Jump to content

Moto Zajednica

Dodajte model vašeg Dukatija na spisak!

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ako se vas model motora ne nalazi vec u ovom podforumu, ovde treba da navedete podatke o svom motoru (marka, model, kubikaza, godiste) i za dan-dva Urednicki tim ce otvoriti novu temu u kojoj cete moci da navedete vase iskustvo.

 

Jos jedno da ponovim, treba da navedete tacno marku, model, kubikazu i godiste motora za koji zelite da otvorimo novu temu!

 

 

 

EDIT: promenio ime teme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

Ducati Monster - 600 , 620 , 695 , 696 , 750 , 800 , 900 , 1000 , 1100 , S4 , S4R , S4RS

 

I još bih dodao , stavite sliku svog motora , ili motora koji ste vozili , ako je imate .

Zanimljivije je i doprinosi autentičnosti .

 

Ja sam ovdje nabrojao kompletnu monster liniju , pa neka pod tom temom svako stavi svoje utiske .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Sto se mene tice, teme o Ducatiju treba da budu malo drugacije. Recimo 'vako: jedna tema za 748 / 916 / 955 (iako verujem da ga niko sa ovog foruma nije vozio ;D) / 996 / 998, Monster ali ne tako kako je uvazeni kolega m900 predlozio vec jedna tema za S2 seriju, jedna za S4, jedna za klasicne "obicne" 600, 620, 750, 800, 900... Uglavnom, razumete sta sam hteo da kazem

 

Naravno da se podrazumevaju motori koje ste vozili a ne koje ste videli na slikama (cini mi se da doctor nije uzeo to u obzir ;) )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

Cini mi se da ima i S2R, cisto da se ne preskoci. :)

 

Nije preskočeno , M 800 i M1000 su S2R modeli , a ja sam naveo Monster seriju kao topic , a u njemu neka svako navede model koji je vozio .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Drugovi Dukatisti, zdravo!  Malo je zapušten ovaj podforum....'ajde da ga doćeramo u red. 8)  Ko bi želeo da napiše nešto pametno o nekom Dukatiju kog je vozio/imao/ima, da mu otvorimo temu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Tu sam i ja Ducati 1098 2008 godiste. :)

 

Urađeno. 8)

 

Ajmo dečki, znam da ima još Dukatista koji bi mogli da podele svoje iskustvo sa nama.  Ovaj podforum ima najmanje informacija od svih. :(  Zar ćete dozvoliti da vas "Japanci" prestižu ovde na forumu? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

Tu sam i ja Ducati 1098 2008 godiste. :)

 

Urađeno. 8)

 

Ajmo dečki, znam da ima još Dukatista koji bi mogli da podele svoje iskustvo sa nama.  Ovaj podforum ima najmanje informacija od svih. :(  Zar ćete dozvoliti da vas "Japanci" prestižu ovde na forumu? ;)

 

Ducati Monster - 600 , 620 , 695 , 696 , 750 , 800 , 900 , 1000 , 1100 , S4 , S4R , S4RS

 

I još bih dodao , stavite sliku svog motora , ili motora koji ste vozili , ako je imate .

Zanimljivije je i doprinosi autentičnosti .

 

Ja sam ovdje nabrojao kompletnu monster liniju , pa neka pod tom temom svako stavi svoje utiske .

 

Još lani sam predložio Monster liniju,a tema nije postavljena.

Jednostavno upišeš Monster i nek svako upiše koji je vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Važi, nije problem, ali ne znam kako da ih podelim. Pod markom "Monster" ima dosta različitih motora.  Prva "trojka" su bili M600, M750 i M900, pa kasnije podela na S2 i S4, pa sada veća razlika u kubukaži (696/1100).  Hmmm... Ideje?  Ili misliš da stavim samo jednu temu Monster, pa nek' u njoj budu svi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Moj predlog je:

1) Monster 600, 620ie, 695, 750, 900, 1000 (ispravi me kolega ako sam pogresio)

2) Monsteri S2 serije

3) Monsteri S4 serije (mozda cak 2 i 3 da idu u jednu temu)

4) Monster 696

5) Monster 1100 i 1100 S

 

To bi bio neki moj predlog. Kolega m900 je iskusniji na tom polju od mene pa neka slobodno izmodifikuje svoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

OK, evo ovako... Pošto je ovaj podforum totalno neaktivan, otvorio sam jednu temu za sve Monstere... Pa kada se nakupi jedno 10-ak postova, onda ćemo ih razvrstati dalje po dogovoru. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Obrisao sam temu za 996 pošto ništa nije napisano a prošlo je 3 meseca. :(  Najljubaznije vas molim da tražite otvaranje teme samo ako nameravate da nešto u njoj i napišete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao svima,od nedavno sam na sajtu pa cisto citam i otkrivam cim se bavite ovde :).da dodam koju rec ako nije na odmet.vozio sam se sto se proizvodilo na Borgo Panigale od 1994 do 2002 posto sam bio zaposlen u toj fabrici sasvim slucajno u tom periodu.radio sam u odeljenju iskustva serijskih motorcikala ili ti gde se probao sav materijal dobijen od dobavaca,tj.vozili smo moto laboratorije bukvalno.eto,neznam sta bih jos dodao.posedujem jos uvek jedan ST2 pre serie sa stelom broj 000012 napravljen kompletno rucno davne 1996 godine.napravio sam taj i jos dva,10 i 11,pa sam imao tu ludu srecu da ga i kupim za sebe.stavio bih sliku ali nemam pojma kako se to radi ovde.pozdrav svim pomponima :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Odeš na "Photobucket" regustruješ se tamo i uploadiješ fotke sa računara, a onda copy-paste linkove na forum , jako prosto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao Peki,evo gledam i trazim ali taj photobucket nenadjoh.nezameri,ja sam covek mehanicar,nisam mag kompjutera :( ali nepredajem se tako lako,nacicu ga pa makar...:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

ciao Peki,evo gledam i trazim ali taj photobucket nenadjoh.nezameri,ja sam covek mehanicar,nisam mag kompjutera :( ali nepredajem se tako lako,nacicu ga pa makar...:)

 

 

Evo probaj ovdje :

 

http://imageshack.us/

 

dakle klikneš mišem na BROWSE i u svom kompjuteru pronađeš sliku, zatim klikneš na nju i na open, nakon toga klikneš na UPLOAD NOW, kada se pokaže slika ispod nje će biti Links to share your image: onda ono što piše u kućici pored Forum Code iskopiraš i zaljepiš u svoj post .

Čiča Mića gotva priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja