Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 8.9.2019. at 10:25, Zoki suzuki 400 je napisao:

Ima nov 330e 

 

Samo ta dva dela

 

Jel to bese Dare ako se secam isli smo na drinu suncana reka?

Mane ti li si, ne te prpoznavam :)

Taj bese ja..... sve ti vec napisah za CVT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400
slika-452986-5c7fa2ad35e03-velika.jpg
WWW.OLX.BA

AKCIJA 50%: Kvačilo Suzuki Burgman 400, Zenica, 95 KM, Akcijske cijene dijelova za motore

 

Čini mi se jeftino ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400
pre 19 minuta, cvele70 je napisao:

Izgleda neke stare zalihe,al'ne odgovara na moj Burgman!

Ovo je za starija godišta.

Tvoj je ovaj bijeli vidio sam ga u gradu jesi li ga od neke cure kupio ? ili ima jos jedan sličan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 1999

 Usled nedostatka originalnog radapcigera za magnet desilo se ovo sa univerzalnim radapcigeromIMG_20190921_150744.thumb.jpg.d7261a946bd698cc710509f7d76fa070.jpg

Sila je bila neverovatno jaka,nikad u zivotu nisam natezao jace radapcigerom,onda smo presli na alternativuIMG_20190921_150948.thumb.jpg.b0e2545b65c91542fc67aca8b878a95c.jpg

Preko matice koja steze magnet i stara gedora sa istim radapcigerom...i uz pomoc čekića i pistolja za odvijanje morao je da popusti....izgleda da pametniji popusta.

Mozda nekom bude od koristi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
5 hours ago, vlajko rakic said:

 Usled nedostatka originalnog radapcigera za magnet desilo se ovo sa univerzalnim radapcigeromIMG_20190921_150744.thumb.jpg.d7261a946bd698cc710509f7d76fa070.jpg

Sila je bila neverovatno jaka,nikad u zivotu nisam natezao jace radapcigerom,onda smo presli na alternativuIMG_20190921_150948.thumb.jpg.b0e2545b65c91542fc67aca8b878a95c.jpg

Preko matice koja steze magnet i stara gedora sa istim radapcigerom...i uz pomoc čekića i pistolja za odvijanje morao je da popusti....izgleda da pametniji popusta.

Mozda nekom bude od koristi.

Mozda bi Vama bilo od koristi da ste ovde na forumu pitali da li neko ima radapciger... Mogao sam Vam poslati da se usluzite, i nadam se da bi mi vratili postom...jevtinije bi vam ispalo...vidim da je pukla osovina radilice, tj.vrh koji pritiska radapciger :( Meni je strugar napravio radapciger koji nema sile da ne odvije magnet na bugija, i napravio mi je vrh na srafu tako da upada u osovinu radilice u polu krugu je obuhvati tako da je ne moze racepiti da pukne... pogledajte slike... za samo 1500din radaciger ZVER :)...ma ne vidi ga u tren oka ! Evo kako izgleda:

20190922_001403.jpg

20190922_001424.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 1999

Mislio sam da bude od koristi da se ne postupi ovako.Nisam mogao da verujem kad su ovde pisali da je sila neverovatna,ali sad sam se uverio....znaci vrh srafa radapcigera je polukrug....eto naucio sam nesto novo,i hvala Vam na ponudi naravno da bih vratio sitna je to para da bi se ukaljao obraz u slucaju ne vracanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400

Poštovani Burgmanisti ,kolege

Danas sam se malo zavozao ,presao nekih 150 km ....naravno sve je proslo bez problema ....ali..

Naime desava mi se kad se nagnem u krivini da čujem nekakvo brujanje u zadnjem točku . Kad sam došao kući stavim ga na nogare i ...gle čuda kao da ima ...malog lufta.Treba mi pomoć ...na sta da budem spreman kad skinem zadnji točak sta bi to moglo biti ,imaju li kakvi ležajevi u zadnjem točku ili ...

Ako je neko imao ovakav problem bio bih mu zahvalan da mi da upute

Unaprijed zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 395 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
30 minutes ago, VoxRS said:

Poštovani Burgmanisti ,kolege

Danas sam se malo zavozao ,presao nekih 150 km ....naravno sve je proslo bez problema ....ali..

Naime desava mi se kad se nagnem u krivini da čujem nekakvo brujanje u zadnjem točku . Kad sam došao kući stavim ga na nogare i ...gle čuda kao da ima ...malog lufta.Treba mi pomoć ...na sta da budem spreman kad skinem zadnji točak sta bi to moglo biti ,imaju li kakvi ležajevi u zadnjem točku ili ...

Ako je neko imao ovakav problem bio bih mu zahvalan da mi da upute

Unaprijed zahvalan

Imas lezaj u zadnjem tocku, ako je samo on nije strasno, imas tu u NS maksimalno korektne momke sa pristupacnim cenama delova

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 X dct

Da li neko zna gde mogu da nadjem pneumatski amortizer sedišta za Burgman 400, 2008. g?

Nov originalni košta 80€, to mi je mnogo za takav ne mnogo značajan deo. Prihvatio bih razne alternative

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

@Djipalo Junuz imaš negdje u Vojvodini malu firmu koja pravi razne amortizere. Rade ih čak i po mjeri. Proguglaj malo, ja se sad ne mogu sjetiti tačno ali znam da sam gledao njihov sajt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Vidim da si iz Ns, imas predstavnistvo firme koja pravi te amortizere preko puta Alba univerexporta samo su za kuhinjske elemente imeris duzinu i kupis. Za moju apriliju sam nasao duzinu isto u firmi koja prodaje kukice, kvakice za namestaj i kuhinjske elemente platio 10-tak evra ista marka amortizer kao sto je bio ugradjen, firma se nalazi na uglu Futoskog puta i bul. Slobodana Jovanovica ( ulaz iz Slobodana Jovanovica dvoriste sa vise firmi ali ima i ta za namestaj i okove)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
7 hours ago, Djipalo Junuz said:

Da li neko zna gde mogu da nadjem pneumatski amortizer sedišta za Burgman 400, 2008. g?

Nov originalni košta 80€, to mi je mnogo za takav ne mnogo značajan deo. Prihvatio bih razne alternative

Evo druze, ja kupujem kod ovih kineza sve i svasta, i mogu ti reci da su zavidnog kvaliteta... Narucis i stize za 20tak dana a nije skupo

 

WWW.WISH.COM

Browse our selection of burgman 400 and save up to 90% off retail.

ja sam mog bugija okitio samo tako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2028 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ево бр тел па их зовни

021 2285 706

Мио Амортизери

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400
On 6.10.2019. at 23:03, Partiota je napisao:

Imas lezaj u zadnjem tocku, ako je samo on nije strasno, imas tu u NS maksimalno korektne momke sa pristupacnim cenama delova

Pošalji neki kontakt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400

Dragi moji burgmanisti 

Počelo je..... Do proljeća biće gotovo :-), trebaće mi konsultacije već vidim sad ako neko ima viška donjih plastika 2007 god trebaće mi neka se javi dogovorićemo se. 

U maju sam ga preuzeo sa dosta potrošenih plastika.... izdržale su sezonu a sad krećem u ofanzivu. Odabrane boje .... Mat metalik plava i mat crna. 

 

IMG_20191129_200005.jpg

IMG_20191129_200022.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Matic 3m,peugeot 50 wrc,Aprilia scarabeo, Beverly 250, Burgman 400
pre 39 minuta, panta_kg je napisao:

Tu smo druze,sta mozemo pomoci cemo.

Lijeva donja plastika odmah da ti kažem makar i slupana da je mogu povariti :-) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 k8

Pozdrav braćosi, zna li neko gde bih mogao da pazarim gumice prednjih kocionih celjusti za 400cc, 2008? Zvao sam Markos u NS, trazi 28e za jedan disk i to ne za komplet set za reparaciju vec samo za dve gumice... Sve ostale radnje sto sam zvao nemaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja