Jump to content

Moto Zajednica

Prvi moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2009'

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Jel sve sto mogu da pojedem :D?

 

 

 

 

 

 

Sve i vise od toga ,evo ja ti obecavam javno kad dodjes kod mene na dorucak moze da pojedes sve sto vidis u pekari plus desert. ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ako budem u Srbiji u vreme odrzavanja relija, idem sigurno. Naravno da vodim i lepsu polovinu, uvek je lepse u dvoje. :)

 

Inace, sve mi se svidja, svaka cast na relaciji kao i na ceni za ucestvovanje.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Ja sam skoro 90% siguran, ali ne smem jos da se prijavim jer ne znam kad mi tacno padaju ispiti :(

 

ne podsecaj :'( Da pisemo peticiju da se promene ispitni rokovi, sve padaju kad ne treba ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

  • Pozdrav,
     
    nema na čemu, taman posla.
     
    Ipak, da napomenem da je glupom tehničkom greškom u download sekciji koja još nije kompletna na sajtu, postavljena dokumentacija za prijavu u pogrešnom, tačnije .pdf formatu, ali meni se na PP ili na lancia88@gmail.com može svako obratiti da mu pustim na mail dokumentaciju dok ne rešimo, najverovatnije već sutra/prekosutra taj problem.
     
    Procedura prijavljivanja je sledeća:
     
     
    1. Skida se prijavna dokumentacija
    2. Popunjava se i šalje na mail ams@bjbikers.com
    3. Zatim se taj zahtev obrađuje, za one koji idu u šator odobrava se odmah dok se za ostale radi simulacija smeštaja prema zahtevu i onda im se dostavlja odgovor šta je na raspolaganju uopšte po danima. Kome odgovara, taj može da uplati odmah potom iznos. Za svaki dan će važiti srednji kurs NBS na dan uplate da se zna koliko se uplaćuje, a biće objavljen i primer ispunjene uplatnice. Po proknjiženju uplata, učesniku se javlja da je dobio mesto i saopštava mu se broj na Reliju koji je dobio. Ukoliko bude neslaganja oko raspoloživog smestaja, nudimo uz doplatu smeštaj u nekim de-luxe hotelima (ovo je mahom opcija za strance koji su već pitali za tako nešto), a ako ne budemo mogli da nađemo odgovarajuće rešenje, biće prilike na nekom narednom Reliju. Zbog toga se ne uplaćuje odmah već tek po odobravanju da ne bismo imali grešaka.
    4. Čim se uplati, šalje se potpisana dokumentacija na fizičku adresu, i to je nezavisan postupak ali moramo imati svu tu dokumentaciju kod sebe u momentu startovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Makedonija

Свака част на уложеном труду у организацији,само мислим да заинтересованост за овај рели сигурно че бити велика,па нече бити довољно места за све.Зато Вас молим да ми кажете како се врши уплата из иностранства,на пример Македоније.Поздрав ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

mislim da bi ste trebali da na naslovnu stranu ili cak na jos neko udarno mesto postavite baner sa linkom na http://www.bjbikers.com/reli2009/ - link se sada prakticno nalazi samo u jednom od postova a tema je vec presla na drugu stranu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Upravo sam emajlirao Lanciu, pa da popunim prijavu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Ja sam prijavu preporučeno poslao poštom, samo mi treba račun i iznos koji treba da uplatim, mada sam telefonski dobio obećanje da će račun biti poslat, nisam još ništa dobio na mejl  ??? >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sve su sugestije na mestu. Postoje razlozi za ovako "stidljivo" reklamiranje Relija, a to je uglavnom zbog toga sto u ovom, a posebno u nekim ranijim momentima odredjene stvari jos uvek nisu bile potvrdjene. Verovatno je njihovo resenje blizu i pretpostavljam da je vreme za snazniju kampanju. S tim u vezi izradjuje se trenutno dopunski materijal za stranice posvecene Reliju i cim bude podignut prvi deo (prva dva dana jer materijal za druga dva dana stize tek 3.maja), ici cemo na kompletnu promociju kakva i dolikuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ja sam prijavu preporučeno poslao poštom, samo mi treba račun i iznos koji treba da uplatim, mada sam telefonski dobio obećanje da će račun biti poslat, nisam još ništa dobio na mejl  ??? >:(

 

Ja nisam dobio jos nista? Cekam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

svima koji su mi poslali zahtev na mail sam odgovorio u istom danu dokumentacijom. Jedini Zoran je sa adresom zema1, a i na taj mail je poslato. Treba proveriti da li ima filtera za gmail.

 

Vazi za sve, uvek u istom danu, a najcesce odmah, saljem dokumentaciju za prijavu tako da ko god ne dobije, slobodno me kontaktira na PP ili ovde napise da intervenisemo. Pretpostavljam da bi do sutra mogli ponovo biti normalni .doc fajlovi podignuti na sajt u download sekciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Pozdrav,

Jedini Zoran je sa adresom zema1, a i na taj mail je poslato. Treba proveriti da li ima filtera za gmail.

 

Mislis li na mene?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, mislio sam na Tebe, ali sada smo, nadam se, uspesno obavili taj deo jer Tvoj mail nisam imao do malopre, a ovaj mail koji sam pomenuo samo znaci da ce se na Reliju ipak voziti najmanje dva Zorana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Pozdrav,

 

da, mislio sam na Tebe, ali sada smo, nadam se, uspesno obavili taj deo jer Tvoj mail nisam imao do malopre, a ovaj mail koji sam pomenuo samo znaci da ce se na Reliju ipak voziti najmanje dva Zorana :)

 

Jedan od mnogih!

Da sve je O.K.

;-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Evo sad mi je poštar vratio preporučenu pošiljku koju sam sa pratećom dokumentacijom uz prijavu poslao na adresu Jurija Gagarina 144, kaže nema broja stana.Molim organizatore da što prije objave spisak dospijelih prijava ! Sada ću poslati prijavu mejlom (mada sam je poslao) naravno kada mi valjanu dokumentaciju lancia88 pusti na mejl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ja sam poslao u PDF formatu E-mailom! Cekam odgovor i instrukcije za placanje. Potvrdu korektne prijave.

;-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Imaš, poslao sam ti danas u vezi dokumentacije i odgovorio si mi, hvala, poslao sam prijavu mejlom, sutra šaljem poštom ostalo - vozačku, saobraćajnu, zeleni karton, ličnu, izjavu. Pozdrav i vidimo se  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja