Jump to content

Moto Zajednica

Prvo BJB Kupanje!!!!!

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Super, taman sa Moto skupa u Pancevu skoknuti na kupanjac, a gdje rekoste da je to mjesto.  ??? ;D ;D ;D

sviđa mi se kako razmišljaš ;D

 

Hvala. ;) Trudim se.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Bio sam tamo sa Vladom. Plaza, okruzenje, priroda, domacin, cene, izbor hrane i pica, sve je extra. To je ustvari rukavac Dunava. Voda je extra cista. Moram da priznam da sam imao malu rezervu kada smo polazili, jer sam mislio da ipak Dunav nema sanse da bude tako cist, ali kada smo dosli tamo i kada sam video vodu, nisam mogao da verujem. Voda je skoro prozirna. Dunav je zapravo daleko. Vlada je otkrio zaista jedinstvenu lokaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Slike zaista obecavaju mnogo !!! Ja nazalast necu moci da vam se prikljucim zbog nekih obaveza ali verujem da ce se oni koji se odluce da idu provesti fenomenalno To vam  od srca i zelim  :) :) :) Ukoliko bude opet neka slicna tura neki drugi put ja sam rad da posetim to mesto !  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

      Prvo, ove radove sto ste videli na fotkama, bice zavrseni u roku od par dana ( posto im vreme nije islo na ruku )......a drugo, i jos vaznije, napisao sam da je od centra Gaja pa do nase plaze 5 km......s tim, da od tih pet kilometara dva su asfaltirana, a preostala tri nisu. Put je sasvim ok. Bez problema endurasi mogu tu voziti 50 km/h, dok drugari koji imaju malo zesce masine, morace malo sporije. Posto sam ja prvi, neka ne brinu  ;), preko 80km/h necemo ici ;D ;).........( ovo sam napisao da mi tamo ne prebacite kako sam precutao za tucanik  ;) !!!!!)

 

Aj samo stavi kako doci od Panceva do Gaja-Kupalista. ???  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Iz Panceva ides za Kovin, iz Kovina za Belu Crkvu....i prvo sledece mesto je Gaj,.....u centru desno (ima tabla),i nakon 5 km si stigao, ''Plaza Raj''.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

   Iz Panceva ides za Kovin, iz Kovina za Belu Crkvu....i prvo sledece mesto je Gaj,.....u centru desno (ima tabla),i nakon 5 km si stigao, ''Plaza Raj''.....

 

Hvala za info. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Internet

Bio sam tamo jednom kolima ali mi se cinilo da ima vise od 5km puta bez asvalta. Ako se neko seti neka pogleda kilometrazu. U neposrednoj blizini plaze se nalazi neka fabrika ili firma i to mi se nije svidelo. U blizini, u Kovinu, ima jezerce za kupanje koje je prilicno lepo a cene su prosle godine bile niske. Neka me ispravi neko ako se lose secam.

 

U Beloj Crkvi ima vise jezera. Mislim da tu nikome ne smetaju motoristi ali da svi koji odrzavaju/zakupljuju plazu traze da se kola i motori nalaze na parkingu. Taj deo Vracevgajskog jezera je sredjen za turiste po cenama i izgledu. Ja licno ne idem tamo bas zbog tih zabrana i fenseraja, ne zato sto nosim svoju hranu ili pice vec zato sto ne volim sto goste docekuju zabrane umesto da promet prave kvalitetom i cenom. Nebi se iznenadio da cujem da Rasa koji drzi taj lokal ne voli motoriste zbog ranijih skupova koji su bili pored kampa, ali na drugim mestima su motoristi uobicajeni gosti tim pre sto je Bela Crkva puna motorista. A nije redak slucaj da dvadesetak motorista dodje skelom preko Rama pa ljudi navrate i na jezero.

 

Na vecini uredjenih plaza postoje te stolice koje se iznajmljuju ali nisu obavezne.

 

Doci do vode motorom je moguce van sredjenih plaza i tu nema problema. Za prvi maj i sl. sve takve lokacije su pune.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 450 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Relativno cesto prolazim tim putem pa da dam neke naznake, ako uopste bude nekome interesantno.

 

Iskljucujem se obicno kod Vodnja sa autoputa, mada iz Mladenovca mogu doci i preko sela Dubone ali je losiji put a skoro neznatna razlika u km. Ko dolazi sa juga moze da se iskljuci i kod Ralje ili Kolara. Kod Ralje je industrijska zona za prilaz Smederevu i obilazi se grad, a kod Kolara se izlazi par km dalje od Vodnja.

 

LM, put od autoputa do Vodnja je korektan, skorije su sredili i cini mi se prosirili. Sledece selo je Petrijevo, takodje dobar put. Ovim putem se dolazi do raskrsnice sa putem BG-PO. Nakon prolaska raskrsnice, ulazi se u Smederevo. Kod same table na ulazu se nalazi crkva, neznam ime, moj drug iz detinjstva je oslikao Ikonostas, vredi videti.

 

Problem kroz sela Vodanj, Petrijevo i sam ulazak u SD je trotoar. U stvari nema ga, pa je to problem, ali ljudi su navikli da idu putem, te obratiti posebnu paznju na pesake. Kada se udje u SD, prati se glavni put i dolazi se do ulice kojom se prolazi pored bolnice. To je najjadnija ulica za voznju kojom sam ja vozio. Rupa do rupe, kao krpi se nesto ali ni nalik ulici. Pre bih vozio po sumi nego tuda, ali sta je-tu je. Ima i obllazak preko suda i opstine, ali nisam davno prolazio tuda. Kada se pored bolnice udje u skoro centar, na semaforu desno, a onda drzati desnu stranu jer je tu racvanje i sledeci semafor na kome treba nastaviti pravo (vise polulevo). Kada se dodje do sledeceg semafora, na znaku stoji Kovin 11 i skrece se levo. Tu se prolazi saobracajna policija, kvantas i DIS-ova velika prodavnica. Izazi se prema Kovinskom mostu.

 

Most je u OK stanju, tu se susrece sa onima koji su sisli sa autoputa u Ralji. Medjutim kada se predje most ide haos. Prvo: vonj koji je nepodnosljiv i u kolima, a kamoli na motoru. Drugo: asfalt. Definitivno jako opterecena saobracajnica kojoj treba detaljna rekonstrukcija. Toliko je istalasano da treba bas pazljivo voziti. Postoji raskrsnica kojom moze da se udje u Kovin pored secerane, ne preporucujem, nastaviti dalje put, proci NIS pumpu i neposredno pre OMV pumpe skrenuti poludesno (tu se moze naci sa onima koji dolaze iz pravca PA). Znakovi ka Beloj Crkvi vode iz Kovina. U delu gde je bolnica ima ogranicenje 40. Tu MNOGO vole da se stacioniraju marsovci, pripazite. Kada se izadje iz Kovina, jako brzo dolazimo do raskrsnice gde se pravo nastavlja za Deliblato i cuvenu pescaru, a desno je skretanje za BC i Gaj. Jedva 4km od raskrsnice dobrim drumom se ulazi u Gaj. u centru Gaja se lepo vidi putokaz za skretanje za plazu Raj. Davno nisam bio tamo, a bio sam kod iskopa sljunka na pecanju pre jedno 5-6 godina.

 

E, mozda je nekome ovo bilo korisno, mozda sam nekoga smorio, sta da radim. Mislio sam da treba podeliti saznanja, pogotovu za kvalitet druma i marsovce.

 

Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Pa ajde da vidimo na kraju koliko tacno ljudi ide, nisam video da je spisak dopunjen, tj da se bilo ko dopisao osim onih 5:

tako da evo i nas da dodam a u sledecih nekoliko dana bi mogli da se dopisu svi koji idu sigurno!

 

1.Vlada Afrika

2. Djomla

3. Milovan Hornet

4. Ios

5. Aky

 

6. Dexy +1

7. Boban (jobefett) +1

 

Bice super, frizbi, lopte, klopa, kupanje....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Bando moja, ovako stoje stvari,

  okupljamo se na ELP-ovoj pumpi posle Pancevackog mosta u smeru ka Pancevu od 9.30. Za one koji ne znaju, to je prva pumpa sa desne strane. Oko 10.00 krecemo!!!! Predlazem da ne nosimo nikakvu klopu, jer su mu cene sasvim pristupacne, ( meni je gazda rekao kako ja njegovu porciju gulasa nemogu da pojedem, sto i nisam bas siguran ), pogotovu ako se pre klope raspali neki sport......

  Nosimo, fudbal, loptu za odbojku, rekete za badminton, frizbi i sve ostale moguce sportske rekvizite. A, ako ste voljni da pravimo rostilj, nije ni to problem, samo da znam da bih uzeo koji dzakcic cumura.

    Ovde se dogovaramo, i iznosimo predloge. Imamo jos pet dana......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 450 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

1.Vlada Afrika

2. Djomla

3. Milovan Hornet

4. Ios

5. Aky

6. Dexy +1

7. Boban (jobefett) +1

8. Negro + Negrita

 

I da, slazemo se da su cene u kafanche OK, tako da rostilj mozemo da odlozimo za drugi put. Odlazem prodaju motora do posle vikenda  ;D

 

Mozemo da racunamo da se nalazimo u Kovinu u 10:30 na npr. OMV pumpi, ili cemo da se nadjemo u Gaju, to je jos nekih 10-ak do 15 km?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

( meni je gazda rekao kako ja njegovu porciju gulasa nemogu da pojedem, sto i nisam bas siguran )

 

Vlado druzhe , vidi se da te ne zna chovek : ;D ;D ;D

 

Da, i ja mislim da neme potrebe za roshtiljanjem..i ajde bre ljudi nema nas za fudbal shta vam je...

 

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

 

Da, i ja mislim da neme potrebe za roshtiljanjem..i ajde bre ljudi nema nas za fudbal shta vam je...

 

 

foxy i ja ćemo frizbi samo da nekako stignemo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

1.Vlada Afrika

2. Djomla

3. Milovan Hornet

4. Ios

5. Aky

6. Dexy +1

7. Boban (jobefett) +1

8. Negro + Negrita

9. Veve + Lela (nocenje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Evo i ja da se prijavim, ali sa rezervom znacu u petak! Nagovaram i Misu-pei-a da dodje  samo nismo mi bas za fudbal bolji smo u tamanjenju iznetog na astal!!Ako se stvari poklope vidimo se :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 450 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Evo i ja da se prijavim, ali sa rezervom znacu u petak! Nagovaram i Misu-pei-a da dodje  samo nismo mi bas za fudbal bolji smo u tamanjenju iznetog na astal!!Ako se stvari poklope vidimo se :-)

 

Ma ko prica o fudbalu, to je za zaludjenike. Mislim da ce mokra voda i astal u `ladu da nas prikuju za cevape i ostale poslastice. Fudbal smo izuzetno orni da - posmatramo.  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Problem... Ljilja i ja necemo moci ni da ga posmatramo, iskrsla nam obaveza u Bg, i to moramo kolima daidemo. Verovatno i na skup u Pa idem kolima, jer mi je glupo da se vracam kuci po motor :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 450 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Kakav je to problem, vise mesta za ladno pivo i ostale bahanalije...

 

Salim se, autom u Bg i Pa i ako hocete na kupanjac u Gaj, a motor u srce.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja