, javiš se, pa odemo zajedno da je vidimo... ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

cisto da mi iz dalekih krajeva znamo da li vredi preci te silne kilometre...mislim, zbog shopinga  ;D

Vredi, veruj chichi  ;).... a i zbog shopinga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

prodavnica ko prodavnica, fina i jednostavna, oni su najljubazniji od svih, jako lepo vaspitani, samo profi, pricaju sa tobom, pomognu ti i to je to... a sto se tice plavuse u helankama  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o morate to da vidite  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ja sam naleteo kad je izbacila grudi, tanga, helanke providne-crne i tako :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* nije mi bilo dobro, ali dobija otkaz oko 10.07  :'( :'( :'( :'( :'( jbg

tako da sto pre odete to bolje hehehehheee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

O neee... Nadam se samo da će vizir za motorče da mi stigne prije nego ona dobije otkaz... ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

O neee... Nadam se samo da će vizir za motorče da mi stigne prije nego ona dobije otkaz... ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ne hvalis se za vizir, koji si narucio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Onaj Kappa, tj. odnosno Givi... 140D + D140 kit... A mislio sam da to sve objelodanim kad sve stigne... 6k dinkića...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja