Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Evo kako je moj komšija rešio kačenje kUfera na svoj AN 400

 

AN400 3.jpg AN400 2.jpg AN400 1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Svaka cast za komsijin trud i inovacije, za moj ukus 3 kofera na jednom skuteru je mnogo 0stabre.gif

da sam na njegovom mestu prodao bi bocne kofere i kupio bisage. nekako bisage + kofer mi je skroz OK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Немој да те Алексанто чује,свако ради оно што му се свиђа,укуси су различити1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

molem lepo, ko je spomenuo Saletove kofere? ko? ko?... aha niko, dobro

Saletovi i koferi na Bugiju nemaju veze s vezom, nebo i zemlja 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ja volim vise kofere ali mi na bugija ne idu ni jedni.tako da ce kod mene licno ici tunel torba i ako ulovim maxiu sto vecu...

prostor ispod sedista i to je...1nanana.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Pozdrav Mladene i dobrodoš'o! :takoje:

 

Hvala bolje vas nasao :D

E da, da li bih mogao da budem clan BJB Maxi Scooter Club, i da li postoje neki uslovi koje moram da prihvatim da bih bio clan ? :)

Nov sam na forumu,ali cu ga u buducnosti cesce posecivati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Hvala bolje vas nasao :D

E da, da li bih mogao da budem clan BJB Maxi Scooter Club, i da li postoje neki uslovi koje moram da prihvatim da bih bio clan ? :)

Nov sam na forumu,ali cu ga u buducnosti cesce posecivati :)

Naravno da si dobrodosao medj maxi skuterase,prati samo teme za voznjice dodji na neku i sve ostalo ce ti se reci samo0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: NUILI PAZUILI

Pozdrav drugari, treba mi jedna pomoc ... Ne mogu sad da trazim po celom forumu pa mi treba brz odgovor. Treba mi dobar i posten elektricar,imam problem sa strujom na burgmanu.Unapred zahvalan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: NUILI PAZUILI

Negde gubi struju, prelije benzin u karburator i onda puca na auspuhu,Najvise zeza kad sam po gradu oduzmi dodaj gas . pregledao sam svecicu ,stavio drugu bombinu i nista nije pomoglo, Kad sam pop[risao sa nekim majstorima rekli su da je nesto oko struje ..Mozda nisam najbolje objasnio ali to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Negde gubi struju, prelije benzin u karburator i onda puca na auspuhu,Najvise zeza kad sam po gradu oduzmi dodaj gas . pregledao sam svecicu ,stavio drugu bombinu i nista nije pomoglo, Kad sam pop[risao sa nekim majstorima rekli su da je nesto oko struje ..Mozda nisam najbolje objasnio ali to je to...

 

I meni se desava slicno. Naime kad vozim malo vecim gasom i kad ga naglo pustim ispucava mi iz auspuha (ne uvek). Vozio sam kod majstora i rekao mi je da je sa strujom sve ok, da je svecica dobra i da se to desava zbog loseg goriva, ima vode u njemu ili se napravi kondenz u karburatoru, ako sam dobro razumeo. Menja sam pumpu na kojoj sipam i presao na MOL. Sad mi se to jako retko desava verovatno samo kad je malo hladnije pa se napravi kondenz u karburatoru.

 

Probaj i ti da promenis pumpu pa vidi sta se desava. Javi ako resis problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

puca u auspuhu uglavnom zbog loseg goriva ili lose nastelovane smese benzina i vazduha.u samom karburatoru je nemoguce da se stvara kondenz jer nema nikakve temperature.tako da ako ima kapi vode u istom onda menjaj pumpu na kojoj sipas.

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

puca u auspuhu uglavnom zbog loseg goriva ili lose nastelovane smese benzina i vazduha.u samom karburatoru je nemoguce da se stvara kondenz jer nema nikakve temperature.tako da ako ima kapi vode u istom onda menjaj pumpu na kojoj sipas.

0takoje.gif

 

Moguce je da nisam dobro razumeo to oko kondenza, ali definitivno je gorivo jedan od uzroka, od sad sipam samo na MOL punmpi i skoro da vise ne ispucava.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Evo kako je moj komšija rešio kačenje kUfera na svoj AN 400

 

post-3678-0-93232700-1369413379_thumb.jpg post-3678-0-74877100-1369413369_thumb.jpg post-3678-0-90799600-1369413355_thumb.jpg

Bravo..odlicno uradjeno..ja o ovome mastam dugo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Ne znam kako se moj Burg našao TAMO DE NE TREBA ali ću to popraviti kako znam i umem?:BJB-burgman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Valjevo

Pozdrav društvo!

Potrebna mi je pomoć oko kupovine kofera i nosača. Hteo sam da kupim Givi-jev kofer ali za bugija nema nosača tj ima ali za bugija-model S koji se proizvodio samo 2005 godine i prodavac me čvrsto uverava da je adekvatan za moj motor iako nikome isti nije prodao. U pitanju je E530 koji oni imaju a meni treba SR115. Da li neko ima iskustva sa montazom Givi kofera na Kappine nosače? Svaki predlog je oberučke prihvaćen -:)Opet bih sve to poručio brzom poštom i bolje da pitam ljude od poverenja ovde nego posle da jadikujem!

Maxi pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

prijatelju ovo ti je originalni nosac kofera za bugija...ili uzmi ovaj nosac kofera pa zavari ili da cimamo pop-a da ti pravi kao meni.

a sto se tice same ploce,a kofer drugar je uzeo kapinu plocu i stavio givi 460 i dobro funkcionise0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

@ Euroclydon: Da, tebi treba SR115 nosac, koji izgleda i kaci se ovako:

Givi_SR115_75.jpg

E530 je, kao sto si i rekao, za S model. Mozda bi mogao da se namontira i na obican model, da se skine naslon za suvozaca pa tu da se postavi, al bi opet moralo nesto da se budzi... Mislim da odgovara i za mladje Burgmane, oni fabricki nemaju naslon za suvozaca.

 

Ima da se uzme i SR115 model kod nas, znam da sam ja gledao kad sam trazio za sebe (mogu ti potraziti gde sam video, ako hoces). Ali je bio poprilicno skup, oko 60e ako se dobro secam. Imas u oglasu koji je panta-kg okacio kako treba da izgleda nosac, povadicemo ti mere, pa napravi :) Pop je pravio sebi, mislim da ima negde u ovoj temi ranije, potrazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ovaj oglas sto sam ti ostavio je sa originalnim nosacem ali je jedna usica polomljena i treba da se zavari.

a pop je skoro meni napravio isti kod nekog prijatelja koji ima lasersko secenje i pogodio je mere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA NC700 Integra

Posle tridesetak godina vožnje raznih dvotočkaša, od juče sam po prvi put u životu postao vlasnik maxi skutera. Naime pazario sam jedan lep primerak Burgmana 400 iz 2004.godine. Pošto sam ga doterao iz Subotice moji prvi utisci nakon pređenih 200 km su fantastični. Nakon mnogo godina provedenih u borbrnim i polu borbrenm položajima, ugodna vožnja maxi skutera mi je baš prijala. Put nisam osetio.

 

 

Srdačan pozdrav svim članovima.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja