Jump to content

Moto Zajednica

Prvo BJB Kupanje!!!!!

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Vlado svaka ti cast  ;D ,inicijalna kapisla je  najvaznija! Ako dozvole obaveze idemo ja i moje dve drage  8), a u zamrzivacu imam kilo nekog mesa iz Leskovca taman bice dobrih cevapa...Fudbal ne igram ali navijacemo i bodriti nase! A i gledanje u dalj nije losa disciplina  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

 

Kako mi se čini, u organizaciju ovog skupa obavezno uključiti i hitnu pomoć. Izgleda da će se igrati totalni fudbal! ;D

  Nece nam trebati hitna pomoc, jer svako od nas ima ''prvu pomoc'' na makini, a sa nama bice neki (neke), koji-e idu u medicinsku skolu.....a ako je povreda teze prirode....tu je i jezero :D;):D

 

 

a one koje su zavrsile medicinski fakultet idu ako poloze za A do tada (16.06. su testovi, a 24.06. voznja)

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

 

... jedna slika iz okoline Smedereva ,jer smo u povratku isili preko smedereva i meni se taj put cini mnogo interesantniji nego preko Panceva

 

aj što nije interesantno nego može da bude opasno ići kroz Pančevo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zvuci sjajno... =) Ukoliko bude bilo posle 26. Juna (imam brdo ispita do tada, za redom i bez predaha), racunajte i na jednog svezeg bajkera da vam se pridruzi... Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

      Drugari,ovako stoje stvari.....sto se tice naseg prvog BJB kupanja, tu nema dileme, idemo na jezero na ceo dan. Ali....moracemo da odlozimo put iz vise razloga,....krajem Juna je organizovana voznja za Kosovsku Mitrovicu i mnogi nasi drugari ce zeleti da odu tamo....

.....dalje, po vremenskim prognozama za vikend pre toga se najavljuje 20 stepeni, sto i nije neka temperatura za kupanje,.... i ostaje nam sledeci vikend, koji tek nije za kupanje.

      Dalje, kontaktirao sam ljude iz uprave belocrkvanjskih jezera, i malo im nije jasno sta mi to hocemo. Misle da je to moto-skup, i ne dopada im se ta ideja. Tako da cu ja prvo otici tamo, porazgovarati sa ljudima, videti sta nam nude, ponecu foto-aparat slikacu nase mesto, okacicu na Forum slike, tako da vidite sta vas ceka,....tj gde idemo.

    Pre nego sto odem, na ovom mestu cu napisati kada idem, pa ako je neko zaludan nedeljom, mozemo da se provozamo u ''izvidnicu'' do jezera. Propusta, ne sme da bude ni jedan.....i onda cemo se dogovoriti za datum. Jedno je sigurno, u Junu ne idemo jer je i vreme bez veze,a i voda je hladna....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

...

      Dalje, kontaktirao sam ljude iz uprave belocrkvanjskih jezera, i malo im nije jasno sta mi to hocemo. Misle da je to moto-skup, i ne dopada im se ta ideja. Tako da cu ja prvo otici tamo, porazgovarati sa ljudima, videti sta nam nude, ponecu foto-aparat slikacu nase mesto, okacicu na Forum slike, tako da vidite sta vas ceka,....tj gde idemo.

    Pre nego sto odem, na ovom mestu cu napisati kada idem, pa ako je neko zaludan nedeljom, mozemo da se provozamo u ''izvidnicu'' do jezera. Propusta, ne sme da bude ni jedan.....i onda cemo se dogovoriti za datum. Jedno je sigurno, u Junu ne idemo jer je i vreme bez veze,a i voda je hladna....

proverite i Šaransko jezero

a Vračevgajsko je zakupljeno na 99 godina i definitivno R.I.P.-ovci ne prave tamo skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Sta bi bre za pvo kupanje, ima li ga ili ne?

Koji datum< kada se i odakle krece?

Ja cu da pomzazem oko rostilja IMAM iskustva ne boj se!!!

 

Ajde malo precizniji da budete.......

 

JA SAM ZA I IDEM!!!

 

+1naravno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

      Drugari,ovako stoje stvari.....sto se tice naseg prvog BJB kupanja, tu nema dileme, idemo na jezero na ceo dan. Ali....moracemo da odlozimo put iz vise razloga,....krajem Juna je organizovana voznja za Kosovsku Mitrovicu i mnogi nasi drugari ce zeleti da odu tamo....

.....dalje, po vremenskim prognozama za vikend pre toga se najavljuje 20 stepeni, sto i nije neka temperatura za kupanje,.... i ostaje nam sledeci vikend, koji tek nije za kupanje.

      Dalje, kontaktirao sam ljude iz uprave belocrkvanjskih jezera, i malo im nije jasno sta mi to hocemo. Misle da je to moto-skup, i ne dopada im se ta ideja. Tako da cu ja prvo otici tamo, porazgovarati sa ljudima, videti sta nam nude, ponecu foto-aparat slikacu nase mesto, okacicu na Forum slike, tako da vidite sta vas ceka,....tj gde idemo.

     Pre nego sto odem, na ovom mestu cu napisati kada idem, pa ako je neko zaludan nedeljom, mozemo da se provozamo u ''izvidnicu'' do jezera. Propusta, ne sme da bude ni jedan.....i onda cemo se dogovoriti za datum. Jedno je sigurno, u Junu ne idemo jer je i vreme bez veze,a i voda je hladna....

Pa rece ti covek, citaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Danas smo Djomla i ja otisli sa podmlatkom, u ''izvidnicu'' do bele Crkve......obisli jezera, i vratili se  ne obavljenog posla. Razlog i fotke zbog cega ne bi isli tamo, videcete sutra na ovom mestu. Ali,.....nasli smo jedno lepse mesto, blize Beogradu od Belosrkvanskih jezera, gde je retko ko od nas bio.....tako da ce ipak doci do kupanja, o kome smo pisali jos u Aprilu.....

  Slikali smo to mesto i napravili gomilu fotki.......izvestaj i slike sutra,....i jos nesto,...mesto je stvoreno za sator, sto znaci, predlazem da idemo  u subotu, nocimo i vracatimo se sutradan, normalno, ko hoce i kome se svidi.....

    Mislim da ce vam se dopasti.....ali o svemu sutra....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Drugari, ovako ide prica,

    Stigli smo do jezera, i sam pogled na gomilu kamp- prikolica mi je govorio da tu necemo biti dobrodosli. Mesto je zaista ''fensi'', sve ja novo i bas izgleda prelepo, ali kao i sto sam predpostavio, nije im se svidela ideja da ih posete tridesetak ''motorasa''. Motore ne bi mogli da ostavimo unutra, nego van kampa, i da postujemo pravila ponasanja u kampu. Obratite paznju na upozorenja koja se nalaze na svim stablima u kampu, i zaista su na vrlo vidljivom mestu.......Djomlai ja smo usaglasili stavove, pojeli po pasulj, i napustili kamp.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Nase mesto gde cemo ici na prvo BJB Kupanje se nalazi manje od 70 km od Beograda. Idemo do Panceva, pa Kovin, pa Gaj....u centru Gaja  idemo desno i nakon 5 km dolazimo do odredista.....

  Nas domacin Milos ce nas sacekati, uputiti u hladovinu gde cemo ostaviti motore, i pravac plaza.....mozemo i fudbal da raspalimo pre rostilja...a na istom tom mestu gde cemo da igramo fucu, tu cemo da postavimo satore, normalno ko je raspolozen da prenoci...

  Ako ima ribolovaca medju mojim drugarima, neka ponesu pribor, jer ulovljeni primerci su veliki....

  Slike ce vam reci vise od reci, a ako se necega jos budem setio, napisacu...

  Datum je 18.07, i poci cemo sa ELP-ove pumpe u 10.00.....e da, ko se bude odlucio da ide, neka samo dopise da li ce da prenoci,zbog kolicine hleba koja nam je potrebna za dorucak ( npr. tri jaja, ili omlet sa sirom 100 dindzi!!!!!)....nadam se da ce vam se dopasti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Mesto se zove ''Plaza Raj'', najblize mesto je Gaj......drugari, ovo nije moto skup. Idemo da se odmorimo, druzimo, kupamo, klopamo.....obecao sam gazdi da necemo praviti problema, tako da bi i drugi put dosli tu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Super, taman sa Moto skupa u Pancevu skoknuti na kupanjac, a gdje rekoste da je to mjesto.  ??? ;D ;D ;D

sviđa mi se kako razmišljaš ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Vlado,

 

ovo izgleda mnogo bolje......ne mogu da dochekam 18...

 

P.S. Nemojmo samo od silne zhelje za tim fudbalom da zaboravimo loptu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

      Prvo, ove radove sto ste videli na fotkama, bice zavrseni u roku od par dana ( posto im vreme nije islo na ruku )......a drugo, i jos vaznije, napisao sam da je od centra Gaja pa do nase plaze 5 km......s tim, da od tih pet kilometara dva su asfaltirana, a preostala tri nisu. Put je sasvim ok. Bez problema endurasi mogu tu voziti 50 km/h, dok drugari koji imaju malo zesce masine, morace malo sporije. Posto sam ja prvi, neka ne brinu  ;), preko 80km/h necemo ici ;D ;).........( ovo sam napisao da mi tamo ne prebacite kako sam precutao za tucanik  ;) !!!!!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja