Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

И напокон нормалан визир ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bravo fankeru stari odlicna masina, dobar posao, svaka cast.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Drugari ako moze pomoc, malo pre mi se skoro zapalio regler, kad upalim motor on se dimi kao lud.E sad zadnja dva dana sam osetio miris neke paljevine, i veceras poskidam plastike i reko da upalim motor da njusnem odakle dolazi miris paljevine kad se regler dimi.Pitanje zasto se ovo dogodilo zbog starosti reglera ili postoji neki problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Starost ima veze samo u nas obicne smrtnike, kod tebe tj regleru ic nista ne znaci tako da, imas neki problem na motoru.

Za pocetak razdzekaj regler, pa lepo ispitaj instalaciju pa opet lepo ispitaj regler......nema druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Proverio stator  sve tri faze ispravne po manualu i ne probija na masu,regler ispitan probila jedna dioda.Sad jel ima neko iskustva sa ovim kineskim reglerima po 11-12dolara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Imam ja.......ne uzimaj, traje kratko.

Imas cetiri opcije..... nov originalan, polovan, Zikin (Zika56) (posaljes tvoj, odradi, vrati ti nazad i samo montiras), Joskin (potrebno je povezivanje i busenje rupa na hladnjaku reglera radi montaze)........biraj sta ti zgodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Posle svih investicija u motor od kad sam ga kupio nemam pare za original,cuo sam se sa Joskom,ali sad si me zainteresovao sa Zikom vise bih voleo da bude u originalnom kucistu da ne busim i ne budzim nista. Moze kontakt od Zike56.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ko god je mislio da ce bolje proci ako kupi jeftiniji maxi......zajebao se u samom startu.

 

Nisam ni mislio polovan originalan vec npr od SW-a ali opet te ceka grumfovanje sa zicama, najbezbolnije resenje ti je da kontaktiras @zika56-u.....posaljes, odradi, vrati ti nazad i sve ti ostaje fabrika, nikakva povezivanja, prevezivanja, busenja i ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

To su Srpska posla prodao sam Lybertija za 750e i kupio Burgmana za 800e znao sam ja da nije savrsen kad sam ga kupovao ali da je bas toliki krs bio to nisam verovao.Kad sam otisao da ga kupim on ladan upalio na zub nema kapi dima na auspuhu  i to mi je bilo najbitnije.Video sam da je bilo padnuto sa njega gitovane plastike ali za star motor 16god to je valjda normalno.Probao ga vuce dobro malo trza pri kretanju reko sredicu,ubrazam pustim ruke sa kormana ne vuce ni u jednu stranu,brat sedne u auto i vozi iza mene kaze tragovi oba tocka idelani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Kupio sam ga u Bavanistu i do ispred kuce na 500m je radio savrseno i onda krecu problemi.ukupno 150km je presao bez problema,kao sto rekoh 500m pred kucom krece problem,puca,gasi se,trokira.Ustanovim da ne valja kapa kabel i svecica .Sve stavim novo pali radi kao sat,posle dva dana crkne cdi,guma od karb stavljena od cgreva za vodu,sve to promenim sa orginal delovima,kad potrosnja ulja abnormalna,na 300km nema ulja tj na minimu.uradim  generalnu nov klip,busen cilindar,uradjena glava komplet nov lanac i klizaci,novi dihtunzi i frajlauf,usput stavim obe gume miselinke nove narvno i lezajeve u tockovima.Nove gumice u cilindrima i kocionim kljestima ispolirani kocioni cilindri naravno nove plocice i sad koci kao metak.sredio kvacilo novi lezajevi,nove ferode obradjena korpa,nov kais.I onda Dzeki pojede sediste zamenim i njega i sad rikne regler jel ima jos nesto da me snadje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1550 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Kad sredis i regler.... Baci to na oglas i budi miran. :))) 

 

salim se,sve je to macka u dzaku i tako to ide sa kupovinom polovanjaka. Kad krenu voznje,zaboravices na to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Kakav crni oglas jos je samo ram ostao njegov sve sto je moglo promenio sam,tako da sada ostaje samo samo voznja bar se nadam.Do sad sam promenio preko 30 motora i nikad nisam najebao ka sa ovim skuterom,al se nadam da sad preostaje samo gorivo i voznja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lepo ti rekoh, ko god je mislio jeftino=dobro na kraju prodje baš kako si opisao, papreno sa izgubljenim zivcima.
Sto sam misljenja da si prosli motor prodao u dobrom stanju, tačan, bez bojazni da si nekog zavrnuo da bi uzeo lominu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Kakav maler mena tera,pa ovo vise nema smisla.Stigao regler kod Zike56 al nema nista od njega kaze covek Kineski je i manje je kuciste od orginala.Tako da mi treba neispravan regler ako neko ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja