Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

svetac said:

"krauserovi koferi su mu extra cucnuli! otkrijes nam tajnu kako su nakaceni?! "

 

pravljeni su nosaci za njih inace su fiksirani tj. neskidaju se a posto su u originalu bili dosta duboki morao sam da ih secem .deo od kofera ka repu je liven od plastike da bi pratio liniju motora.jos me dusa boli sto sam ga prodao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Opako izgleda sa koferima. :takoje:

Ja sam prošle godine pazario side i top u kompletu sa fabričkim nosačima ali ih retko kačim, osim kada treba da se vuklja svašta.

Kada nakačim i natovarim kao da vozim autobus :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima, skoro sam kupio burgmana 99 godiste i odmah mi se desio kvar pukao mi je kais ili ti remenik kako ga neki zovu pa me interesuje gde se moze kupiti i po kojoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Cao ja sam voja. Kupio sam bugia 250 iz 2000god pre mesec dana,registrovao ga i sad uzivam u voznji. Imam nekoliko pitanja za vas. Posto ga jos nisam napunio niti ispraznio sve sipam po 500-600 dinara,zanima me koliko stane u rezervoar? Zatim koliko trosi onako odprilike po gradu normalna voznja. Takodje zanima me da li bi trebalo dolivati ulje u motoru i koje?Sto se tice motora on ne dimi lepo ide pali na pola kljuca,ocuvan je lepo. Okacicu i neku sliku. E sad takodje me zanima ne radi mi km sat pa sam skinuo pinjon i nema onog magneta unutra,gde to mogu nabaviti i po kojoj ceni? Samo taj magnet posebno ako ima da se kupi polovan-nov svejedno zavisi od cene? Inace drago mi je sto sam postao clan ovde. Veliki pozdrav i udobna voznja :)

Nisam dugo svraćao jer sam na godišnjem, kolega da se voziš sa srećom.

U rezervorar mu staje 1200 do 1300 din :D

Vojo samo kontroliši nivo ulja u mašini jer si skoro uzeo ali nikako dok je na centralnom štenderu nego kada je spušten na ravnom. Odvije se šipka i bez šrafljenja se stavi u otvor dok je motor na vagi.

Pozdrav. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Ljudi jedna konsultacija: kako vam se burgman ponaša po ovim temperaturama u režimima vožnje gradska gužva - normalna vožnja po gradu- auto put i peglanje pri konstantnoj brzini?

Kod mene pokazivač pri gradskoj vožnji u gužvi šeta između one dve crte pre crvenog polja i ventilator se uključuje kada se popne blizu crvenog. Kada krenem i dobijem vetar temperatura pada malo iznad polovine a na auto putu pegla otprilike iznad polovine i polovine pri brzinama između 100 - 120.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Čekaj, kako može da temperatura stoji na pola kada stojiš na vrelom asfaltu zaglavljen u gužvi osim u slučaju da termoprekidač uključuje ventilator ranije? :stabre:

Menjao sam antifriz u maju i mislim da možda nisam dobro ispustio vazduh. Nisam se udubljivao u to da li moj model ima samoozračivanje ili mora da se ispušta, na vodenoj pumpi postoji šraf za to. Sipao sam g 12 i pustio da radi i kada je otvorio termostat sam odvio i pustio da poteče antifriz dok nisu prestali mehurići.

Pošto sam prepunio kadicu ispustio je višak preko crevceta na čepu od hladnjaka i nivo u ekspanzionoj posudi je na normali između dve crte.

Mada motor ne pregreva, kada peglam po auto putu malo je iznad pola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1340399527[/url]' post='1326312']

I kod mene je bilo tako prošle godine.

Probaću da ozračim jer je i meni držao na pola dok nisam zamenio natifriz.

 

Nije lepo zamenjen antifriz tj nije izbacen vazduh lepo......u normalnoj voznji mora da bude na sredini to mu je radna temperatura..cak i ako vozis konstantno npr 150kmh mora da bude na pola.....e kad je napolju bas zesca temperatura a uhvati te kolona bas duga princip stani kreni tad hoce da dize....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Znači da definitivno treba da stoji na polovini osim kada se zaglaviš u gužvi.

Ozračiću sistem i to jedino može da bude jer je i kod mene bilo tako dok nisam menjao antifriz.

Markulja, gde si ti kolega? :moto3:

Jesi li rešio problem sa trešenjem?

Hajde ako si u bgd da naiđeš jedan dan. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Evo me Gorane, po ceo dan u kuci nad knjigom :)

Javicu se za par dana kad mi prodje ova jebada na faksu pa cemo se videti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Poz,ja sam Dejan i postao sam vlasnik suzuki burgmana 150..Odlican je motor,potrosnju cu tek da vidim,ali kazu da trosi malo.Jak i dobar motor,malo slabije kocnice ali sve u svemu je dobro.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1340869632[/url]' post='1329303']

Poz,ja sam Dejan i postao sam vlasnik suzuki burgmana 150..Odlican je motor,potrosnju cu tek da vidim,ali kazu da trosi malo.Jak i dobar motor,malo slabije kocnice ali sve u svemu je dobro.. :)

 

Pozzz dejane....sto se tice potrosnje tacno je da trosi malo....kocnice bi trebalo da su dobre....proveri da nemas slucajno vazduh....i ulje u motoru proveravaj svremena na vreme.....mora da bude uvek u full-u....zelim ti puno km.....1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

Poz,ja sam Dejan i postao sam vlasnik suzuki burgmana 150..Odlican je motor,potrosnju cu tek da vidim,ali kazu da trosi malo.Jak i dobar motor,malo slabije kocnice ali sve u svemu je dobro.. :)

 

pozz dejane 1zdravo.gif sto slabije kocnice mora da su plocice pri kraju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Kaze mi lik da je menjao plocice ,dao mi je i racune..Vozio sam pezo elyseo 100cc,tamo su bile extra kocnice pa se mozda na ovaj nisam navikao :D

sutra cu ispustiti ulje i nasucu novo do vrha :D a recite mi za ulje u kocnicama kako to da vidim kad fali i kako se menja i tako to ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja