Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

neeeeeeema,burgmanovci na fb se lako dogovore! momentalno se glasa za jedan ili sa dvoje ili sa jednim vozacem! koji ce ujedno i da stoji kao logo te grupe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

moze jedno pitanje , Burgman 400AN koja je maximalna brzina , gledam po specifikacija na netu i za 2000godishte ili ne pishe ili pishe 120kmh , e sad meni se chini da mi ide malo sporije al kuca 140kmh , pa me zanima dal je to ok ili bi trebalo da menjam kaish ... mislim start i to je ok standarno sve malo trom kao i svaki Burgman , od 100 se zalece ko nepismen ali 140 i ni makac , dodushe vetar ovih dana ubija ... al sve jedno bih voleo da saznam tu informaciju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Burgman AN 400

Pokusaj sa nekim, uporednu voznju. Pozovi nekog kolegu koji ima vozilo koje moze preko 150kmh. Mozda merni instrument na tvom skuteru neprikazuje pravu brzinu ako kazes da lepo ubrzava. Na mom iz 2001, pokazivalo je 155kmh kao krajnju. Tu je negde i krajnja brzina koju propisuje SUZUKI. Mada se na youtube prikazuju momci koji prelaze 160kmh svojim skuterom od 400cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ma uzmi neki GPS i provozaj i bit ce ti sve jasno,on pokazuje tacno!! neka ga suvozac drzi ili ga privezi necim baterija ce toliko da drzi za tu mernu voznju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Pokusaj sa nekim, uporednu voznju. Pozovi nekog kolegu koji ima vozilo koje moze preko 150kmh. Mozda merni instrument na tvom skuteru neprikazuje pravu brzinu ako kazes da lepo ubrzava. Na mom iz 2001, pokazivalo je 155kmh kao krajnju. Tu je negde i krajnja brzina koju propisuje SUZUKI. Mada se na youtube prikazuju momci koji prelaze 160kmh svojim skuterom od 400cm.

 

ma lako cu za precizno merenje vozim inache CBR600RR , nego me zanima generalno krajnja brzina na vashim Burgmanima , chisto da znam dal da menjam kaish ili ne , poshto snage nesumljivo ima , samo je pitanje dal se izlizao kaish za milimetar dva i nece da ode do kraja na varijatoru .... nisam mogao da nadjem na netu neki forum sa takvom temom , pogotovu shto imam LeoVinci i chuje se ko pajper :D a imao sam nekada 200ccm kinesku krosericu koja je ishla 140kmh , pa mi zato malo mala brzina za 400ccm , zato pitam vas da podelite info koliko kome moze da razvije hahahha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

ok hvala , znachi ipak treba da se menja kaish ... e sad jel neko stavljo kevlarski kaish jel veca razlika ili ne ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Svi markirani kaiševi (naročito OEM fabrički) imaju kevlarske niti, samo što ih aftermarket proizvođači (npr. Malossi) reklamiraju na sva zvona, pa se stiče utisak da ih samo oni imaju...

 

Izvini za off, ali sam se nasmejao do suza sa gifom u tvom potpisu (pandur juri motoristu) :lol: :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Svi markirani kaiševi (naročito OEM fabrički) imaju kevlarske niti, samo što ih aftermarket proizvođači (npr. Malossi) reklamiraju na sva zvona, pa se stiče utisak da ih samo oni imaju...

 

Izvini za off, ali sam se nasmejao do suza sa gifom u tvom potpisu (pandur juri motoristu) :lol: :'(

 

 

gif u potpisu ziva istina , dechko poginuo pre 3 godine jer ga je pojurio pandur dodushe na motoru i gurnuo nogom ... tuzna pricha poziveo je da ispricha shta mu se desilo ali samo toliko ... ali Srbija :( ni svedoci nishta ne znache ...

 

no da se vratimo na veselije teme , znachi svaki je kevlarski ... da znam ... imal to ispod 95e da se nadje ... i gde , za te pare mi reko onaj sa vidikovca da moze da mi nabavi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Izvinjavam se onda, mislio sam da je šala u pitanju... :(

 

Jedna od opcija za nabavku je kupovina novog kaiša sa E-bay-a. Kolega sa foruma radi donošenje u Srbiju, samo mu javiš koji je artikal (http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61131-ebay-kupovina/page__st__160).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

pri naglom ubrzanju se cuje neki zvuk kao kod dominatora,nesto kao da lupa i kada dobije obrtaje prestane?! ili ako se lepo ubrzava onda nista!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha FJR1300

Pozdrav svim clanovima... Evo i ja da vam se priključim! Ja sam Dragan iz Šapca i vozim Burgmana 400, 2003.godište! Nadam se da ćemo se družiti!

post-17811-0-15766500-1304216284_thumb.jpg

post-17811-0-09041600-1304216308_thumb.jpg

post-17811-0-84009500-1304216327_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

moze jedno pitanje , Burgman 400AN koja je maximalna brzina , gledam po specifikacija na netu i za 2000godishte ili ne pishe ili pishe 120kmh , e sad meni se chini da mi ide malo sporije al kuca 140kmh , pa me zanima dal je to ok ili bi trebalo da menjam kaish ... mislim start i to je ok standarno sve malo trom kao i svaki Burgman , od 100 se zalece ko nepismen ali 140 i ni makac , dodushe vetar ovih dana ubija ... al sve jedno bih voleo da saznam tu informaciju ...

 

ja sam mog terao i do 150, a preko toga nisam imao herca! Trese se sav sto od vetra sto od najsitnijih neravnina na asfaltu. Nov kais mislim da ti ne treba jedino mogu da ti pomognu mozda lakse rolnice, i naravno stalno da ga zezis da ga razradis ljudski! Ali po meni nema potrebe za tolikom brzinom, do 120 je za njega sasvim dovoljno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Burgman AN 400

Pero-s,....... stvarno netreba BURGMAN-a 400, voziti preko 100km/h, moze brz ali........... Odvrnem samo kada preticem teretno vozilio ili autobus.ili neku `Gocu svadbu`....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

naravno nisam ga vozio ne znam kolko dugo 150, na trenutak izguras dotle osecas da moze jos al ipak popustis... moj se malo muci od 110 do 120-30 a onda prokine i cas posla je na 140 i vuce jos.... ali za putnu brzinu je 100ka sasvim ok, mozda 110-120 ai je to vec zamorno. Bar na mom motoru i meni licno, mozda su drugi iskusniji i bolji vozaci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Burgman AN 400

u pravu si, tako je i na ovom iz 2001.... stvarno je najlepse ili najbezbednije oko 90-100km|h. Moze brze ali nije to ^kumst^. Muzika iz slusalice, paznja u saobracaju.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

moze jedno pitanje , Burgman 400AN koja je maximalna brzina , gledam po specifikacija na netu i za 2000godishte ili ne pishe ili pishe 120kmh , e sad meni se chini da mi ide malo sporije al kuca 140kmh , pa me zanima dal je to ok ili bi trebalo da menjam kaish ... mislim start i to je ok standarno sve malo trom kao i svaki Burgman , od 100 se zalece ko nepismen ali 140 i ni makac , dodushe vetar ovih dana ubija ... al sve jedno bih voleo da saznam tu informaciju ...

 

evo pogledaj ovde momci iz Obrenovca su se potrudili da pokazu performanse Burgman-a. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja