Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ma opusteno druze ,ovi atlantisti uvek nadju neku manu bugiju(kao nizak)...mislim jeste on nizak ja sam jednom prilikom sa skvo-om pozadi prelazeci preko lezeceg zakacio stenderom,ali isto tako sa mojih 179-180cm meni je legao kao "budali samar".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

bem ti bre ove nase uvoznike i zastupnike i ovlascene servisere.....

jedino sto sam nasao od delova koji mi trebaju u originali su jedan komplet karika a dihtung glave i gumice ventila treba da cekam od 10 do 40dana...strashno0stabre.gif0stabre.gif1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Pozdrav ljudi...Da se samo javim prvi put u ovoj temi. Nadam se da cu kroz nedelju-dve kupiti mog Burgmana 400. Citajuci vase komentare shvatio sam da treba traziti model 2003+. Pa me samo zanima jel ima nesto na sta posebno da obratim paznju? Vise ljudi mi je eksplicitno dalo prednost Burgmanu u odnosu na Atlantic 500. Takodje ako znate nekoga ko prodaje Burgmana 400 u ok stanju, moze slobodno da mi pusti link ili broj, jos sam u procesu gledanja ponuda. Pozdrav za sve Maxi skuterase, pa da skoro popijemo neko pivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

nadam se da ces se prodruziti sekti ubrzo,i mislim da ti je dobar izbor...0takoje.gif

prvo kada gledas motor reci prodavcu da ga nepali pre nego dodjes ,znaci da bude hladan.kada upali neka se malo zagreje daj mu veci gas ako izbacuje tamniji dim onda troskari ulje,onda ga probaj i kreni sa sto manjim gasom ako trese ima neki problem sa kvacilom(ne mora biti veliki problem).kada pustis gas oslusni kada se motor smiruje zna da zalupka (varijator)probaj ga i pusti volan vidi da li vuce na koju stranu.vidi istrosenost plocica i diskova i naravno gledaj da nije padano sa istog...0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

to je ono sto bi ja gledao sada kada bi kupovao bugija

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Vise ljudi mi je eksplicitno dalo prednost Burgmanu u odnosu na Atlantic 500.

Nemoj da te cuju Atlantisti, gotov si :D

 

Prvo da ti pozelim dobrodoslicu na forum!

 

Izabrao si pravi motor (svaki ciga svoga konja hvali :D ). Salu na stranu, ja ga imam vec pune dve sezone, otvorio sam i trecu, i do sada nikakvih problema nisam imao sa njim, a lepo sam se navozao. Preduslov za to je da izaberes dobar primerak! Bez obzira koji motor da kupis, ako je lose odrzavan ima da se namucis oko njega.

 

Panta ti je rekao na sta otprilike da obratis paznju pri kupovini, al kad budes isao da gledas najbolje je da povedes nekog ko malo duze vozi Burgmana i dobro ga poznaje, on ce najlakse uociti eventualne mane na njemu.

 

Ti lepo kad nadjes nesto zanimljivo, javis ovde nama, dogovorimo termin, mi se svi iskupimo i zajednicki odemo da osacujemo motor!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

A šta ćeš, kude ljudi Atlantica dok ga ne probaju, i ja sam rekao da je ružan i da mu je kraj kao ormar. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

U pravu je bio moj drugar kad je rekao da cu ovde naci najbolje informacije sto se tice Burgmana. Nadam se da cu naci nesto u sledecih nedelju dve. Ako nadjem nesto u Bg, bilo bi super ako bi neko mogao da odvoji malo vremena da ode samnom cisto da pogleda motor ( podrazumeva se odvozenje, dovozenje,rucak u kafani po izboru i pivo naravno). Ne bih hteo da se zajebem u startu i da uzmem lose odrzavan motor. Hvala drugari jos jednom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

astrix1402, nisi napisao odakle si, Bgd ili ? Proslih dana sam za drugara jurio nesto pa sam video jednog solidnog Bugija, do koliko para mozes da se "ispruzis" ? Ovaj je 2005 i jeftin je, imam slike u velikoj rezoluciji...

 

P.S. Hebi ga, prodat...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

U Bg sam... ALi nije mi problem da za dobrog Bugija protegnem noge :) A sto se tice para, nalazio sam u oglasima od 1600 pa nagore. Neka gornja granica mi je 2000, kapiram da za te pare moze da se uzme neki solidan motor, mada ne bih se bunio ni da prodjem jeftinije. Idealno bi bilo da u te pare uklopim i servis i registraciju ( ovo pricam napamet posto nemam pojma koliko kosta servis za Bugija). U svakom slucaju hvala druze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

evo da se javi i osoba koja vam je nabacila bedu na vrat :D :D :D :D

Dobrodosao astrix na bjb, a vi ostali ga cuvajte i pomozite da na najlepsi moguci nacin upozna moto zivot kao i maxi skuterasa

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja