Jump to content

Moto Zajednica

Serviseri za motore

Recommended Posts

• Maxi Scooter Club, 4871 postova
  • Motocikl: Peugeot Satelis250.... Honda NC750X DCT

Prašinari sa slika su bili od ranije oštećeni na šta sam mu odmah ukazao prilikom predaje, računajući da će sve zameniti, uraditi kako dolikuje....kad ono međutim.

Promenio član Satelis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 172 postova
  • Motocikl: Versys 650
On 9.3.2019. at 13:57, Savan je napisao:

Čisto usporedbe radi:

WWW.OLIEHANDEL.NL

Motorfiets voorvork en schokdemper olie kopen? Groot aanbod voorvork en schokdemper olie ✓ Gratis verzending bij bestelling boven €50,- ✓ Vandaag bestellen = morgen in...

U online prodavnici gde je znaci sve za 10-20% jeftinije nego u pravoj prodavnici, sva ulja su preko 10€. Jedino to AGIP tj ENI po novom je 8€ ali i to je skoro 1000 dindzi.

Za semeringe je slična situacija.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

EU u cijoj clanici zivis, ima koliko znam ili je bilo ranije, ekoloske takse za ulja, tako da je to ono sto cini da ulje bude dosta skuplje nego kod nas. Mada nije iskljuceno i da je sam kvalitet u pitanju.

• Никад не једи жути снег!, 298 postova
  • Motocikl: Jadranka (ФЈР 1300)
On 3/9/2019 at 9:07 AM, Satelis said:

Sve je trebao da uradi samo ne ovo na ovakav nacin, na stranu stavljam sto nije javio da je zavrsio kao i cenu....to mi nije toliko bitno.

Kad je video da nema potrebne delove, trebao je nabaviti ili javiti da nema pa samim tim posao ne bi ni radili a ne ovako da smandrlja.

Bezveze kanali sebe, ja razumem guzvu, vrlo dobro cak sta vise odlicno je razumem. S'tim da guzvu, musterije, zivot, zene, blizu i dalju familiju sa poslom nikad ne treba mesati, posao je posao a druzba je druzba i tu nema kompromisa.

Nije losa dusa al kao sto Pingvn rece.... sav je pogubljen.

Vidis druze, na kraju se sve svede na licno iskustvo...a sad i ja moram moje da podelim za istog majstora... ;)  

Ja sam otisao kod njega na preporuku (zvuci poznato? :)) Taj drug me odvede kod njega jedan dan i popricali smo oko pola sata i zagledali samo motor sa svih strana. Stekao sam utisak da covek zna sta radi, da je ozbiljan i da generalno, na prvu loptu deluje OK. Rece i da je radio u Yamahi godinama, da generalno voli starije :D a i da ima bolest zvanu kolekcija motora...da, kolekcija u desetinama... tako kaze. Drug koji me je odveo je licno kod njega radio par cafe racer projekata, unikatnih. 

Prema meni je ispao skroz korektan. Ja sam ga udavio sa pitanjima i sve je odgovarao i objasnjavao lepo i pokazivao mi svasta oko motora. Sve smo se lako i lepo dogovorili, odradio je sta sam od njega trazio i jos preko toga. Nastelovao mi je motor, sada radi skroz drugacije i prede kao maca. Odradio je i viljusko inace :)  Popravio i neke tastere koje mu nisam pomenuo, kontrolisao ceo motor jer sam mu rekao da sam ga skoro kupio a znamo da je imao pad sa leve strane te je proveravao simeriju, proveravao razmak izmedju tockova, svasta pomalo...

Moram da napominjem da sam kod njega isao pocetkom godine i da nije bilo guzve mada je i tada, svaki dan kada sam bio tamo, u i ispred garaze bilo 3-4 motora. Ja iskreno verujem da je to jedan od razloga sto je sa mnom bio OK jer nije bila guzva velika pa je verovatno imao vremena da mi se posveti. 

Druga strana medalje je ta, da sam primetio da nije bas najpedantniji, ili bar ne onako kako bih ja voleo da jeste, onako da blago naginje na bolest :P recimo kao Darko ;) Kod mene je zeznuo to sto je uspeo da mi tako veze voltmetar da je radio sve vreme, cak i kad je ugasen motor. Covek njegovog kalibra bi to trebao i sam da zna, da se ne vezuje to tako, zar ne:zbunjen:? Sve u svemu, popravio je to za 5 minuta mada je ostavio kablove onako, malo razbacano za moj ukus. 

Ako odete kod njega ovih dana, videcete u svakom trenutku minimum 10 motora, ali minimum. Svaki dan prolazim pored njega kad vozim decu u ili iz skole. Svaki dan ista prica. I to bi trebalo da nesto govori o majstoru? Ako ne vredi kao majstor, ne bi ljudi u tolikom broju odlazili kod njega. Na svakih pola sata neko svrati da pita ili zakaze nesto, razbija se od posla. Ja verujem da ako zajebe nesto to je samo sto je pogubljen u prostoru i vremenu i da mozda zagrize vise nego sto moze i da se razumemo, to nije profesionalno ali jebga... Kad ima vremena, ja verujem da radi OK posao ili sam ja jedan lucky mother fuck8r :D 

Eto, mojih pet para na tu temu... ;) 

:yamaha:

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja