Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

da se i ja uclanim u klub ljubitelja burgmana inace ja sam kubura i vozim burgmana 400 iz 2001god pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

moram da vas razocaram,svi koji jure 120 po satu tacnije idu samo 110km/h! juce sam igrom slucaja sa navigacijom isao za ns tako je "prevara" otkrivena! terao sam ga njegovih 120,sam bez nekih poosebnih problema!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Dobar dan dobri ljudi, samo da Vas pozdravim, vidim da je tema oživela i ima nas dosta.

Maločas sam ostavio post na temi iznad.

Da se pohvalim, prošle nedelje zamenio kaiš i transmisiju, sada je čista pesma kako radi i vuče bez lupkanja kaiša.

Jeste skupo ali moralo se, nisam smeo da odlazim dalje ako rikne bajati kaiš.

Ko ima pare neka se otvori ako ima problem i neće se pokajati, pitaće se što se drkao onoliko sa starim kaišem i transmisijom.

Imam pitanje za kolege: da li neko prodaje ili zna gde mogu da kupim nosač za topcase za moju 400/ 2000?

Pozdrav svima. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

moram da vas razocaram,svi koji jure 120 po satu tacnije idu samo 110km/h! juce sam igrom slucaja sa navigacijom isao za ns tako je "prevara" otkrivena! terao sam ga njegovih 120,sam bez nekih poosebnih problema!

Koja ti je dimenzija prednje gume?

Ako je visina balona manja od fabrički propisane spoljni prečnik gume je manji pa se brže okreće i pokazuje da ide više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

sto se tice kilometraze i kilometar sata ja imam navigaciju i u autu sve je fabricko a opet se brzina kretanja razlikuje i ne samo kod mene vec sam pitao par prijatelja i tako se desava i njima sta je tacno nebih znao da kazem :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5688 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Velika većina cajgera automobila i motora laže...naravno "na više"...Moj Atlantic na 100 na sat po GPS-u ide 95.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Evo i mene da se zapljunem :care:

Od pre 7 dana sam vlasnik Bugija 400 2000godiste,sliku nijednu jos nemam,i verovatno je necu ni praviti,jer cim slikam neki motor,sine mi u glavu da stavim na oglas,cisto da vidim hoce biti neka ponuda.E pa Bugija NECU,bar jos neko vreme,jer sam odusevljen.

Otvorio sam ovu temu pre neki dan,pa moze i tu neko nesto da napise o servisima i ostalom

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/65751-informacije-o-suzuki-burgman-400/page__p__1080515__fromsearch__1#entry1080515

 

Pozdrav BUGERASIMA OD MENE :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

moram da vas razocaram,svi koji jure 120 po satu tacnije idu samo 110km/h! juce sam igrom slucaja sa navigacijom isao za ns tako je "prevara" otkrivena! terao sam ga njegovih 120,sam bez nekih poosebnih problema!

Koja ti je dimenzija prednje gume?

Ako je visina balona manja od fabrički propisane spoljni prečnik gume je manji pa se brže okreće i pokazuje da ide više.

110/90-13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Pozdrav kolege , :zdravo: od sinoć ponosni vlasnik i ovog ljepotana Burgman 400 iz 2000 god., pa me interesuje , pošto ste iskusniji po pitanju burgmana gdje mogu i po kojoj cijeni kupiti "speedometar" , što ide na točak i nosač top case-a ? :moto3:

 

dscn0010.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Pozdrav kolege , :zdravo: od sinoć ponosni vlasnik i ovog ljepotana Burgman 400 iz 2000 god., pa me interesuje , pošto ste iskusniji po pitanju burgmana gdje mogu i po kojoj cijeni kupiti "speedometar" , što ide na točak i nosač top case-a ? :moto3:

 

]

pozdrav kolega......vidi na ebuy-a tamo mislim da imas sligurno....i mislim da ces tamo i najeftinije da prodjes....ja sam isto tako gledao zajebancije za mog bugija....i najeftinije je u italiji ebuy.it.....nadam se da sam ti pomogao.....srcno sa nabavkom1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Pozdrav kolege , :zdravo: od sinoć ponosni vlasnik i ovog ljepotana Burgman 400 iz 2000 god., pa me interesuje , pošto ste iskusniji po pitanju burgmana gdje mogu i po kojoj cijeni kupiti "speedometar" , što ide na točak i nosač top case-a ? :moto3:

 

 

pozdrav kolega......vidi na ebuy-a tamo mislim da imas sligurno....i mislim da ces tamo i najeftinije da prodjes....ja sam isto tako gledao zajebancije za mog bugija....i najeftinije je u italiji ebuy.it.....nadam se da sam ti pomogao.....srcno sa nabavkom1zdravo.gif

Hvala Bugiman ,ali ja to ne uspijevam naci :jok: .... akao ti nije tesko ,molim te da postavis neki link ka tim proizvodima ,pa jedino tako da nesto ucinim... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Pozdrav kolege , :zdravo: od sinoć ponosni vlasnik i ovog ljepotana Burgman 400 iz 2000 god., pa me interesuje , pošto ste iskusniji po pitanju burgmana gdje mogu i po kojoj cijeni kupiti "speedometar" , što ide na točak i nosač top case-a ? :moto3:

 

 

pozdrav kolega......vidi na ebuy-a tamo mislim da imas sligurno....i mislim da ces tamo i najeftinije da prodjes....ja sam isto tako gledao zajebancije za mog bugija....i najeftinije je u italiji ebuy.it.....nadam se da sam ti pomogao.....srcno sa nabavkom1zdravo.gif

Hvala Bugiman ,ali ja to ne uspijevam naci :jok: .... akao ti nije tesko ,molim te da postavis neki link ka tim proizvodima ,pa jedino tako da nesto ucinim... :care:

uh izvini ebay.it....evo ti link.....http://shop.ebay.it/i.html?rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=burgman+400+an&_ipg=200&_trksid=p3286.c0.m301...ja sam ti namestio na kupi odmah.....pogledaj mozda nadjes sta ti treba.....samo moras imati nekog preko ili imas ljudi koji kupuju na ebay-u pa ti stigne na kucnu adresu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

evo ti i ovaj link ovo ti je u nemackoj......ovde imas veci izbor.....ali mislim da su skuplji......pogledaj na oba linka...ako nadjes uporedi....pa vidi sta ces dalje....http://shop.ebay.de/i.html?rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=burgman+400+an&_dmpt=Motorrad_Kraftradteile&_npmv=3&_trksid=p3286.c0.m301

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

evo ti i ovaj link ovo ti je u nemackoj......ovde imas veci izbor.....ali mislim da su skuplji......pogledaj na oba linka...ako nadjes uporedi....pa vidi sta ces dalje....http://shop.ebay.de/i.html?rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=burgman+400+an&_dmpt=Motorrad_Kraftradteile&_npmv=3&_trksid=p3286.c0.m301

 

Hvala ti puno , ziv i zdrav bio.... :care: :care: :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

evo ti i ovaj link ovo ti je u nemackoj......ovde imas veci izbor.....ali mislim da su skuplji......pogledaj na oba linka...ako nadjes uporedi....pa vidi sta ces dalje....http://shop.ebay.de/...d=p3286.c0.m301

 

Hvala ti puno , ziv i zdrav bio.... :care: :care: :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

ma nista bre....kad god zatreba tu sam 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Imas na forumu ljude koji mogu da ti kupe sve sto treba sa ebay-a.

Ako narucujes sam moze da te izadje skuplje, carina + pdv + spedicija. Sve ti ovo zavisi koliko ti je dobar spediter + na koga naletis na carini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja