Jump to content

Moto Zajednica

Pegaso 650 Strada

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Aprilia Pegaso 650 Strada

 

2006-aprilia-pegaso-650-s-15_800x0w.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

2007.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

Posedujem ga od maja prošle godine

 

3. Sta mi se dopada:

 

Pouzdan i ekonomičan agregat, kvalitetne i jake zlatne brembo kočnice, jedinstven izgled,  lakoća upravljanja, odlično ubrzanje, veliki display sa puno informacija (trip komp, dijagnostika, servisni interval), komanda za board komp na kormanu, relativno velika autonomija od ~300km, nisko sedište, prostor za sitnice na rezervoaru i ispod sedišta.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Mogao bi da ima malo više snage i 6 brzina, manje vibracija na visokim obrtajima, originalni dodatni vetrobran bi mogao da ima malo bolju zaštitu od vetra.

 

5. Moj utisak:

 

Motor široke namene, od vozikanja po gradu, preko divljanja po krivinama, do touringa. Odličan izbor za početnike zbog agregata i vešanja koje praštaju početničke greške. Kvalitet izrade i standardna oprema na zavidnom nivou čak i za mnogo skuplje motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2007 godište

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

imam ga pola godine, napravio 5.000 km

 

3. Sta mi se dopada:

Zanemarljive vibracije s' obzirom da je jednocilindraš. Dosta opreme (čak u nivou jednog putnog motocikla): bord kompjuter, prostor za dokumenta kod rezervoara, veliki prtljažni prostor ispod sjedišta... Dopadaju mi se i kvalitetni (za tu klasu) elementi ovjesa.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Zaštita od vjetra mu je možda i najveća mana, ja lično bih volio da ima i brzinu više i nešto više rezerve snage.

 

5. Moj utisak:

Unirvezalna mašina, izuzetno udobno sjedište i laka kontrola. Za cjenu motocikla dobije se adekvatna protivrednost (usudio bih se reći i više). Prva generacija (2005 i 2006 godište, prije blagog redizajna 2007 godine) ima par nedostataka koje su otklonjene u novijim modelima. (Npr. neki elektronski sklopovi koji su bili ispod sjedišta sada su izmješteni na ram spolja čime je postignuto bolje hladjenje istih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Road King

vozim pegasa 3 meseca (strada 2007).

sjajan motor.

mana je sto nema stitnike za ruke a naaaajveca mana je dosta skupa dodatna oprema, npr. koferi sa strane 450eur ......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kumanovo

1.aprilia pegaso strada 650 ,2007 godiste,prvi gazda

2.28000km za 4 godine

3.svestranost,potrosnja,odrzavanje,fun efekt i zvuk

4.previse fabrickih mana,brava,pumpa za benzin,nezne zvezde i sl. a i nema opravnih servisera.

5.Uh volim ga najvise na svetu,tolko je agilan i zabavan za voziti,mnogo lako se upravlja,na krivuljastim putevima mu nema ravne,a i za duze ture je sasvim solidan,2700km round trip bez nikakih problema i nesto posebnih zamora.za gradsku voznju je ZAKON .blago i iskreno ga preporucujem svim pocetnicima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2007 godište

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

imam ga pola godine, napravio 5.000 km

 

3. Sta mi se dopada:

Zanemarljive vibracije s' obzirom da je jednocilindraš. Dosta opreme (čak u nivou jednog putnog motocikla): bord kompjuter, prostor za dokumenta kod rezervoara, veliki prtljažni prostor ispod sjedišta... Dopadaju mi se i kvalitetni (za tu klasu) elementi ovjesa.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Zaštita od vjetra mu je možda i najveća mana, ja lično bih volio da ima i brzinu više i nešto više rezerve snage.

 

5. Moj utisak:

Unirvezalna mašina, izuzetno udobno sjedište i laka kontrola. Za cjenu motocikla dobije se adekvatna protivrednost (usudio bih se reći i više). Prva generacija (2005 i 2006 godište, prije blagog redizajna 2007 godine) ima par nedostataka koje su otklonjene u novijim modelima. (Npr. neki elektronski sklopovi koji su bili ispod sjedišta sada su izmješteni na ram spolja čime je postignuto bolje hladjenje istih.

 

U medjuvremenu napravio još 20.000 km na ovom mopedu i ostamjem pri ovom mom ranijem postu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2007 godište

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

imam ga pola godine, napravio 5.000 km

 

3. Sta mi se dopada:

Zanemarljive vibracije s' obzirom da je jednocilindraš. Dosta opreme (čak u nivou jednog putnog motocikla): bord kompjuter, prostor za dokumenta kod rezervoara, veliki prtljažni prostor ispod sjedišta... Dopadaju mi se i kvalitetni (za tu klasu) elementi ovjesa.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Zaštita od vjetra mu je možda i najveća mana, ja lično bih volio da ima i brzinu više i nešto više rezerve snage.

 

5. Moj utisak:

Unirvezalna mašina, izuzetno udobno sjedište i laka kontrola. Za cjenu motocikla dobije se adekvatna protivrednost (usudio bih se reći i više). Prva generacija (2005 i 2006 godište, prije blagog redizajna 2007 godine) ima par nedostataka koje su otklonjene u novijim modelima. (Npr. neki elektronski sklopovi koji su bili ispod sjedišta sada su izmješteni na ram spolja čime je postignuto bolje hladjenje istih.

 

U medjuvremenu napravio još 20.000 km na ovom mopedu i ostamjem pri ovom mom ranijem postu

druze,koliko si visok ,kako stojis sa dohvatanjem zemlje stopalima..ja sam 178 cm,jel mi nebi bio previsok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

druze,koliko si visok ,kako stojis sa dohvatanjem zemlje stopalima..ja sam 178 cm,jel mi nebi bio previsok?

 

Sigurno nećeš imati problem... Najniže sedište u klasi ubedljivo. Ja sam morao da kupim povišeno sedište da bih normalno sedeo sa svojih 193cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

hvala na odgovoru..zanimljiv mi je motor razmisljam da predjem sa mog maxi skutera aprilie atlantic 500 na vece tockove mada ima i maxi svojih prednosti..:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja