Serviseri za motore

Otprilike da cu terati kod Todorovica, ne volim te zauzete majstore, ali onaj koji nema guzvu, najcesce i ne vredi mnogo.

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Ovaj Pedja iz kragujevca to je govno ne vidjeno naplatio mi je klip i dihtung za cilindar 3450 a ustvari kada sam se raspitao video sam da kostaju sve zajedno 950 dinara.STO DALJE OD TOG GOVNETA !

0

Zna li neko ko moze da mi dobro sinhronizuje v-stroma 1000?

Hvala

0

Kazu da je mnogo nezgodan za podesavanje

Hvala

0

^ ^ Samo 1 majstor. 063 697 094 Boris

1

Vozio sam stroma 1000 8 godina, u ekipi je bilo nekoliko komada. Svo smo ih servisirali kod naseg drugara Mileta Kalca u Kraljevu. Covek im texu i ja nisam mogao da prepoznam motor posle sinhronizacije

Mile 063351251

0

Ja sa drugarom juce bio u Balosavi, sve po propisu ;)

0

Da li neko ima informaciju o prodavnicama, servisima i snabdevenosti moto opreme u Crnoj Gori. Posebno me zanima u Podgorici. Pozdrav

0

Ako ti kazem da imam musterije iz CG koje potegnu cak do Beograda do mene da pokupuju opremu jer im se to vise isplati nego tamo pazare - da li ti je dovoljno objasnjenje?  :aha:

0

Sinhronizaciju mozes uraditi i kod Miloša Kanje, Jakova Galusa 4D, Jajinci, dečko ima i dijagnostiku (TXB) i aparat za ispitivanje i pranje dizni, korektan i pošten. Tel 062 277 697

0

Treba mi preporuka za dobrog majstora za skutere (motore) iz Smedereva - prodao sam svoj tunirani CPI u SD ali mi se kupac žali da ga zadovoljstvo mnogo košta (mali je prilično žedan kada je ruka "u grču"). Hoću da mu pošaljem manji karburator i komplet dizni za štel (treba i da se malo popusti kvačilo), ali da se to uradi ljudski kako ne bi zalepio zbog loše smese. Znači, samo provereni a ne "priučeni"...please!!!

0

Ovaj Pedja iz kragujevca to je govno ne vidjeno naplatio mi je klip i dihtung za cilindar 3450 a ustvari kada sam se raspitao video sam da kostaju sve zajedno 950 dinara.STO DALJE OD TOG GOVNETA !

Ne branim Pedju ali ovakav recnik dosta o tebi govori... Edukujes se  i raspitas prvo pa onda pazaris!  Reci za nekog da je govno kako bi frustraciju izbacio odaje slabasan karakter... Verovatno kod doticnog i dalje ides ali rep medju nogama drzis...  Urednistvo, sankcionisite recnik molim.

Pozdrav Nenad.

3

Da li neko ima broj od majstor Pere iz Cacka?pozz

0

mozes mu ovde na forumu poslati PP- pero rep...

0

032/333201 ILI 065/6127000.

0

Pozdrav, jel ima neko preporuku za srevisera u okolini Smedereva (u krugu do 50 km)?

Hvala unapred

0

Treba mi spisak najboljih majstora za motore u KG. :)

0

Druze, to ti je jako nezahvalno pitanje, jedan ce ti reci jednog, drugi nekog drugog, a napljuvati ovog prvog, itd. Licno sam imao losa iskustva sa nahvaljenim likovima sa ovog i drugih foruma, najbolje da ti damo imena, a ti sam odluci. Koji motor popravljas i sta mu fali?

0

Trebalo mi je za ciscenje karburatora na Kawasaki Eliminator EL 250 1995.

Ali svejedno me zanima koji su najbolji majstori. Mislio sam da bi bilo dobro da ako jedan nesto ne moze da resi obratim se i drugom,

trecem itd koliko god dobrih majstora u Kg da ima.. ne znaju svi sve. A i ne zele svi sve da rade.

0

Dajte nekog ko moze da mi proveri i nasteluje karbove na zephyru, a da nije zauzet sa pricom da moram da cekam mesec dana! Treba mi nesto u utorak, sredu, Beograd. I naravno po razumnoj ceni. Hvala

0

I ja jurim nekog krštenog u Beogradu da mi našteluje karbove na Hondi. Ako dodješ do nekog postavi ovde da mogu i ja da ga kontaktiram.

0

Bokilić, preporuka. Ne radi doduše punom parom jer je nedavno imao ozbiljnih zdravstvenih problema.

Sent from my iPad using Tapatalk

1

Majstor Krle u zemunu, ševina 5, ja sam prezadovoljan, majstor picajlzla, sve sto moze da se uradi sigurno ce biti uradjeno. Tel:0638325291.cijena razumna.

STenera je najbolji motor

0

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.