Jump to content

Moto Zajednica

Serviseri za motore

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ako nije problem i ja bi se ubacio na spisak.Jesam mlad,mozda za neke i klinac ali motore obozavam i sve radim sam.Kod majstora sam isao 2-3 puta i to kad sam kupio prvi motor i jos nisam imao nista od alata.Znanje sam sticao prvo kod tih majstora jer su bili odlicni i kao ljudi i kao majstori pa su mi uvek davali savete,malo preko interneta gde sam se nagledao snimaka i snimak a najvise sam napredovao na svojim motorima.Radio sam i u Urban motorsu nesto malo u par navrata tako da sam i tu nacio korisne stvari.Zivim u Barajevu i ovde a ni u okolini nema servis za motore,tako da ako nekome treba usluga neka me kontaktira slobodno i bez ustrucavanja.Samo jedno poredjenje,da bi neko odneo motor kod majstora u BG-u treba mu hiljadaraka za gorivo minimum,to je ako motor radi,ako ne radi onda prikolica ili kombi sto je i vise a meni nije problem da dodjem i na kucnu adresu.Cena po dogovoru.Moj broj telefona je 066-905-0628.Joca

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Koji je ovaj Pedja iz Kragujevca , nikad nisam cuo za njega , a iz KG-a sam ? Gde mu se nalazi servis ?

 

PEDJA VATRA u pcelicama gore stari majstor,mislim nije mnogo star :lol: ali je celog zivota u tom poslu :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Koji je ovaj Pedja iz Kragujevca , nikad nisam cuo za njega , a iz KG-a sam ? Gde mu se nalazi servis ?

 

PEDJA VATRA u pcelicama gore stari majstor,mislim nije mnogo star :lol: ali je celog zivota u tom poslu :takoje:

 

To je onaj odmah ispod Soneta Divljaka , u dvoristu uvek dosta motora ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Koji je ovaj Pedja iz Kragujevca , nikad nisam cuo za njega , a iz KG-a sam ? Gde mu se nalazi servis ?

 

PEDJA VATRA u pcelicama gore stari majstor,mislim nije mnogo star :lol: ali je celog zivota u tom poslu :takoje:

 

To je onaj odmah ispod Soneta Divljaka , u dvoristu uvek dosta motora ?

 

Da, to je taj. Cuo sam za njega od drugara, sto kaze bokilic, majstor koji je dugo u poslu, isto sam cuo i da je malo cudan, ali da fenomenalno poznaje ono sto radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Paris
  • Motocikl: Regal Raptor

Pozdrav svima!Ima li neko iskustva sa Saletom ili Robijem iz Velike Plane?Da li su korektni i kod koga covek moze slobodno da otera svog ljubimca? :) Hvala unapred na odgovorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Pozdrav svima!Ima li neko iskustva sa Saletom ili Robijem iz Velike Plane?Da li su korektni i kod koga covek moze slobodno da otera svog ljubimca? :) Hvala unapred na odgovorima...

 

Sve pohvale za Saleta, sredio mi je kriv tocak na Transalpu odlicno i po veoma povoljnoj ceni 0takoje.gif

 

 

Sad tocak uopste ne baca i ne trese motor. Inace opsti utisak o servisu i majstoru odlican, sve preporuke0takoje.gif

Sve pohvale za Saleta, sredio mi je kriv tocak na Transalpu odlicno i po veoma pSve pohvale za Saleta, sredio mi je kriv tocak na Transalpu odlicno i po veoma povoljnoj ceni palac gore Sad tocak uopste ne baca i ne trese motor. Inace opsti utisak o servisu i majstoru odlican, sve preporukeovoljnoj ceni palac gore Sad tocak uopste ne baca i ne trese motor. Inace opsti utisak o servisu i majstoru odlican, sve preporuke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Da li neko zna da li jos uvek radi Goran Motofan, svraćao sam do YUBC ali vidim lokal se izdaje?

Radi.Lokal preko puta,2 metra udaljen od starog :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Momci, zna li neko nekog majstora u Borci? Skuter Sprint Classic nece da upali na starter (na kurblu pali), pa da pogleda. Nemam dozvolu, pa ne mogu da se vozikam po gradu...

 

Ima jedan priuceni majstor za jave, kosilice i sl a petlja sa motorima, tamo oko vidovdanskog terena. Takodje u mojoj ulici zivi majstor koji radi kao serviser motora pa ako se nisi snasao...javi se, mozda se smisli nesto : )

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Motocikl: ...lep

...radi se neki Bandit...od nule...pa dokle se bude moglo najbolje (zbog para, vremenskih prilika.....)

ko drugi do Bokilic-a.

Stoji da smo iz odnosa majstor-musterija postali i drugari....ali odgovorno tvrdim da ovaj covek nije za ovu zemlju Srbijicu...mala je ovo zemlja za njega...i male pare koje uzima za svoje znanje.

Opet, sreca svih nas sto je ovde pa mozemo da oteramo motor kod njega na servis...kontrolu...sta vec.

 

Moguce je da neko nece da se slozi samnom, ali taj ili je u debelom psihickom problemu ili pati od neke druge problematike koju mozda ni Bokilic ne moze da sredi....za sve ostalo, pravac Nova Pazova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima, trebao bi mi najbolji i najpouzdaniji servis u NS koji radi Honde. Vidim da je Stojanov ovlasceni serviser za Honda motocike, da li vredi ici kod njih?

 

Ukoliko neko ima neka dobra iskustva sa nekim drugim neka pise... Hteo bih da nadjem dobrog majstora koji ce u buduce voditi brigu o mom motociku. Hvala svima na savetima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K 1200 S

pozz....ima li neka preporuka za Hondu Varadero 1000....prvi put vozim takav motor...potreban servis i elektricar....hvala unapred!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Uradio bih servis na mojoj Hondi. Malo da se presteluje i pregleda. Ja sam iz Jabuke pored Panceva pa bih isao kod nekog ko mi je blizu. Preporucili su mi Bobana iz Panceva pa me interesuju vasa iskustva sa njim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ljudi, jel ima neki dobar servis (ili proveren majstor) za motocikle u Kragujevcu ili njegovoj okolini? U pitanju je suzuki bandit 600, hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Preporuka za 3T-racing u Balosavi ( Gruza ) , odlicni su a i ovlasceni su servis za Suzuki . Ja servisiram kod njih i sve su uvek odlicno uradili :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja