Jump to content

Moto Zajednica

Prvo BJB Kupanje!!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Dovla, tebra kad ce kupanje? ::)

 

Gde je ono tvoje jezerca koje si spominjao? Vreme je da pocnemo da trazimo adekvatnu lokaciju .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Lokacija ima kolko hoces..

Samo smo mi i vreme kilavi..

Dve bjb vikend voznje su otkazane..

Sad za vikend je Kepo Kotlina..Predivno istripovan dogadjaj..

Ipak je najbolje kada se noci bar jednu noc! A tek 2-3 :)

Tako je opustenije..a i malo me nerviraju ljudi koji bi odmah nazad..

No mi sve to razumemo, radi ko sta hoce.. dok ne ugrozava drugoga i sve ok ..

Raspisah se, ali jos sam pod utiskom mz skupa u Kisacu..Zbog usrane prognoze, puno ih nije doslo..a vreme je bilo idealno..Takodje lokalitet je zanimljiv i vrlo upotrebljiv..

Ali dosli ludaci iz Slovenije, Hrvatske, Madjarske..Covek ima gold winga a dosao 600km na mz-u!

Ima tema o tome, nego Vlado cinimi se da nismo odradili ni prvu turu sa prve stranice?

Ide i relly i di sve udenuti?

Sto se tice onog jezerceta, nalazi se otprilike preko puta table Lazarevac.. Mogli bi samo zamoliti naseg ministra za turizam i putovanja :) gosn. Lajka..da baci okce i malo udari neku fotkicu..I vidi sljaka li objekat.. Mada moze i izvidnica odavde neki suncani radni dan...

Dovindzenja :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

      Nemoj tamo Bato, zivota ti....pa to je 50 metara od Ibarske magistrale! Treba nam nesto manje ''urbano''...... U neki od narednih vikenda otici cu opet do Gaja, tamo gde smo bili prosle godine....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ma mesto je skroz kul, iako je blizu magistrale..Kao neka mini Ada..Moracu da sliknem..i da obidjem Lajka ;D

 

Gaj je opusten a sta je sa B.Crkvom? Tamo bar imaju da se biraju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Jezero na slici je strava. Voda je tirkizna i nema nikakav miris. Milina jedna. Travica potsisana i sve je picnuto za primer. Uvek sam ZA Belu crkvu . Nek samo bude nedelja ili dvodnevno druzenje jer mi blagajnica radi svaku subotu pa da bi mogli da idemo together u nedelju ujutru :)  Za povratak preporucujem put ka Vrscu, skretanje levo za Uljmu, pa za Pancevo. R-ovi ce da vriste od srece. :)

 

      Nemoj tamo Bato, zivota ti....pa to je 50 metara od Ibarske magistrale! Treba nam nesto manje ''urbano''...... U neki od narednih vikenda otici cu opet do Gaja, tamo gde smo bili prosle godine....

 

 

HAHAHA  stvarno nemoj Bato zivota ti :)  Bio sam jednom prilikom bas sa Salalatralalajkom tamo. Lepo je , ali je kao neki bazen. Mora da si snimio neke snajke tamo. :)  Raj u Gaju ili BC su extra destinacije i bice uvrscene u best holyday places na Travel chanellu  hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jezero na slici je strava. Voda je tirkizna i nema nikakav miris. Milina jedna. Travica potsisana i sve je picnuto za primer.

 

AKo Nesa kaze da je neko mesto OK, onda verujte da je zaista tako! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Jezero na slici je strava. Voda je tirkizna i nema nikakav miris. Milina jedna. Travica potsisana i sve je picnuto za primer.

 

AKo Nesa kaze da je neko mesto OK, onda verujte da je zaista tako! :)

 

HAHAHA  pazi ovog Tralalajka koji mi nikada nece oprostiti Resavu pa me naveo u Kucajske planine, a lepo sam ga pitao kakav je put, mogu li skuterom, pa sam se vratio sa pola srafova i 10 kila blata u Bgd.  A sad mu diram u njegovo prelepo jezerce  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja