Jump to content

Moto Zajednica

Prvo BJB Kupanje!!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Do sada smo imali BJB okupljanja, BJB voznje, BJB izlete, BJB sastanke....a ja predlazem da po prvi put imamo BJB kupanje...

  Izabrao sam drugu polovinu Juna, dan nedelja, vreme mora biti do jaja bez iznenadjenja (praticemo prognozu), krenuli bi sa ELP-ove pumpe, prve pumpe posle Pancevackog mosta u smeru ka Pancevu. Polazak npr u 9....idemo do Belocrkvanskih jezera, nesto manje od 100 km od Beograda....opustene voznje, treba nam do tamo nesto vise od sata....

  Ja cu sa moje strane da ponesem: rostilj velicine 50x40cm, jedan dzak cumura, nesto zaledjenog mesa, dve koka kole, plasticne tanjire i plasticne case, za sve (pribor nam ne treba jer imamo prste), jedno cebe, i trideset veza luka sa pijace....ne znam kako, ali to moram da spakujem na Afriku....

  Svako od vas ce poneti: par virsla ili par kobasica ili bilo koje zaledjeno meso. Meso mora biti zaledjeno, jer ce se taman otopiti do tamo....nesto za pice, npr jednu koka kolu, dva piva, kisela....jedan hleb,... neku prostirku, peskir ili cebe gde cemo se izvaliti posle krkanja...

  Dakle, po dolasku na odrediste, parkiramo masine, malo protegnemo noge....svo pice sakupljamo u jedan ili vise dzakova, spustamo u jezero da bi pre upotrebe imali adekvatnu temperaturu. Hleb sakupljamo i kacimo na neku granu da ga ne bi dohvatile kojekakve bubice i musice....

  Idemo dalje, raspalimo na male golice, npr Endurasi protiv ER- ovaca. Ukoliko se moje kolege slazu, da im damo dva gola prednosti, ;) poluvreme tri a igramo do sest. Druga grupa moze da pici odbojku, a treca vaterpolo....

  Za to vreme ja cu da se zrtvujem , i zajedno sa vasim lepsim polovinama spremacu rostilj....jedna bajkerka ce da sece hleb, druga ce da pravi salatu, a jedna ce da pakuje meso koje ja budem skidao sa rostilja....znam da mi nece biti lako da na 30 stepeni pecem toliko meso, ali nema veze...

  Po zavrsenim sportskim aktivnostima, kupanje.... i pocinje klopa....vadimo pice iz jezera...i udri...posto se najedemo, izvalimo se ko prasici na vec pripremljene lezaljke....

  To ce vec biti pred vece i krecemo polako nazad. Taj put do jezera u Beloj Crkvi ima par fantasticnih pravaca, asfalt je izmisljen, i zamolio bih drugare sa zestokim masinama da pripaze ako budu resili da odvrnu gas....

  Eto, ja sam predlozio.....imamo dovoljno vremena da se dogovorimo o svemu......tog dana mora biti lepa voznja, kupanje u jezeru i krkanje mesa sa rostilja.....a za ostalo se snadjite ;).....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

  Taj put do jezera u Beloj Crkvi ima par fantasticnih pravaca, asfalt je izmisljen, i zamolio bih drugare sa zestokim masinama da pripaze ako budu resili da odvrnu gas....

 

ja po taj put prolazim 2, 3-put svake godine, znaci autoput mu nije ravan,

tesko da ce R-asi moci da mu odole (keva cepa tu auto 160..  :P)

 

Jezero je extra  :) necemo zazaliti tolki put, jedva cekam

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

dobro .. ko hoce nek igra fudbal, peca, pece rostilj ... a ja cu jedem! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

I'm in. Ako ne mora da se pliva  ;)

 

U stvari koliko su duboka ta BC jezera, jel mož da se frlja picigin? (dobacivke s malom lopticom).

Svaka cast Profesore. Ovo se ne propusta.  ;). To je ta generacija. Zajebata.

  Sta kazes Profo za kombinaciju, a....stvarno smo "nezgodna" generacija.....a sto se tice jezera, mislim da ih ima osam, vecina ih je sredjena i imaju lepe plaze i tuseve na plazama......ja cu gledati da odem tamo koji vikend ranije i da pripremim sve, da nam sve bude pri ruci, rostilj, plaza, tusevi a i da nam motori budu na oku......tog dana ne smeda bude propusta......Bela Crkva toliko motora nece nikada videti odjednom.....znaci, usluga mora da bude " na nivou"......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

  Sta kazes Profo za kombinaciju, a....stvarno smo "nezgodna" generacija.....a sto se tice jezera, mislim da ih ima osam, vecina ih je sredjena i imaju lepe plaze i tuseve na plazama......ja cu gledati da odem tamo koji vikend ranije i da pripremim sve, da nam sve bude pri ruci, rostilj, plaza, tusevi a i da nam motori budu na oku......tog dana ne smeda bude propusta......Bela Crkva toliko motora nece nikada videti odjednom.....znaci, usluga mora da bude " na nivou"......

moglo bi na Šaranskom

(slika je "pozajmljena")

post-6100-12879028490695_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Racunajte i mene.

Bio sam vec 2-3 puta na kampovanju na glavnom jezeru u Beloj Crkvi i jednom na moto skupu.

 

Jezera su odlicna, voda je uvek topla, kamp je extra... ma ne znam sta vise reci, odlicno mesto za okupljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Moja prva ozbiljnija voznja bivsim skuterom bila je do Bele crkve i njenih jezera...Bio sam na glavnom, urbanom koje mi nije nesto leglo, ali me bas ovo jezero na slici - odusevilo. Voda tirkizna, da covek ne veruje.Milina jedna. Uvek sam za tu voznjicu , pogotovo jer  se ide kroz Pescaru .

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Na fotografiji koju je postavila Poison girl je Vračevgajsko jezero, inače je za svaku preporuku, mi smo tamo dva puta kampovali po dve nedelje. Voda je toliko čista da se graniči sa vodom za piće.

 

Koliko ja znam, Bela crkva ima sedam jezera, ali je ovo, po meni, najlepše, a i motoristi iz Bele Crkve su izuzetni domaćini i kada nije moto-skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

uf ako bog da zdravlja i srece junacke moze se desiti da do tada budem fully operational (dozvola + motor + oprema)

ondak bi i ja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Na fotografiji koju je postavila Poison girl je Vračevgajsko jezero, inače je za svaku preporuku, mi smo tamo dva puta kampovali po dve nedelje. Voda je toliko čista da se graniči sa vodom za piće.

 

Koliko ja znam, Bela crkva ima sedam jezera, ali je ovo, po meni, najlepše, a i motoristi iz Bele Crkve su izuzetni domaćini i kada nije moto-skup.

a vidim ja nešto mi nije tu kako valja ;D

poslednji put sam danju na vračevgajskom bila davno...

na nekom sajtu nađoh ovu sliku potpisanu sa šanansko

u svakom slučaju do juna ima vremena za odluke ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

    Do sada smo imali BJB okupljanja, BJB voznje, BJB izlete, BJB sastanke....a ja predlazem da po prvi put imamo BJB kupanje...

   Izabrao sam drugu polovinu Juna, dan nedelja, vreme mora biti do jaja bez iznenadjenja (praticemo prognozu), krenuli bi sa ELP-ove pumpe, prve pumpe posle Pancevackog mosta u smeru ka Pancevu. Polazak npr u 9....idemo do Belocrkvanskih jezera, nesto manje od 100 km od Beograda....opustene voznje, treba nam do tamo nesto vise od sata....

   Ja cu sa moje strane da ponesem: rostilj velicine 50x40cm, jedan dzak cumura, nesto zaledjenog mesa, dve koka kole, plasticne tanjire i plasticne case, za sve (pribor nam ne treba jer imamo prste), jedno cebe, i trideset veza luka sa pijace....ne znam kako, ali to moram da spakujem na Afriku....

   Svako od vas ce poneti: par virsla ili par kobasica ili bilo koje zaledjeno meso. Meso mora biti zaledjeno, jer ce se taman otopiti do tamo....nesto za pice, npr jednu koka kolu, dva piva, kisela....jedan hleb,... neku prostirku, peskir ili cebe gde cemo se izvaliti posle krkanja...

   Dakle, po dolasku na odrediste, parkiramo masine, malo protegnemo noge....svo pice sakupljamo u jedan ili vise dzakova, spustamo u jezero da bi pre upotrebe imali adekvatnu temperaturu. Hleb sakupljamo i kacimo na neku granu da ga ne bi dohvatile kojekakve bubice i musice....

   Idemo dalje, raspalimo na male golice, npr Endurasi protiv ER- ovaca. Ukoliko se moje kolege slazu, da im damo dva gola prednosti, ;) poluvreme tri a igramo do sest. Druga grupa moze da pici odbojku, a treca vaterpolo....

   Za to vreme ja cu da se zrtvujem , i zajedno sa vasim lepsim polovinama spremacu rostilj....jedna bajkerka ce da sece hleb, druga ce da pravi salatu, a jedna ce da pakuje meso koje ja budem skidao sa rostilja....znam da mi nece biti lako da na 30 stepeni pecem toliko meso, ali nema veze...

  Po zavrsenim sportskim aktivnostima, kupanje.... i pocinje klopa....vadimo pice iz jezera...i udri...posto se najedemo, izvalimo se ko prasici na vec pripremljene lezaljke....

   To ce vec biti pred vece i krecemo polako nazad. Taj put do jezera u Beloj Crkvi ima par fantasticnih pravaca, asfalt je izmisljen, i zamolio bih drugare sa zestokim masinama da pripaze ako budu resili da odvrnu gas....

   Eto, ja sam predlozio.....imamo dovoljno vremena da se dogovorimo o svemu......tog dana mora biti lepa voznja, kupanje u jezeru i krkanje mesa sa rostilja.....a za ostalo se snadjite ;).....

 

A Djurdjevdan ??? Nista j`el. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Bio par puta kampovao bez greske.Lepo je i glavno i  Vracev gaj jezero a o putu netreba trositi reci, kao na filmu.Samo jedno pitanje ako igraju endurasi  vs r-ovci sta da radimo mi  sa kruzerima,da ponesemo klikere?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Bio par puta kampovao bez greske.Lepo je i glavno i  Vracev gaj jezero a o putu netreba trositi reci, kao na filmu.Samo jedno pitanje ako igraju endurasi  vs r-ovci sta da radimo mi  sa kruzerima,da ponesemo klikere?

 

covece mi ce da budemo sudije  ;D (a klikere cemo poneti za svaki slucaj  :D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja