Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT250-16

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Drugari, da li neko zna gde bi mogao da nadjem kompletno grlo

za sijalicu u shtop-svetlu. Znachi meni treba samo onaj metalni deo u koji ide sijalica.

Ovi u top shop motorsu nemaju to kao pojedinachni deo , nego samo celo stop-svetlo

koje btw koshta 1900 din .

 

Jbg ja mislim da ces tesko to naci, uzmi od necega i nabudzi. A mozes i da ledalizujes stopaljku. Ili kupi za

200-300 din, ono kockasto stop/pozicija/migavac svetlo sto ljudi stavljaju na traktore i prikolice i iz njega izvadi to grlo...

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Poz

Jedno pitanjce u vezi sa amortizerima.

Da li pasuju neki drugi i kvalitetniji amortizeri na ovo moje chudo?

Ovi su bash loshi i mnogo mi motor skache, pa ako neko ima ideju.

Sa neke Hondice mozda ili tako neshto....

:):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Drugari ima li negde da se vidi -kupi zadnji nosač za kofer - naslon za suvozačicu :zbunjen: od vaših kingroudova ili nekog sprinta čopera :zbunjen:

kraj ovog mog V3 je skoro čoperski pa nebih da cimam Arakisa da pravi ako ima da se kupi negde u BG... :stabre: Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

ko u Beogradu popravlja kineske motorcikle,konkretno interesuje me za moj motor Kinroad 150-16

Probaj s mojim drugarom Bokijem na Crvenom Krstu je,znam da je za kineske skutere doktor pa ga pitaj za motor, 060/3747951.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац

Здраво сви .

Код мене проблем , за који нисам видео да се никоме десио .

Наиме , пукла су ми три завртња од четири , који држе задњи ланчаник за фелгу ,па чак и Сегер што држи ланчаник као осигурач .

Слике у прилогу :

Има ли неко идеју , зашто се ово десило ?

Друго питање је : једна од ових гума у фелги је се разлокала , те сад она хилзна унутра има пуно луфта .

Како да санирам овај проблем?

dsc05513.jpg

dsc05515.jpg

dsc05512.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

To se meni desilo na Princu 125cc ima u temi o njima.

Reshenje je jednostavno. Naruchish nove silen blokove zadnjeg tochka, nove shrafove i seger osigurach.

Ja sam to uradio preko mastehnika koji su zastupnici za Princa i nisu bili neshto mnogo skupi, mislim oko 400din komad i nisu kineski nego im neka firma kod nas radi. Samo proveri dali je isti promer. Ujedno ih pitaj i za shrafove poshto su jako specifichni i ne mogu da se nadju u prodaji. Jedino da odnesesh kod strugara da ti napravi. Seger mozesh da nadjesh bilo gde u bolje snabdevenim radnjama sa shrafovskom robom. Samo izmeri prechnik osovine na koju ide i uzmi broj manji za svaki sluchaj.

Sa srecjom i naoruzaj se strpljenjem .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kinroad 250-16

Nadam se da je prava tema.. Interesuje me neki zvanicni servis (ako ima u BG) za Kinroad motore.

Potrebno je da servis ima delove, zna da radi :) i da izdaje racun za delove i usluge.

 

Desilo mi se da mi je neki idiot udario motor pre 4 meseca (taman je trebalo da ga prodam) i njegovo osiguranje treba da pokrije troskove. Tada sam se cuo sa serviserom u Pazovi (063/8586622, Taske) i sve je bilo prakticno dogovoreno, ali tada nisam imao zapisnik policije, pa nisam bio u zemlji, itd. Sada mi se niko ne javlja ni na broj TopShop motors (3113-559), ni na broj tog servisera.

 

Da kazem i da je potrebna zamena barem zadnjeg blatobrana i oslonca za levu nogu, verovatno i bar jednog zadnjeg migavca. Izgleda da je i akumulator stradao prilikom udarca/pada. Ja sam dobro :), nisam bio na motoru u trenutku udarca.

 

Dakle, svaka pomoc u pronalasku servisera je dobrodosla. Takodje i iskustva sta raditi u slucaju da uvoznik/distributer i servis vise ne postoje.

 

 

NE TREBA. :) Uspeo sam da dobijem servisera iz Pazove, nadam se da ce biti sve u redu.

Promenio član canic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац

Здраво свима.

Купио бих силен блокове задњег точка од Мастехника из Новог Сада.

Имам Кинроад ХТ150, па бих узео од њиховог Принца.

Јел неко зна, да ли одговарају то јест, да ли пашу ови резервни делови?

Хвала свима...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Potreban difuzor ( guma usisa ) za agregate od 250ccm Dupli karburator. ( ili možda može i od 125 ) pa ako neko ima nek se javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Pozdrav ljudi ja sam puzao po ovom forumu vec neko vreme ali kao neko ko nikad nije imao motor bilo mi je glupo da bilo sta pisem ili komentarisem.

 

ALI , doslo prolece i resio da kupim motor. Danas sam naleteo na jednog prijatelja koji bi mi prodao bas Kimroad motor ali kako sam bio zaludjen oko cinjenice da cu ga kupiti zaboravio sam da ga pitam koji je kimroad. Nisam ga pitao i zbog cinjenice da ima odredjenih zdravstvenih problema pa mi je bilo i malo trulo da ga smaram oko motora.

 

Ne znam osecam se malo glupo ali postavicu sliku i voleo bi vlasnike i ljubitelje ovih motora da mi kazu da li je motor na slici xt250 ili pak neki sa manjom kubikazom. xt125 ili kako vec. Razlog zasto ne mogu da saznam to u skorije vreme jer covek ide na operaciju i to ce sve trajati sa oporavkom oko 2 nedelje a ja moram da pocnem da trazim drugi motor ako taj nije od 250 kubika. Poveci sam covek pa mi treba nesto na cemu necu biti kao Hulk Hogan na magarcu.

 

vrxB0Ob.jpg

 

Hvala puno jos jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja