Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R750 2006-2007

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Suzuki GSX-R750 2006-2007

 

gsx-r750_2006_rhf_blue_rhf_700p.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

 

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

2008 (model 2007)

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

7000km

 

3. Sta mi se dopada:

 

Snaga, udobnost (za svoju klasu), zastita od vetra (opet, za svoju klasu), voznost, stabilnost, zavrsna obrada.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Far je suvise slab, deo rezervara od plastike komplikuje stvari, izgled ne odusevljava previse, on-off odaziv na gas na niskim obrtajima.

 

5. Moj utisak:

 

Susta suprotnost prethodnoj generaciji. Izuzetno user-friendly, ima velikih margina za greske. Da se razumemo, ovo nije motocikl za pocetnike, razvoj snage je zestok, pogotovo u visim obrtajima. Polozaj je zadivljujuce udoban i dozvoljava i duze ture. Motor je stabilan u krivinama i dovoljava vrlo kasna kocenja, korekcije i razna "vrpoljenja" u nagibu. Nervira grub odziv na gasispod 5000rpm.

Pravi izbor za "vikend trkace" medju nama koji traze prakticnost medju perfomansama.

 

Detaljnije na:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=22169.0

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2006.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Godinu dana, oko 1000 milja ( 1600 km )

 

3. Sta mi se dopada:

Izgled! Secam se da kada je izasao te 2006. bio definitivno za mene najlepsi motor ikada proizveden! I nakon 14 godina i dalje dizajnom i kolor semom parira novijim motorima. Koliko je popularan u USA govori to da sam ga prodao po ceni koju sam trazio za samo 19h od kad sam postavio oglas!

Motor se odlicno vozi, kratak je, upravljiv, odlicno ubrzava, precizan na skretanju, kontrolna tabla je super odradjena ( poseban plus za pokazivac stepena prenosa ), mali je potrosac ( ali stvarno ne trosi s obzirom na 750 cc i 150 ks ), dobra zastita od vetra, nogostupi za vozaca su podesivi u 3 polozaja, sedista su dosta udobna, ne greje mnogo, zvuk samog agregata je meni fantastican. Posebno mi se dopada to sto moze da se vozi kao auto, na 3-4 hiljade obrtaja, lagano da se kruzira u uspravnom polozaju u 4-oj ili 5-oj, a da opet na malo dodavanje gasa motor odlicno ubrza i nije potrebno vracati ga u nizi stepen prenosa ( pricamo o normalnoj gradskoj voznji gde se prati tempo saobracaja ). Naravno, preko 8-9k obrtaja pokazuje sasvim drugo lice i ispucava snagu veoma dobro, sve do blokade.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Far - uzas! Kao da vozis na pozicijama. Stavio sam kvalitetna LED svetla - isto. Kocnice su slabije u odnosu na performanse motora, svakako trebale bi biti bolje ( nekako su mekane, svako i malo ostrije kocenje zahteva dobro dodavanje zadnje ).  Zvuk fabrickog auspuha "ne postoji", na manjim brzinama se cuje agregat, na vecim nista. Servo motor klapne auspuha ume da pravi probleme i da zbog toga pali FI lampicu, ali je i to lako resivo. Mali motor za gabaritne vozace - to je i jedini razlog zasto sam ga prodao. Ako ste visoki preko 185 cm i imate 100+kg, tesko da cete sebe pronaci na ovom motoru. I tesko da cete moci jasno da vidite retrovizore ako imate malo sira ramena.

 

5. Moj utisak:

Manje vise sam sve napisao pod stavkom 3. Motor je stvarno odlican, povozan, ume da oprosti greske, odlicno se obara, vuce iz svih stepena prenosa ( doduse, trazi saltanje u manju s vremena na vreme ako hocete da odrzite vecu brzinu kretanja, pricam o brzinama 200+ km/h ), po meni idealan izbor u tom cenovnom rangu za vozace kojima treba motor za gradsku voznju, a da opet mogu i da izadju van grada i malo da "povilene"

 

 

 

unnamed2.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja