Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnica 'Moto Land'

Recommended Posts

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Sa Moto Landom sam saradjivao više puta i momci su za svaku pohvalu.Kulturno, druželjubivo i prijatno razgovarati sa tim momcima koji su me uvek fino i strpljivo saslušali i uvek mi izašli u susret za sve ono što sam tražio :givemebeer:.

Radnja i momci za svaku pohvalu.:takoje::sampion:

Nastavljamo saradnju i dalje...:jee1:

POzzzzzzzzzzz :popovanje::BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Meni pre neki dan stigla Shoei Neotec kaciga,autobusom, iz Louisa naravno. Srebrna koju sam i hteo. Brzo i efikasno.

 

Ja zadovoljan, usput juče okrenem Motoland - i opet je nema na lageru, iako stoji da ima i da je cena 62,000-69,000 dinara, i na sajtu i na kupujem-prodajem

 

Jeftino je, ali nema.

 

:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Moje iskustvo je izuzetno pozitivno!

 

Pozvao sam ih telefonom da proverim dal´ imaju stvari koje me interesuju. Razgovarao sam sa Milanom. Sve je vrlo lako dogovoreno i čovek se potrudio da proveri da li sve što me interesuje, odgovara mom modelu motocikla. Za ˝tank˝ torbu nismo bili sigurni ali mi je on poslao, sa opcijom da vratim ako ne odgovara (nije odgovarala, vraćena). Sva roba je stigla sledeći dan! :takoje:

 

Vrlo ljubazni, kulturni, spremni da pomognu savetom i predlogom, spremni da vas saslušaju i izađu u susret, kako bi vi, kao kupac, bili zadovoljni. :care:

 

Sa zadovoljstvom ću im se vraćati, kao mušterija! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Sve najbolje o radnji i momcima koji rade. Mesecima sam razmisljao koji cu kofer da stavim, dolazio, smarao, a oni uvek ljubazni i na kraju uzmem K53 i covek mi donese kutiju sa koferom i jos neke sitnice do auta i ubaci u gepek 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Da li mozda imate Anakee 3 u dim 110/80/19 i 150/70/17 na stanju i koja je cena za komplet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

dal ce davati popuste kao prosle godine, imalo je shoei kaciga koje su proslogodisnji modeli za 20 000?

planirao sam da kupim i sad ima xr1000 za 20.000 ali XL i XXL :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Da li mozda imate Anakee 3 u dim 110/80/19 i 150/70/17 na stanju i koja je cena za komplet?

Pitaj Mileta, Biker House. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Ja obicno nisam od onih koji se bune i nisam od onih sto hoce da im prodavac titra jajca, ali evo da napisem nesto. Prodavnica je ok, prodavci su ok. Ono sto im ne valja je neslaganje realnog stanja u radnji i onoga na internetu. Radnja mi je u kraju i pre neki dan odoh da kupim akumulator. Na kp i na sajtu radnje je aku koji mi treba 4300 din i ima ga na stanju, ali u radnji je 5000 din i nema ga na stanju. Jbg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Kakva ti je garancija i kad nazoves i pitas ( kao na sajtu ) kazu ti da imaju to sto trazis, a kad dodjes u prodavnicu ono nema. >:(  Nije mi se desilo jednom da me "zajebu" uz pricu da prodavac nije znao da nema vise na stanju to sto sam trazio ili nije razumjeo sta trazim. ;) 

Kratko i jasno: Nasa posla! :jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ah, postoji i sansa da dodjes a da se prodavcu prikakilo i da je zakljucao radnju na 15min. A ti bas tada dosao!

Ali kada nazoves i pitas mnogo su manje sanse za nesporazum.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ti ga sad ode u krajnost samo da bi dokazao kako si u pravu. :)  Znam da se Sajtovi ne azuriraju svaki dan,ali bi trebalo, ako smo kako kazes u 21. vijeku. :stabre: I naravno u 21. vijeku se kupuje preko sajtova, a ne zivka se telefonom ili ide u prodavnicu po vidjeni-nudjeni dio na Sajtu, a kojeg nema na stanju u prodavnici. ;)  Daleko smo mi od 21. vijeka ( unazad ) po svakom pitanju i trebali bi konascno to svatiti, jer sto je u "svijetu" normalono kod nas je abnormalno.  :lud: 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Sve ja to znam. Kupujem po tom istom svetu sve na netu. Ali jednim telefonskim razgovorm smanjujes mogucnost nesporazuma na minimum!

Tu se verovatno slazemo. Vise puta sam video da se ljudi zale da su otisli a nije nesto eto bilo. Pa sto je tesko okrenuti telefon ako ti vec nesto treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Prosle godine ja nazvao i pitao za akumulator.-Imate li taj model akumulatora ?-Imamo-.Da li mogu da narucim,ili treba da dodjem i platim unapred ? -Ne treba,mi cemo javiti kada ga formiramo,vi onda dodjite i platite.Kako su rekli,tako je i bilo. Moje iskustvo sa njima je vise nego povoljno,ljubazni su i tacni,uvek. I inace ,uvek zovem telefonom pre kupovine bilo koju radnju te vrste,mogu reci iz iskustva da najbolje utiske uvek nosim iz Moto Land-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Tradicionalno barem dva puta godišnje nešto kupim tako i ovog puta.Počastio se koferom kappa 53l. Momci na svom mestu, "besplatna" montaža.Učtivo odslušali moj monolog kako je nekad bilo kad je bog hod'o po zemlji.Srdačan rastanak sa naznakom da se vidimo opet na sajmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Prolom Banja, Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 125, Kawasaki KLE500

 prekljuce sam pozvao da pitam za neki naslon za kofer... i javili su se odma...o11 2182 555

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Bio sam juce da kupim jaknu u "Motoland"-u i mogu reci samo reci hvale prema opremljenosti i prema momcima koji tamo rade. Ljubazni i rado dele savete. Samo tako napred. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Jeste, super je Moto land. Dva puta sam kupovao tamo, i uvek su bili na visini zadatka.

Sto se na primer ne može reci za Kommp co kod Arene, gde radi neki nadrndani tip da se osećaš neprijatno kad uđeš tamo i još neće ni da pomogne oko robe koju prodaje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Za Kommp co još jedan veliki minus od mene.

Iako sam rekao da neću imati više posla sa njima ipak sam morao jer su uvoznici za Airoh kacige.

Odem kod arene, bio u prolazu i pitam za tamni vizir.

Okrene lik nabavku i reče stižu za desetak dana navrati.

Ja navratim i naravno NEMA >:( >:(>:(

Opet on zove Batajnicu da proveri kad stiže a odgovor koji dobijam je da KAO ne radi fabrika i da će viziri stići tek za tri meseca.

Ovo se dešava u julu tako da će viziri verovatno stići za novu godinu a možda i kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Jeste, super je Moto land. Dva puta sam kupovao tamo, i uvek su bili na visini zadatka.

Sto se na primer ne može reci za Kommp co kod Arene, gde radi neki nadrndani tip da se osećaš neprijatno kad uđeš tamo i još neće ni da pomogne oko robe koju prodaje

:lol:  :lol:  :lol: :lol:  I ja pre neki dan svratio u Kommp kod Arene da pogledam neku jet kacigu za skuter varijantu.Jeste bilo 15 min pred zatvaranje ali lik već svetla pogasio sa izgovorom da mora malo ranije da izadje. Ok rekoh nema problema.  

U moto landu sam dosta stvari kupio tako da svaka preporuka za njih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja