Jump to content

Moto Zajednica

Vulkanizeri u Novom Sadu ( za motore )

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

danas bio kod kedija, zavrsio montazu i balansiranje za 15-ak minuta. majstori su ok, pazljivi su, pogotovo kada su videli da su tockovi skoro ofarbani. nije problem da skinu tockove, ali cini mi se da im je laknulo kada sam rekao da sam doneo tockove. inace, montaza gume je 300 a balansiranje 500rsd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ja bio pre neki dan kod kedija da se raspitam i kažu sveukupna usluga skidanje ,vraćanje točka ,gume i balansiranje po točku 1000 dinara.Izgleda da su pojeftinili.Gazda mi kaže da nemaju prednji štender što je sramota ,nije on 1000 evra nego kače kanap na volan..Kedi postoji već preko 25 godina ,radi jako dobro pa bi mogao da kupi i štender.

Kaže ostaviš motor pa kat te pozovemo dodješ.Ja sam kod njih dosta godina još od devedesetih radio auto,gume optiku i bili su korektni doksve ide kako treba.Kad nešto zapne-čitaj neurade dobro onda krene ono klasično majstorsko ,nisam ja a ko je ,nezna se.To me je nateralo da odem kod drugog .

Majstori koji imaju desetak zaposlenih kao kedi ,koji rmbače non stop hoće da brljave jer kad vide kolki je red baš ih zabole.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

nisu pojeftinili.Sa obzirom da moraš biti oprezan ko u ratnom stanju ni tri moja dolaska nisu bila dovoljna.Prvi put u načelu sam pitao za cenu pre mesec dana.Cena 1000 sveukupno po točku.Pre neki dan sve isto,info od radnika ,danas kad sam došao da montiram pitam gazdaricu koja radi pre podne do dva sata -sve isto,Dok su završili počela druga smena došao gazda i cena je prilikom plaćanja 1300 po točku.Trebao sam odbiti da platim više od onog što su mi rekli pa nek ne dovodi u zabludu mušterije.Nije bilo nikakvih dodatnih radova osim što su mi montirali naopačke prednju gumu a na moju opasku da provere rekli su da je sigurno dobro.Kad je sve montirano na motor proveravo sam ja pa utvrdio grešku pa su morali da skidaju sve ponovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Evo da osvezim temu i prenesem jucerasnje iskustvo sa Kedi Novi sad.
Dosao ujutru da pitam za zamenu guma, jel treba da skidam tockove, kazu majstor koji radi motore dolazi danas posle dva i ne mora nista da se skida. Tako je i bilo, dosao, ostavio motor i momci uradili sve pazljivo, pitali me cak kakvi mi se balans tegovi svidjaju, sivi, beli itd. Decko koji je radio, kad god nesto nije bio siguran zvao je starijeg kolegu koji ocigledno ima vise iskustva.
Cena 3100 oba tocka sa zamenom ventila i balansom.
Sto se mene tice preporuka za servis i radnike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Takodje bio kod njih, preporuka ja zadovoljan.
Drugar pre par dana montirao obe gume nove I balansirao kod Srdanova, kaze ekstra sve. S tim da je nosio tockove samo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 18 sati, Borkosan je napisao:

Evo da osvezim temu i prenesem jucerasnje iskustvo sa Kedi Novi sad.
Dosao ujutru da pitam za zamenu guma, jel treba da skidam tockove, kazu majstor koji radi motore dolazi danas posle dva i ne mora nista da se skida. Tako je i bilo, dosao, ostavio motor i momci uradili sve pazljivo, pitali me cak kakvi mi se balans tegovi svidjaju, sivi, beli itd. Decko koji je radio, kad god nesto nije bio siguran zvao je starijeg kolegu koji ocigledno ima vise iskustva.
Cena 3100 oba tocka sa zamenom ventila i balansom.
Sto se mene tice preporuka za servis i radnike.

skočio standard pa skočile i cene pa pao standard

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
On 14.8.2009. at 22:40, motoras je napisao:

u ulici cara dusana je ovorena nova vulkanizerska radnja,vulkanizer koji skida tockove sa motora je pre svega motorista odnosno vozac suzuki bandita pa onda vulkanizer.U prodavnici pored skidanja tockova,demontaze i montaze,balansiranja guma i to sve sa masinama i alatima specijalno namenjenim za motocikle mozete kupiti i pete,sprejeve za lepljenje  guma na terenu i miselin gume za motocikle.Svaka preporuka za ovaj vulkanizerski servis.

Kako se zove taj u Cara Dusana?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 5 sati, Ns rider je napisao:

Kako se zove taj u Cara Dusana?

kedi

 

Pre 4 sati, Ns rider je napisao:

Da li zna neko tacnu adresu od Steva vulkanizera u Temerinskoj ulici

firma se zove vulkanizer žare i odma posle mosta sa desne strane posle temerinskog mosta

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: wr250

Danas bio za zamenu gume, ventila i balansiranje, poneo sve sa sobom u kolima. 

 

Prvo da napišem gde ne treba ići - Vianor u Temerinskoj. To mi je bilo usput pa reko sa svratim tu.. Planirao sam im ostaviti da zamene gume dok ja obavim sve što imam danas pa da ih u povratku pokupim.

Vrlo neljubazni, rekli su mi drsko ovim rečima MI TO NE RADIMO i bukvalno me izbacili napolje. Vidim imaju posla, menjaju se zimske gume na kolima, mislim se nećete me videti ni za kola a ni za motor u životu više...


Sledeća stanica Kedi. Takođe imaju posla ali skroz druga atmosfera. Rekoh šta trebam, da mi nije hitno i da ću se vratiti po gume kad obavim posao ali mi rekoše da sačekam, navodno brzo će biti gotovo. Tako je i bilo. Sve urađeno brzo i pedantno, od mene samo preporuka za njih, videćemo se sigurno opet.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Jel bio neko skoro u Kediju ili kod Žareta (Steve)? Zamena, balans, ventili.....kakva je cena, usluga, jel se zakazuje? Jel imaju one ventile "pod uglom"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Ja sam pre 2-3 meseca bio menjao gume u Subex-u (Telep, iza Shell-ove pumpe). Uslugom sam zadovoljan, odradili su pedantno sve. Treba dan - 2 ranije da zakazes. Demontaza/montaza, balansiranje, novi ventili (obicni) je izaslo ukupno oko 3000 din.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Kedi 1850, zamena ventila, njihova montaža, demontaža, balansiranje

 

Ako im ti doneseš mislim da je rekla 1300

 

Prijatni ljudi

 

Imao sam jedan kiks sa njima

Prošle godine, guma mi se izduvala i ja preparkiram auto sa parkinga do njih, i sad ja kažem jednom od radnika da mi naduva gumu, i hvatam se ja za novčanik, kad meni novčanik ostao u stanu, i ja pitam njega je l problem da ostavim auto i da odem po novčanik

 

Kaže ne možeš da napustiš radnju dok ne platiš

Ja njemu objašnjavam da ostavljam auto

Posle 5 minuta kaže on meni idi kod sekretarice

Ja odem tamo

Žena u čudu, kaže pa ne naplaćujemo duvanje guma

Ja se zahvalio, okrenuo, a meni auto na dizalici, krenuli da skidaju gume 

 

Ali sem toga sve super, preko njih mogu i gume da se naruče

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: V-STROM DL1000, VFR 800X Crossrunner, BMW R1200 GS LC

Odradio u subotu zamenu guma kod Kedija, lepo je sto rade i kasnije (do 20h) ali uglavnom kazu da se dodje sa motorom do 17h. Sve ukupno 3700din, ja sam dovezao motor i za dvadeset minuta je bilo gotovo. Zamerka jedino sto nemaju prednji stender pa se majstori snalaze kako moraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Malaguti Spidermax 500 GT

Da osvežim temu, treba mi balansiranje prednjeg točka za skuter Malaguti spidermax, zvao Srdanova, kaže ne skidamo točak i ne znam da li imamo odgovarajuću osovinu. Zvao Stevu, Temerinska, kaže ne radimo skutere. Zvao Motostars-Đole, Čenej, kaže dođi uradićemo.Cena 2000 din. Čekam da prestane kiša pa palim na Čenej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Malaguti Spidermax 500 GT
On 28. 3. 2023. at 18:05, ivica744 je napisao:

Cena je za skidanje tocka,balansiranje i vracanje tocka na motor?

Da

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL1000, Suzuki V-Strom DL650

Ja sam prosle godine takodje vozio motor u Kedi po preporuci kolega s foruma i odradili su korektan posao. Mislim da je tada jos 1700rsd bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja