Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Planiram da kupmi top case ali je drzac (nov) 80eura. Jel zna neko da li moze da se nadje nesto povoljnije?

 

  Imas kofere i drzace marke "KAPPA" u Beogradu radnja TOP-STOP, najpovoljniji su (provereno). To je "sestra" firme GIVI a mnogo su jeftiniji, a sa kvalitetom ne zaostaju ni najmanje. Ja sam kupio njihov kofer od 53l za 17000 din i nosac 4000 din, sto bi za GIVI model kostalo 290 eura.

  Ako si zainteresovan dacu ti i br. tel. pa se informisi, ok !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

I koliko nas ima do sad? Hoce li biti kakvog okupljanja uskoro?  ;D

 

  Za sada je sve u fazi neobavezne komunikacije, dok ostali vlasnici Burgmana ne shvate da ovim vidom komunikacije ljudi sa istim interesovanjima i "problemima", zajednicki mozemo doci do odgovora i resenja na razne teme, ukrstajuci, putem ovog javnog foruma, iskustva i saznanja velikog broja ucesnika. Naravno da je krajnji cilj okupljanje i druzenje na raznim skupovima i mestima, do sada nismo nista dogovarali tek smo u fazi zagrevanja, ali ako ima kakvih predloga, samo izvolite. Ja licno u nedelju idem na Kosovo, mozda neko od vlasnika Burgmana bude u koloni, pa neka se ovim putem javi mozemo putovati zajedno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pa neka minimalna kubikaža je 125 ccm, tako da su i skuteraši koji mogu da drže tempo 60 - 80 km/h dobrodošli :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Pa neka minimalna kubikaža je 125 ccm, tako da su i skuteraši koji mogu da drže tempo 60 - 80 km/h dobrodošli :D

 

  Usubotu je skup u Uzicu, ako je neko zainteresovan ja cu biti tamo, mozemo se naci !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Iz Nisa sam.

 

Imao sam 250ticu 2001.godiste. Isao sa njim u Grcku pre dve godine i presao 3000km za 11 dana.

Posle toga kupio 400ku 2004godiste i sa njom isao iz Nisa u Dubrovnik, Belu Crkvu, Zlatibor, Novi Sad, Batajnicu...

 

Evo nekih slika i veoma korisnog sajta.

 

http://burgmanusa.com/gallery/Zeky/

 

Trazio sam 650ticu da kupim 2 meseca ali nisam nasao nista sto valja u celoj Srbiji. Ili je budzena kilometraza ili je lomljen ili je 2007, 08, 09god pa je stoga i skup(6000e+)

Pre tri dana sam, stoga, uzeo V-strom Suzuki.

Ali Burg ostaje u srcu!

Prodajem nosac za top sace za Burg 400 2004god (model posle "Mercedesa").

 

Pozdrav,

 

Zeky

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Iz Nisa sam.

 

Imao sam 250ticu 2001.godiste. Isao sa njim u Grcku pre dve godine i presao 3000km za 11 dana.

Posle toga kupio 400ku 2004godiste i sa njom isao iz Nisa u Dubrovnik, Belu Crkvu, Zlatibor, Novi Sad, Batajnicu...

 

Evo nekih slika i veoma korisnog sajta.

 

http://burgmanusa.com/gallery/Zeky/

 

Trazio sam 650ticu da kupim 2 meseca ali nisam nasao nista sto valja u celoj Srbiji. Ili je budzena kilometraza ili je lomljen ili je 2007, 08, 09god pa je stoga i skup(6000e+)

Pre tri dana sam, stoga, uzeo V-strom Suzuki.

Ali Burg ostaje u srcu!

Prodajem nosac za top sace za Burg 400 2004god (model posle "Mercedesa").

 

Pozdrav,

 

Zeky

  Hvala Zeky na javljanju i ucestvovanju u ovoj temi, da si se javio ranije mogao sam ti organizovati kupovinu dobrog burgmana 650 ali sada je kasno, mada u izboru nisi mnogo pogresio, vidi se da se razumes u motore !

  Ako nekom bude trebao nosac javicu ti..

  Pozdrav za tebe !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pratim vam temu, kao sto sam napisao na pocetku dok se malo vlasnika javljalo, mislim da je burgman vrhunski motor, ali Predraze jedno off topic pitanje, ne znam da li namerno ostavljas svoje odgovore u okviru citata, ali nekako je nepregledno ovako, kucaj odgovore iza "", nikako ispred. Samo dobronameran savet da bi bilo preglednije.

Pozzz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Drugovi skuterashi evo vam par slika japanskih budzevina .. posto smo sposoban narod pretpostavljam da ce se nesto ovako "izgrunfovati " i kod nas :) uskoro ..

post-3522-12879040257229_thumb.jpg

post-3522-12879040257475_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Pratim vam temu, kao sto sam napisao na pocetku dok se malo vlasnika javljalo, mislim da je burgman vrhunski motor, ali Predraze jedno off topic pitanje, ne znam da li namerno ostavljas svoje odgovore u okviru citata, ali nekako je nepregledno ovako, kucaj odgovore iza "

", nikako ispred. Samo dobronameran savet da bi bilo preglednije.

Pozzz.

 

Da li je sada ok  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pratim vam temu, kao sto sam napisao na pocetku dok se malo vlasnika javljalo, mislim da je burgman vrhunski motor, ali Predraze jedno off topic pitanje, ne znam da li namerno ostavljas svoje odgovore u okviru citata, ali nekako je nepregledno ovako, kucaj odgovore iza "

", nikako ispred. Samo dobronameran savet da bi bilo preglednije.

Pozzz.

 

Da li je sada ok  ;)

Manje vise ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja