Jump to content

Moto Zajednica

Prvi moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2009'

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Fenomenano, svaka cast.  Ajde da cujemo malo i komentare "inostranih" gostiju.  Svak cast jos jednom.

Jako malo ih je na forumu.

P.S.Mokla i TomoB-a računam u domaće, to se valjda, podrazumeva  ;)

Ja sam ih prisvojila  ;D Toliko pozitivne energije kao kod njih dvojice nisam nigde do sada srela. KRALJEVI! :)

 

I naravno, nedostaju mi nasi Slovenci iz grupe, posebno Joze i drugarica koja vozi svoj motor, ali je krenula sa suprugom , a on je izgubio na pumpi, ali tu je bio nas Mokl i pomogao dami u nevolji  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Pozdrav ljudi, evo sad sam sa aparata skinuo slike na com., treba da ih smanjim i komplet ih stavljam. Pozdrav za sve učesnike, organizatore i ljude koji su nas dočekivali u mjestima domaćina. Poseban pozdrav za RED GROUP - BRZE GONZALESE -  Mario, Tijana, Milan, Jasmina, Monkl, TomoB, Jasminko, MC Srem - ci & MC srem - kinje, Ivan Pablo, Igor XT (Yugi Moto GX), Dexterr (Žmigavac ti radi !!!) & MIKA  !!!!!!!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Evo dodjoh do kompa... Jedva ;D

 

Ko je vas poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti ;D ;D ;D ;D

 

Sreca, sreca, radost, uzivancija.

 

Sve su grupe grupe, al` siva je familija ;)

 

Hteo bih da se zahvalim svim clanovima sive grupe /stalnim i letecim/ na savrsenoj disciplini, drugarstvu i predivno provedenom vremenu.

 

Jutros sam morao da idem motorom do Sopota, prvo sam zatrubio, a vas nema... Prazno mi je bez vas. Hvala vam sto smo se upoznali. Gledam u retrovizeore, nikog iza mene... Opet praznina. Parkiram se sam, gledam da li ima mesta za sve vas... Ima na trotoaru, ali i u srcu.

 

Cestitam vam, bilo je divno, idemo dalje, putevi su pred nama. Polako, kako samo vi to umete ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Beli, rastimovan ti taj aparat, kasni mu sat za jedan dan. :)

 

Sto se relija tice, meni je puno srce. O ovom reliju razmisljamo i mastamo vec godinu ipo dana, ali smo se ove godine prihvatili zadatka i dali sve od sebe da bude sto bolje. Ima dosta prostora za napredovanje, ali je za prvi put ispalo cak bolje od ocekivanja, barem mog... Toliko osmeha i pozitivne energije na jednom mestu i toliko dana, prosto da covek zaboravi na sve sumorne stvari iz 'civilnog' zivota... :)

 

Hvala svima koji su dosli, hvala sto ste nam ukazali poverenje da vas vodimo kroz puteve Srbije i svi zajedno odigramo valcer nasim motorima... Bice narednih relija, ali prvi uvek ostaje u secanju kao nezaboravan, pogotovo kad ovako sve dobro ispadne. Hvala vam sto se svi bez pitanja prihvatili svoje vodje grupa, redare i koncept grupa uopste. Imao sam tokom puta utisak kao da smo na ekskurziji, kao da smo iz istog razreda samo podeljeni u 5 odeljenja... :D

 

Bilo je fenomenalno i nezaboravno. Hvala vam svima na tome!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ah taj reli...

Sta reci sto vec nije receno. Prosto divno. Cak i posle celog danasnjeg dana, mome uzbudjenju nema kraja. Ceo dan i pored ogromne guzve na poslu, onako na brzinu, pokusavam kao ukratko da ispricam ljudima kako je bilo na reliju, ali mi neide. Jednostavno ova prica trazi da se preprica u detalje. I tako danas sa gomilom ljudi i prodje mi ceo dan, a nista uradio na poslu nisam. A i kad uzmem da nesto radim ja se vratim na ovu temu da vidim sta ima novo. Ko se javio, ko je okacio slike i tako to... Slike cu sad da propustim kroz comp da se srede pa ih stavljam kasnije.

A sad deo gde bi trebao da se zahvalim... , ali kome? Moram SVIMA. Svi ste bili fantasticni.  Posle ove ture mogu da stikliram jos jednu stvar sa spiska: "...STA JOS NISAM PROBAO U ZIVOTU..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

Evo dosao je red i nesto Makedonci da kazu.

Reli je bio fantastican. Kao prvo, organizacija je bila na visokom nivou. Vidi se da su organizatori i svi sta su ucestvovali oko organizacije relija, dali  bukvalno sve od sebi za ovaj reli, jer sve je funkcioniralo fenomenalno. Kao tacku dva bih morao napomenuti da su i sami ucesnici bili dosta korektni i  postovali sva  pravila relija. Jedina nasa greska je bila sta nismo produzili sa vama od Kopaonika, ali duznost je danas rano zvala za posao. Opet cu reci, Makedonci su se stvarno dobro proveli i HVALA svime sta su doprineli tome.

 

Dosta gnjavim, znamo svi da je reli bio odlican. Idem sad i ja da pricam  ljudima moje impresije oko relija.

 

Pozdravi svima i vidimo se sigurno i sledece godine.

 

P.S.

A slike, bice ih puno, samo da ih sredim malo  :)

 

 

    i542971_DSC03593.JPG

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Makedonci, prijatelji velikog srca veliki pozdrav za sve vas i dobrodosli ste kad god pozelite. Drago mi je da ste se lepo proveli, jer je nama sa Vama bilo fenomenalno. Vidimo se , ako ne pre , onda u Septembru na vasem reliju, obavezno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg
Jao ljudi kakav dogadjaj! Bili su u Prokuplju i otisli za djavolju varos. Kroz grad policijske sirene, onda 5min grmljavine motora, kola se sklanjaju sa strane a ja kao dete od 5 godina. Samo je falila Titova limuzina i on da nam mase  Smeško . Verovatno je u njegovo vreme ovako docekivan. Nema coveka koji se zadesio u gradu a da nije stao da pazljivo proprati kolonu.

Zatim su se svi zadrzali oko sat vremena u centru grada. Svi dobro raspolozeni. Vreme je idealno za voznju mada pri polasku je par njih obuklo kisne kombinezone. Upoznao sam se sa par ljudi i utisci su odlicni. Sledece god idem pa makar tad jos uvek vozio tdr125. Ko nije krenuo a mogao je mnogo se zaj...o. Imam utisak da su pola motorista stranci. Evo par slika od mene. Imam ih dosta pa ce biti mnogo da stavim sve. Nadam se da ce i neko iz sledecih gradova da slika i prenese nam utiske.

 

Ja sam ti se pentrala malo na motor  ;D ;D ;D Tj. oma' sam ga prepoznala, ali bio si pre mesta gde smo parkirali. Posle me dr. bane zvao da mi pokaze TDR kad ono tvoj i takooo ja sam ga uzurpirala na jedno 15 min i pozirala Caticu - crnamrlja  ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

Sta da kazem??? Necu da trabunjam ali svima, ama bas SVIMA jedna velika ama bas najveca HVALA

Strashno ste drushtvo!!!

 

P.S. Nisam poneo fotoaparat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

tesko je opisati sve utiske a da to ne bude preopsirno ili da bude iskreno a ne i pateticno

 

dok je reli trajao, nisam shvatao koliko mi zapravo sve to prija, uprkos nekim malerima

 

ljubica je po cenu bolova u vratu istrpela sto sam na nekim deonicama u stopu pratio nase veoma brze prijatelje iz Slovenije iako TDM nema neku narocitu zastitu od vetra... :)

 

kad podvucem crtu, imao sam vise srece nego pameti, plavu grupu su cinili redom odlicni vozaci, 

iako sam im bio redar, ja sam od vecine njih mogao da ucim kako se vozi motor [sto sam i radio, da budem precizniji :)]

 

kolege NeshaXX i Gremlin su ljudi kojima bih bio wingman bilo kad i bilo gde, i tu nemam sta vise da dodam

 

i na kraju, kako sam vozio na kraju druge grupe, cesto sam na sporijim deonicama bio u kontaktu sa policajcem koji je predvodio trecu grupu pa bih i njega ovde pozdravio, sramota me sto sam zaboravio kako mu je pravo ime

i on i njegove kolege zasluzuju veliko hvala za sve!

 

 

i jbg, ocigledno nema leba bez patetike

 

jutros krenem na posao, fale mi nasi slovenci, gremlin i nesha da me pozuruju, yamaha da mi popije ulje zbog jurnjave, sunce da me preznoji pod jaknom, grlo da me grebe od dranja i piva prethodne noci, noga da me boli posto sam upao u saht, nema glupe pumpe u nedodjiji gde imamo stajanje deseti put u toku dana, sljunka da me isprepada u krivini....

 

samo glupa guzva na putu do posla, prva brzina, druga, koci, semafor...

 

idemo dalje i veliki pozdrav svima!

 

prvi rucak i suncanje, zaboravih lokaciju, Dunav cini mi se :P

IMG_1409th.jpg

 

 

Tvrdjava Golubac

IMG_1414th.jpg

 

 

 

IMG_1422th.jpg

 

 

Svemirska BJB policija vrsi rutinsku kontrolu  ;D

IMG_1428th.jpg

 

 

Pogled sa vidikovca na dunavski tesnac

IMG_1433th.jpg

 

 

Riblja corba u Kladovu

IMG_1436th.jpg

 

 

Rostilj majstor Soko

IMG_1450th.jpg

 

 

Zen  8)

IMG_1451th.jpg

 

 

Desant na tvrdjavu Felix Romuliana

IMG_1468th.jpg

 

 

Gremlin i Ljubica hodaju po ivici dok ja posmatram sa bezbedne udaljenosti  :P

IMG_1475th.jpg

 

 

 

IMG_1484th.jpg

 

 

Pogled iz sobe hotela Ambasador u Nišu

IMG_1489th.jpg

 

 

Devil`s own Ljubica

IMG_1515th.jpg

 

 

Katarina daje izjavu za lokalne djavolske medije

IMG_1519th.jpg

 

 

Trpeza slovenacke veceri

IMG_1531th.jpg

 

 

Rtanj madness

IMG_1538th.jpg

 

 

I za uspomenu, slika sa nasim omiljenim plavcem

IMG_1556th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Stvarno je lik narednik Nikolic - Teča, bio je predvodnik moje grupe zelenih, veliki zajebant i vozi kao zmaj, u nekim trenucima sam ga jedva pratio kad naidju krivine, posle uspori i kaze "morao sam malo da mu ga dam po gasu" :) Na jednoj krivini mu je proklizao motor, bio je na ivici pada, posle toga se smirio ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

Zaboravio sam da pohvalim Karlosa sa skuterom i da mu se zahvalim sto nam je omogucio da uzivamo u svim carima koje se kriju u krivinama Kopaonika.Covek je nosio nas ranac na ledjima od Kopa do Beograda.Ma,svima hvala,svi su bili strava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto ste svi potpuno odusevljeni i svi ste odjednom sve zaboravili, potsecam izvesne da se u euforiji niko nije setio da pohvali Kuma koji je neke spasao od ostanka na pumpama, kukuruzima, nedojincima i ostalim lepotama. Nadam se da je izvesnima jasno da se razume i u motore i

u kamione i da se usput ipak mnogo toga kvarilo i da je sasvim opravdao svoj polazak a svoju kotizaciju je platio kao i svi. Da, i vec ste zaboravili sta smo vam sve prevukli i vozali kako je kome padalo na pamet. U jednom trenutku se nije videlo nista od gomile svega sto je svima smetalo. Hvala Miri na majici.

post-5759-12879037526147_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Deepest bow za Kuma Raleta iliti Ratkotruck-a, direktora logistike i servisa koji je sve kvarove uspeo da sanira na licu mesta, cak i potpuno iskrivljenu felnu posle sudara i pada u Kladovu.

 

Kum Ratko je svakako jedan od najvaznijih karika u lancu organizacije i sve je odradio za medalju.

 

Srecom, ja se za vreme relija sa njim nisam mnogo vidjao posto me je motor da kucnem u drvo sluzio bez ikakvih problema.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja