Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT250-16

Recommended Posts

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pozdrav,

 

auu, ne volem da se ponavljam, ali jos jednom SVAKA CAST!

Nema na cemu, stvarno sam se trudio  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

na cemu tacno NEMA NA CEMU?

Nisam se zahvaljivao :)

 

...ai znam da nema na cemu...cak i da se jesam zahvaljivao :)

 

Nista, samo napred dalje, kilometri ane tastarture, lep je dan da bi se sedelo uz racunar....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pozdrav,

 

na cemu tacno NEMA NA CEMU?

Nisam se zahvaljivao :)

 

...ai znam da nema na cemu...cak i da se jesam zahvaljivao :)

 

Nista, samo napred dalje, kilometri ane tastarture, lep je dan da bi se sedelo uz racunar....

 

 

Nemoze sad, mora ulje da iscuri posto je puno benzina :)

Ja sam ovo za tastaturom u pauzi od motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ajde baci sliku da vidimo i ako moze iz vise uglova taj far,bas me zanima kako mu cuci taj traktorski.

Ne vidi se razlika,jer smo menjali samo ogledalo,a samo kuciste je ostalo fabricko.

A da li bolje svetli nego ranije,to bih i ja zeleo da cujem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

E posto vecina bar ja tako mislim,bi volela da ubaci halogenke na nase kineze mogli bi ste da postavite temu kako ste i sta uradili.To sa staklom kako ste napasovali i kakko ste "uglavili" halogenu sijalicu u to kuciste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

slazem se sa slayerom...

hajde ljudi govorite kako ste to odradili i kako svetli, ove nedelje mi stize motor moram to i ja da napravim  :)

sorry za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

DZoks,sto ne napises gde si kupio tu foru sa traktorskim socivom ;)

 

 

Tu foru sa traktorskim farom sam cuo na Prvom kineskom okupljanju...... jedna mala pticica mi rekla ;)

Zato i sluze ti skupovi, pogotovo ovi ciljani....

 

Ajde baci sliku da vidimo i ako moze iz vise uglova taj far,bas me zanima kako mu cuci taj traktorski.

Ne vidi se razlika,jer smo menjali samo ogledalo,a samo kuciste je ostalo fabricko.

A da li bolje svetli nego ranije,to bih i ja zeleo da cujem :)

Cim budem uspeo da se malko provozam odmah cu dati utiske , naravno po marku....

 

a slike koliko danas cu vec okaciti......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

 

Tu foru sa traktorskim farom sam cuo na Prvom kineskom okupljanju...... jedna mala pticica mi rekla ;)

Zato i sluze ti skupovi, pogotovo ovi ciljani....

 

a slike koliko danas cu vec okaciti......

 

Moze li malo detaljnije objasnjenje, sa kojeg traktora, da li je novo ili polovno, gdje ima za kupiti ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja sam cuo od ivana da moze da se ubaci far (socivo i staklo) od traktora (fergusona)  i da se

preko dodatnih reglere (valjda se to tako zove ) moze ubaciti H4 sijalica (kao kod tebe u africi)

A za to koji je far i kako je reseno moze Joska da nam kaze detaljnije  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Pa imao sam kuci neki far od traktora,koji sam trebao montirati na isti dok sam ga imao.Kupio sam ih na najlon pijaci od rusa.Za koji je tacno traktor to ne znam,ali je dimenzija bila bas prava.

Nego Dzoks,kako svetli to cudo? Nikako da odgovoris,a bas me zanima!I ne radi se o reglerima,nego relejima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Joska, odgovorio bih ja davno ali nikako da zahvatim malo noci pa da kazem kako izgleda.

Ovako preko dana izgleda super (vidim se u kolima ispred, presijava, sto do sada nije bio slucaj)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Iskopao sam i neke slike sto sam slikao kod Joske dok je caprkao

 

mzlSM_slika017.jpg

 

i ovo je osposobljavanje fara :)

 

3PerZ_slika018l.jpg

 

a sa kratkim svetlima svetli ovako

 

i9BUD_slika025.jpg

 

a sa dugi ovako

 

HYz7J_slika026y.jpg

 

nadam se da sam vam pomogao, koliko toliko....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Izvinjavam se zbog losijeg kvaliteta slika ali nisam imao drugi aparat osim telefonski  ;D

 

Joska jos jednom fala (i sledeci put dolazim da mi namestis ove diode u obrtomeru i brzinomeru)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Vidis na slikama kako mi svetli na volanu samo levi pokazivac a ovaj veliki u sredini i desni nista

 

Nisu diode nego sijalice, lako se namesta. Mozda je neki kontakt u pitanju od onih kablova, ali i to se lako namesta.

 

Skini stare ako su pregorele, proveri oznaku i kupi iste takve u nekoj auto prodavnici.

 

Mada mi sumnjivo da ne rade obe, ako je taj slucaj onda je verovatno drugi problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ma ne verujem da je nesto ozbiljno,resicemo sigurno.

Moze i sutra tokom celog dana,ili u subotu,ali sam posle 3 zauzet.U nedelju me nema ako ce biti lepo vreme  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Tu foru sa traktorskim farom sam cuo na Prvom kineskom okupljanju...... jedna mala pticica mi rekla ;)

Zato i sluze ti skupovi, pogotovo ovi ciljani....

 

a slike koliko danas cu vec okaciti......

 

Moze li malo detaljnije objasnjenje, sa kojeg traktora, da li je novo ili polovno, gdje ima za kupiti ?

 

Far kupis nov u prodavnici delova za traktore.Obratis paznju da ti daju prednji far za osvetljavanje puta,a ne onaj koji obično stavljaju traktoristi pozadi,da osvetle plug.Koštao je nov 400 din,jesenas.Crn je,metalni,okrugli,ima jedan nosač,iz njega ti treba samo sočivo,ostatk pokloniš nekom traktoristi.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  da ne otvaram novu temu ovde cu malo da offujem.imam jedno pitanje pa neka mi odgovori onaj ko zna,a verujem da ima takvih.

  elem.krenem veceras kuci iz jednog ozloglasenog kafica,usput diplomatski izbegnem dve,tri tuce i sednem na motor.upalim ga,ubacim u prvu,pustim kvacilo a on ne krece,probam sa svim brzinama a on isto.pogledam,nije spao lanac.prima gas ali kao da je na leru.nema veze u kojoj je brzini.jednostavno je u mestu.

  nadam se da dzoks nece zameriti sto pitam u njegovoj temi,sta bi moglo biti.ako iko zna neka pomogne.unapred zahvalan.a posto je dzoks upoznao uglavnom sve probleme kineza nadam se odgovoru.

  a urednici da ne prebace ovu temu ako nije problem.jos jednom hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

  da ne otvaram novu temu ovde cu malo da offujem.imam jedno pitanje pa neka mi odgovori onaj ko zna,a verujem da ima takvih.

   elem.krenem veceras kuci iz jednog ozloglasenog kafica,usput diplomatski izbegnem dve,tri tuce i sednem na motor.upalim ga,ubacim u prvu,pustim kvacilo a on ne krece,probam sa svim brzinama a on isto.pogledam,nije spao lanac.prima gas ali kao da je na leru.nema veze u kojoj je brzini.jednostavno je u mestu.

  nadam se da dzoks nece zameriti sto pitam u njegovoj temi,sta bi moglo biti.ako iko zna neka pomogne.unapred zahvalan.a posto je dzoks upoznao uglavnom sve probleme kineza nadam se odgovoru.

  a urednici da ne prebace ovu temu ako nije problem.jos jednom hvala.

Ne vidim problem da ne napravis novu temu, uostalom motor nema ni jednu dodirnu tacku sa kruzerima o kojima je bilo rec.

 

Probaj da naglo pustis kvacilo, mozda je tu nesto zaglavilo ili malo pritegnes sajlu pa onda. Oseti li se pod nogom da si ubacio u brzinu?

Jeli davao neke znake da nesto nije u redu pre toga, ponasanje, zvuci, da li se desilo u toku voznje, pre voznje, posle voznje...

 

Ovo je ono sto bih ja probao da mi se tako nesto desi, nemam pojma sta bi moglo da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  nista se pre toga nije desavalo.znaci parkirao,sedeo jedno dva sata u lokalu i kada sam krenuo upalim ali nikako da uhvati brzinu.ni jednu.onda ,posle njakanja od jedno pola sata uhvati prvu,ali samo na pun gas i pola kvacila.tako sam i dosao kuci.sta bi moglo biti?

  ujutro cu videti da li je isto tako pa ako jeste otvaram temu za pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja